Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 370
Misafir 53e

1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 17:40

Merhabalar akşam 22.00,de uçağım var.Erler mahallesi kara lojmanlarından en erken kaçta çıkmalıyım.Daha doğrusu nasıl gidebilirim.

mursel kasap
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 19:48

Yada kara lojmanlarının önünden.511,521,530,532, 541 öta'lari ile armadanın karşısına gelin.Otogarin içine 10,11 dakika yürüyün havasa binin.Havalimanına ulaşırsınız.

Tunç D.
1 hafta önce - Çrş 06 Arl 2017, 19:57

Alıntı:
Merhabalar akşam 22.00,de uçağım var.Erler mahallesi kara lojmanlarından en erken kaçta çıkmalıyım.Daha doğrusu nasıl gidebilirim.

Mürsel’i kesinlikle ama kesinlikle dikkate almayın.

Trafik,kaza vs. olma olasılığına karşı 18:30-19:00 arası çıkmış olun.

Kara lojmanlarından AŞTİ’ye direk olarak dolmuş bulunmaktadır,onlardan birine binip AŞTİ’ye gelerek AŞTİ’den ister Belko-Air (Otopark içinden kalkar) isterseniz de Havaş’a binerek havalimanına ulaşabilirsiniz.
AŞTİ’den Havaş’a binerseniz ortalama 1 saat 15 dakikada,Belko Air’e binerseniz de 1 saatte ulaşabilirsiniz.
Fiyat olarak aynı diye biliyorum. (1-2₺ fark olabilir,çok uzun zamandır binmedim)

Misafir 641

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 00:26

Haymana'da Midas Termal Oteli varmış. Araba ile bu kış vakti oralara gitmek istemiyorum. Zaten yolu da bilmiyorum. Haymana'ya kadar gitsem gerisini kendim çözerim. O ilçeye nereden nasıl gidiliyor.

İbrahim Ahıskalı
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 00:34

Alıntı:
Haymana'ya kadar gitsem gerisini kendim çözerim. O ilçeye nereden nasıl gidiliyor.

EGO yok. Özel işletmecilerin midibüsleri var. AŞTİ'de yazıhaneleri vardı galiba. Saat başına yakın AŞTİ'de ol da garanti olsun. AŞTİ 'de peronları yoksa AŞTİ önünden saatte bir geçiyor olabilirler.

karnifeks
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 19:43

arkadaşlar kızılay merkezdeki princess otelden Kirami Refia Alemdaroğlu Anadolu Lisesi ne nasıl gidebilirim ?
AŞAĞI ÖVEÇLER MAH. ÇETİN EMEÇ BULVARI olarak geçiyo adreste, imkb turizm meslek lisesi varmış yakınında

mursel kasap
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:03

Güven park durağına yürüyün.454'e binin okula ulaşırsınız.

İbrahim Ahıskalı
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 20:17

Güvenpark'daki Sokullu dolmuş peronlarından "Öveçler 2.Cadde" dolmuşlarına binip, Toyota'da inip, 2-3 dakika yürüme ile ulaşırsın. Dönüşte okulun önünden "Kızılay" dolmuşu ile Güvenpark'a dönersin.

Şehrin yabancısı için en kolay ve pratik yol Dolmuştur.

Misafir 165

1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 21:21

Hasan Doğan Stadına amatör küme maçlarını izlemek için gideceğim. Esertepe'den en kolay nasıl giderim. Bizim buradan Beşevler dolmuşu çok yakın geçiyormuş. Başka pratik yok var mı ?

İbrahim Ahıskalı
1 hafta önce - Prş 07 Arl 2017, 21:34

Tek vasıta sadece Etlik-Beşevler dolmuşu var. İvedik Metro alt geçit çıkında in, istasyonun önünden, durakların önünden geçerek dümdüz yürü. İndikten 5 dakikaya kalmaz staddasın.

Veya EGO ile Gülhane Hastanesi'ne gel. Aynı duraktan 414'e bin, İvedik Metro son durakta in, alt geçitten karşı ya geç, istasyonun önünden, durakların önünden geçerek dümdüz yürü. İndikten 6-7 dakikaya kalmaz staddasın.

Dikkat: Olası şehir merkezi aktarmalı yöntemleri ciddiye almayın.

En son İbrahim Ahıskalı tarafından Prş 07 Arl 2017, 22:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 370
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet