Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1051
cCcenk38
1 ay önce - Cum 13 Eyl 2019, 19:19

Aynen, bize ne onlardan..

Yeninesil4
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 18:55

Demekki stad kapasitesi artırmak o kadar zor olay değil ondan yazdım kardeş

cCcenk38
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 19:04

GS stadinin tribun yapisi buna uygun da ondan... isteseler 70 bin bile yaparlar. Her statta olmaz bu.

BJK 5106
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 19:56

O bahsedilen olay (GS Stadı kapasite artırımı) yapısal bir revizyon ile değil.

Kale arkasını ayakta seyirci alınabilecek şekilde düzenlemek suretiyle bir kapasite artırımı ki ona da TFF onay verirse.

Şu anki stadyum güvenlik talimatnamesine göre üst lig stadyumlarında koltuksuz tribüne ruhsat verilmiyor.

Ancak geçen aylarda kanuni bir düzenleme yapılmıştı, TFF talimatnamesindeki ilgili kriterlerde ona istinaden (güvenliğe aykırılık teşkil etmeyen bir metot olmak kaydıyla) bir revizyon yapılarak izin verilebilir.

Mesela şu aşağıdaki görsellerdeki tipte korkuluklu ve maç niteliğine göre kullanıma açılıp kapatılabilen metalik koltuklandırmalar olabilir.

(Görüntülerin daha büyük hali için üzerlerine tıklayın)

Gürsel Aksel
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 20:11

Kocaelispor maraton tribününün ufak bir kısmını koltuksuz yapmış, kimse farketmedimi Türkiye kupası maçında.

BJK 5106
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 22:50

Kocaeli'deki o durum yeni değil,geçen sezondan beri görsellerinde görüyordum ancak bu bahsettiğimiz konuyla mı ilgili emin değilim.

Dikkatli incelendiğinde düzenli bir işlem izlenimi vermiyor pek.

Taraftarın yoğunlaştığı bölümlerdeki koltukları koruma amaçlı bir durum olabilir belki.

Geçen sezonun son bölümünden bir kaç fotoğraf:

(Büyük boyut)

(Büyük boyut)

(Büyük boyut)

(Alıntıdır)

Gürsel Aksel
1 ay önce - Pts 16 Eyl 2019, 01:24

Kağıt üstünde oraya bilet satılmıyor olabilir, herkesin kendi koltuğunda oturması kuralı denetlenmediği malum, seyirciler oraya geçiyordur.

cCcenk38
1 ay önce - Pts 16 Eyl 2019, 01:27

Kocaeli’nin koltuk dizilimi gercekten goruntu kirligi. Bu kadar berbat dizilim gormedim.

Yeninesil4
1 ay önce - Prş 19 Eyl 2019, 13:47

Cenk kardeş ben sana bisey soyliyimmi her stad yapısı uygun değil demissinya kadir has stadyumu kapasite artırımına tam uygun

sayfa 1051
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET