Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Urankent
« önceki   12345678   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
mustafagocer
8 yıl önce - Sal 30 Hzr 2009, 16:27

Alıntı:
ÖSS'ye girdiğim Şevket Raşit Hatipoğlu Lisesi'nin ve onkoloji hastanesinin fotoğrafları olduğuna göre,Urankent Demetevler'de demektir..

Demetevler'e bitişik. Demetevler'den Ostim'e doğru Bağdat Caddesi üzerinden giderken Gimat kavşağında, açık oto pazarının tam karşısında.

Cansaint
8 yıl önce - Pzr 23 Ağu 2009, 20:39

Urankent'te metro istasyonu mevcut mu?

06mali
8 yıl önce - Pts 24 Ağu 2009, 11:19

Hastane durağının orası olması lazım

serdaröztürk

8 yıl önce - Pts 24 Ağu 2009, 11:38

Alıntı:
Hastane durağının orası olması lazım

Hastane metro durağından yürüyerek yürüyüş hızına bağlı olarak 15-20 dakika arası Urankent e varılabilir.Hastane metro durağı Onkoloji Hastanesi çıkışından Öz Elif Sitesi sağda kalacak şekilde ilk ışıklara kadar yürünür.Işıklardan sola dönülerek yaklaşık 500 metre yürünüp Havacılar Sitesinin arkasındaki caddeye soldan inen sokağa dönülüp rampa tırmanılarak Urankent e varılır.Onkoloji Hastanesi ana giriş kapısını geçip sola doğru mahalle içinden geçilerek gidilen bir yol olduğunu hatırlıyorum.Ama o yolu hiç kullanmadım.Sonuçta iki yol da kullanılabilir.

En son serdaröztürk tarafından Pts 24 Ağu 2009, 15:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

M.Ali Sade
8 yıl önce - Pts 24 Ağu 2009, 12:17

Kızılay'dan 221 veya 297 numaralı ÖHO leri ile veya Metro ile Hastane Durağı'ndan bağlantı otobüsleriyle gitmek yürüyerek gitmekten daha rahat olur.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> ANKARA