Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Halil
12 yıl önce - Pts 06 Mar 2006, 21:22

Daha once baska bir proje vardi sanki?
Yoksa ben mi yaniliyorum. O cok daha iyiydi bence.
Buna da sukur tabi ama, olmusken niye daha iyisi olmasin degil mi?

Derya Yıldız
12 yıl önce - Pts 06 Mar 2006, 23:53

Bünyamin arkadaşımızın eklediği Kayseriye yapılacak olan stadın maket resmi bu değil.Kayseri sitelerine girdiğimizde ve resmi kurumların sitesine girdiğimizde bu stadın yeni proje maketinin henüz olmadığı anlaşılıyor yani bu stadyumdan çok daha güzel bir stad düşünülüyor üzeri tamamen kapalı olacakmış.bu stad maketi resmi ilk düşünülen proje resmi olsa gerek.
yapılacak stadyumlar bu tip olur

Hakan Aydın

12 yıl önce - Sal 07 Mar 2006, 00:01

Alıntı:
Kadir Has 10 milyon YTL katkıda bulunacak.

Bir stadyum kaça yapılır bilmem ama sadece Kadir Has 10 milyon YTL katkı yapıyor ise bu kadarla kalmasa gerek. Toplam maliyet ne kadar? Böyle bir bilgi mevcut mu?

Halil
12 yıl önce - Sal 07 Mar 2006, 01:06

Hakan demis ki
Alıntı:
Bir stadyum kaça yapılır bilmem ama sadece Kadir Has 10 milyon YTL katkı yapıyor ise bu kadarla kalmasa gerek. Toplam maliyet ne kadar? Böyle bir bilgi mevcut mu?

Benim tahminim 30 milyon YTL den asagi olmaz. Ama projenin detaylarini bilmemiz gerek daha dogru bir tahmin yapabilmek icin.

Mehmet BERBER

12 yıl önce - Sal 07 Mar 2006, 10:33

İnşallah bu proje gerçekleşir. Türkiye'deki bütün Süper Lig takımlarının stadyumları bir şekilde modernleştirilse ne güzel olurdu.

Darısı Trabzon'umun da başına inşallah. Bizde de ciddi bir potansiyel var ama ne yazık ki Trabzon'lu işadamlarımız Kadir Has kadar cömert değil

mehmetes
12 yıl önce - Cmt 11 Mar 2006, 18:33

stdayumun adı kadir has stadyumu olacakmış 33.000 kapasteli olup temmeli haziranda atılıp 2008de bitirilmesi hedeflenen stad raylı sitemin hemen yanından geçecek ve ulaşım en rahat stadı olcak  vede fenerbahçe şükrü saraçoglu stadından bile daha modern olacakmış.

projei 3d animasyonda izlemek için indirebilirsiniz.
http://rapidshare.de/files/15194840/OUTPUT_yenist ...d.wmv.html

www.sercan.de
12 yıl önce - Cmt 11 Mar 2006, 19:37

kusura bakmayin
ama böyle süüüüüüüüüüüüüüper projeye kapasite az geldi
Inşallah daha büyük yaparlar

ama proje gerçekten süüüüüperrr
(ki bunu ben diyorsa....    )

Selcuk
12 yıl önce - Pzr 12 Mar 2006, 10:15

Fena degilmis bana biraz Giuseppe-Meazza (Milan) stadyumuna andiriyor! Ama bence Arena stadyumu (ArenaAufSchalke) yapilsaydi daha iyi olurdu!

Derya Yıldız
12 yıl önce - Pzr 12 Mar 2006, 13:44

Alıntı:
stdayumun adı kadir has stadyumu olacakmış 33.000 kapasteli olup temmeli haziranda atılıp 2008de bitirilmesi hedeflenen stad raylı sitemin hemen yanından geçecek ve ulaşım en rahat stadı olcak  vede fenerbahçe şükrü saraçoglu stadından bile daha modern olacakmış.

projei 3d animasyonda izlemek için indirebilirsiniz.
http://rapidshare.de/files/15194840/OUTPUT_yenist ...d.wmv.html

animasyonda gördüğüm kadarıyla çok modern avrupa standartlarının üzerinde bir stadyum 33.000 kişilik kapasite biraz daha artırılırsa çok iyi olur avrupa kupası finalleri veya uefa kupası finali bu stadyumda oynanabilir

kaya

12 yıl önce - Pzr 12 Mar 2006, 14:35

evet proje çok güzel keşke bütün şehirlerimizde böylesine güzel, temiz, ferah stadlar olsa ama bu projenin fener bahçe stadı kadar kullanışlı olabileceğini sanmıyorum çünkü fener bahçe stadında alış veriş merkezleri, müze, kapalı otopark gibi hizmetler var bu stadda da olursa çok güzel olur aslında, keşke bu stadın üstü tamamen kapana bilse kayseri gibi karasal iklimi olan bir şehirde olumsuz hava koşullarında çok işe yarar o zaman burada bir çok aktivite yapılır turizme canlılık getirir. birde 33 bin olması ideal hatta fazla bile zaten kayserinin nüfusu neki? 15 milyonluk istanbul da ortalama 25 bin seyirci yok 30 binin üzerinde bir rakkam senede bir ya da 2 defa dolar, izmirde 70 bin kişilik stad atıl duruyor. bence kayseriye bu rakkam ve stad çok iyi

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET