Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 14
Mustafa Noyan

14 yıl önce - Pts 11 Şub 2008, 21:38

Herhalde biz E5 üzerindeki minibüsleri serap niyetine görüyoruz,
çünkü Başkan Topbaş az önce "atv haber" canlı yayında
"E5 üzerinde minibüsler kalktı" dedi

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pts 11 Şub 2008, 22:20

Alıntı:
Başkan Topbaş az önce "atv haber" canlı yayında

Aynı haberi ben de işittim ve hemen canlı kameraları açtım.

Akın KURTOĞLU

ümit 806

14 yıl önce - Pts 11 Şub 2008, 22:25

Alıntı:
çünkü Başkan Topbaş az önce "atv haber" canlı yayında

Bence kalktı kelimesini hareket etti, sefere başladı manasında kullanmış olabilir

Demir Er
14 yıl önce - Pts 11 Şub 2008, 23:00

Bahçelievler'de Soğanlı-Topkapı minibüs hattı galiba yavaş yavaş kaldırılıyor. Çünkü aynı minibüsler Parsel-Soğanlı-Ormantepe-Şirinevler olarak çalışıyor. Umarım bu hat devamlı olur da Şirinevler'de hem metrobüs hem de metroya ulaşabiliriz.

Ali Cemal
14 yıl önce - Pts 11 Şub 2008, 23:57

Bahçelievler Metro önünden kalkan ve YAYLA - TOPKAPI hattı isimli kullanılan minibuslerin hattı uzatıldı Çin Çin deresi tabir edilen Esenlerin olduğu mevkiden yeni yapılan BAĞCILAR DEVLET HASTANESİNE kadar gidecek...

Bu hat çok stratejik bir hat olmuş ne otobus ne minibus dışında hiçbir aracın gitmediği çok sapa bir güzergaha açılan bu hat çok kişinin işine yarayacak.

tolginho

14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 01:03

Sayın Topbaş, minibüslerin de birleştirilerek otobüse çevrilmesi üzerine çalıştıklarını söyledi ancak bu düzensizlikte nasıl olacak o iş bilemiyorum.

Tolga KAPROL

OSMAN TUNCA
14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 01:35

Geçen günlerde 280 adedinin Anadolu yakasına verilmesinden dolayı FESHANE MEYDAN SAVAŞI vardı hatırlarsınız bu 280 minibüsten 4 adedi Kadıköy Ümraniye hattına verilmiş.

ssahin
14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 10:40

Bu sabah itibariyle Avcılar-Topkapı ve Esenyurt-Topkapı çalışmaya devam ediyorlar.

yusuf38
14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 14:15

saat 11:00de cevizlibağdan geçtim iki yönde hiçbir minibüs gözükmüyor.

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Sal 12 Şub 2008, 15:46

İBB'nin canlı kameralarını tek tek açıp kontrol ettim. İncirli katlı kavşağı katılımı haricinde hiçbir kamerada her iki istikamette de geçen minibüse rastlayamadım... Gerçekten de, bugünden itibaren E-5'den kalktılar galiba...

Şayet geri çekildikleri bu akşama kadar kesinleşirse, bu başlığı kilitleyerek, yerine: "E-5 Kalkışlı Yeni Minibüs Hatları" adıyla münferit bir başlık açarız...

Akın KURTOĞLU

sayfa 14
« önceki   123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM