Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Sarayköy
« önceki   123456789   sonraki »

ANA SAYFA -> Diğer Şehirler
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 6
mehmet20
5 yıl önce - Çrş 14 Ksm 2012, 15:03

Haber değeri yoksa yorum yapmazsın okumazsın olur biter. Arkadaş uğraşmış böyle bir yanlışlığın varlığını göstermiş. Hiç olmazsa emeğe saygı ya. Kim bilir daha kaç tane daha böyle tabela bulunmakta şehrimizde

Serkan 20

5 yıl önce - Çrş 14 Ksm 2012, 15:18

Alıntı:
dikkatli vatandaş Serkan Sobay, Sarayköy’ün Aydın girişindeki ilçe tabelasıyla, denizli girişindeki ilçe tabelasındaki nüfus rakamlarının aynı olmadığını fark etti

tebrik ederim... sürekli geçtiğimiz bir yol ama hiç farkına varmamışız

hilmis2000
5 yıl önce - Çrş 14 Ksm 2012, 16:09

"haber değeri yok" derken söylemek istediğim, alt üstü bir tabela olmasından, çok küçük bir oynama olmasından ve daha önemli sorunlarımızla, önemli projelerle ilgili haberler yapalım, tartışalım düşüncesidir... Ben bu forumun ve sitenin bir çok insanın ortak paydalarda tarıtıştığı, büyük sorunlara çözümler aradığı bir yer olarak görüyorum... çok değerli bir platform...

gencmustafa
5 yıl önce - Prş 15 Ksm 2012, 21:13

Alıntı:
haber değeri yok" derken söylemek istediğim, alt üstü bir tabela olmasından, çok küçük bir oynama olmasından ve daha önemli sorunlarımızla, önemli projelerle ilgili haberler yapalım, tartışalım düşüncesidir... Ben bu forumun ve sitenin bir çok insanın ortak paydalarda tarıtıştığı, büyük sorunlara çözümler aradığı bir yer olarak görüyorum... çok değerli bir platform...

Küçük şeyleri düzenli planlı yapmazsan büyük işleri hiç yapamazsın.

Hasan ÖZDEN

5 yıl önce - Cum 16 Ksm 2012, 11:44

Sarayköy'ün yakın çevresinde özellikle enerji alanında yöreye katkı yapacak pek çok güzel gelişme olmakta ancak Sarayköy sakinlerinin pek bu gelişmeler ile ilgisi yok sanırım.

sayfa 6
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler