Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Buca Arena (Evka Spor Vadisi)
« önceki   123 ... 45464748   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 46
abdulkerim Güzel
7 yıl önce - Pts 25 Nis 2011, 14:52

fenerbahçe maçı neden bu stada verilmedi
ben merak ettim doğrusu
belki maç bu stadda oynansaydı fener maçı alamazdı

SERCAN CAN
7 yıl önce - Pts 25 Nis 2011, 15:19

Alıntı:
fenerbahçe maçı neden bu stada verilmedi
ben merak ettim doğrusu
belki maç bu stadda oynansaydı fener maçı alamazdı

Merak etme hakemler her türlü maçı fenere verirdi yine penaltının yakınından uzağından geçmeyen bi pozisyon ile.

brn8325
7 yıl önce - Sal 26 Nis 2011, 09:48

Bucanın umurundamı FEBE yada TESE şampiyon olmuş. Buca da lige veda etmiş. Adam hasılata bakıyor. Sizin dediğiniz stada 10.000 kişi zor sığarken Atatürk'e 50.000 kişi rahat rahat girebiliyor. Adamlar enayimi neden az hasılatla yetinsin ki.
Bu arada ALAYINA İSYAN ÖLÜMüNE GÖZTEPE....

ERGİN özdemir
7 yıl önce - Sal 26 Nis 2011, 17:10

Buca Arena Bucaspor-Gençlerbirliği Maç önçesi

black_tolga

7 yıl önce - Prş 12 May 2011, 12:50

Bu stada kötü diyeneler dönsün ligdeki diğer takımlara baksın , eğer bu stad kötüyse kasımpaşa , eskişehir ve karabük gibi takımların stadyumları kusursuz o zaman ,kasımpaşa'nın maraton tribünün'ün ortasında doğal bir ağaç var,eski maratonuyla yeni yapılan inşaası çok alakasız , ve karmakarışık bi stad haline getirmiş , eskişehir'in arka kaleleri yok , bir tane maratonu var diğeride onun yarısı kadar , karabük stad'ı şu anda şu haliyle içler acısı bi proje , şunu demek istiyorum Bucaspor'un stad'ına yorum yazacağınıza diğer stad'lara da bakın sanki şu saydığım stad'lar 4 ' 4 lük stadyum'da gecekondu felan diye yorumlar yazıyorsunuz gerçekten bu yaptığınız ayıp ! ! !

SERCAN CAN
7 yıl önce - Prş 12 May 2011, 13:21

Sonunda süper ligde şu Buca arena ve R.T.E stadyumu gibi bir stadyumlarda maç oynanmayacak olması sevindirici. Umarım ileri zamanlarda Eskişehir stadyumundan da kurtuluruz. Karabük şuan kötü olsada hiç olmassa yeni stadyum için bi atılım yaptı. Biraz beklemenin sakıncası olmaz. Şu süper ligde halen rezil stadyumlarda top oynanmasını içime sindiremiyorum. Eğer tesisleşmen yoksa çıkmayacaksın süper lige o kadar.

35 gökhann
7 yıl önce - Prş 12 May 2011, 13:34

Alıntı:
Eğer tesisleşmen yoksa çıkmayacaksın süper lige o kadar.
allah allah süper ligde 18 takımın tesis sorunu yok herhalde yarısının en az tesis sorunu var süper ligdede oynuyolar, buca tesislerini görmediysen git gör süper ligdeki en az 10 takımdan iyidir tesisleri. stadı bence o kadarda kötü değil. ee bursa trabzon gibi hükümetin belediyesinde değilki izmir, toki gelsin stad yapsın

Serhan Özbayram

7 yıl önce - Pzr 17 Tem 2011, 01:08

herhangi bir yeni gelisme varmi??? bucalilar sessiz kaldiniz??

mertoviçizmir

7 yıl önce - Cum 22 Tem 2011, 22:01

bucaspor süper ligde kalsaydı bu yıl arena 18.000 e cıkacaktı belediye öyle söylüyordu ama malesef küme düstü ve bu yüzden bu sene stadın büyütülmesi hayalden ibaret.. umarım seneye süper lige tekrar cıkar ve stad hakettigi görünüme kavusur ve kutu gibi güzel bir stadyum olur

Halil GENÇDOĞMUŞ

6 yıl önce - Cum 23 Eyl 2011, 09:41

Buca düşüncede ilgi bir okadar azaldı stadın son fotoğrafları yokmu hiç

sayfa 46
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 45464748   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet