Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
obarkemer
4 yıl önce - Pts 14 Ekm 2013, 04:21

1983 mezunuyum (11 Fen B). Dönem arkadaşlarımı arıyorum.
Son yılımda müdürümüz Ramiz Şener, Fizikçimiz Turhan Aydın (Toranaga), Kimyacımız Tajet Dinga, Matematikçimiz Ruhan Tekin, Tarihçimiz Yücel hanım (Ramses), Sosyolojicimiz Şükran Hapçıoğlu, Edebiyatçımız Rezzan Yücel, Coğrafyacımız Muammer Bakla, İngilizcecimiz Yunus Ekşi, Beden Eğitimcimiz İsmail Balak, Din Bilgisi ve Ahlâk öğretmenimiz ise Ziya Uyar'dı.
Okulumuzun vefat eden öğretmenleri, bildiğim kadarıyla, Ramiz Şener (Müdür), İsmail Erdoğan (Matematik), Ziya Uyar (Din Bilgisi ve Ahlâk), Füsun hanım (İngilizce), Feridun Orhun Bilge (Sosyoloji,Felsefe), Nevzat Küer (Coğrafya). Hepsine Allah rahmet eylesin.

Misafir 5a5

3 yıl önce - Çrş 24 Eyl 2014, 00:01

Merhabalar. Ben de 1991 mezunuyum. Bir yanlışı düzeltmek isterim. RAMİZ ŞENER de ölen hocalarımız arasında sayılmız ama kendisi bildiğim kadarıyla hayattadır. Ancak Ramiz bey'in oğlu , aynı zamanda atatürk lisesi mezunu arkadaşımız Dinçer Şener'i kaybettik.

Malesef ayrıca geçtiğimiz yıl içinde edebiyat öğretmenimiz Ali İhsan Taşçı'yı kaybettik.

Misafir b68

3 yıl önce - Çrş 17 Arl 2014, 17:50

merhaba,

Değerli Bursa Atatürk Lisesi mezunu büyüklerimiz , arkadaşlarımız, kardeşlerimiz.

Çok yakın bir zaman içerisinde kurulmuş olan Atalider Bursa Atatürk Lisesi mezunları derneği faaliyetlerine devam etmektedir. Sizleri de aramızda görmekten son derece mutlu olacağız. Bizlere facebook sayfamızdan veya www.atalider.org sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Özgür AKIN
Atalider Yönetim Kurulu Bşk. Yrd.
Bursa Atatürk Lisesi' 89

Misafir d17

2 yıl önce - Cum 28 Ağu 2015, 23:02

mehmet ıldırağaç ben1993 mezunuyum arkadaşlar bende .okulumu ve zaman ıçınde hala burnuma kokusu gelen o anılarımı unutamıyorum çok ama çok ozluyorum

Misafir 5b1

2 yıl önce - Pzr 30 Ağu 2015, 14:57

ben 1969 1970 mezunuyum.bu yıllardan rkadaş bulabilirsem sevinirim

Misafir 5b1

2 yıl önce - Pzr 30 Ağu 2015, 15:12

69 ve 70 yılları hocalarımızdan bazıları şunlardır.cebir hocamız selahattın meydan<epsilon<> comer>ğrafyacımız <nurçin tamer> Felsefe hocamız ><erdem dinga><cango> kimya hocamız taşet dinga<cangonun eşidir> matematik hocamız Ali Güdü .Müzik hocamız Nezir Şener<Aydan Şenerin babasıdır> Edebiyat hocamız Işıl Ergin ><namı diğer skoda<> sınıfımızdan 3 tane arkadaşımız profesördür.bu kişiler İbrahim Özden Kaboğlu-Ali Ceylan- Ömer Akat. MAalesef ömer hocayı 2014 de kaybettik

Misafir b26

2 yıl önce - Pzr 27 Eyl 2015, 01:06

Ben Ercan bende 92 mezunuyum 11/sos/b

Misafir e09

1 yıl önce - Sal 12 Tem 2016, 19:15

Tüm mezunlara sevgiler,
Atatürk Lisesi 1964 de açılmış ilk mezunlarını az sayıda 1965-1966 da verdi. Ben 1966-1967 dönemi 2. Dönem mezunuyum. Zaman'ımızda ismi erkek lisesi idi. Orta bölümü karma idi.
Fenomen bir okuldur. Zaman'ımızda aynı Hababam havasında ama gene de saygındı.
Bu yıl 50. Yıl mezunları toplanmak istiyoruz.
Tüm mezunları bir arada görmek ümidiyle
Sevgiler,
Av. İlker ULAŞ

Misafir afe

11 ay önce - Sal 21 Şub 2017, 23:27

1994 mezunuyum....kimya ögretmeni, gercekten efsane ve 10 numaraydi: hayri önal...bende kimya okudum.kimyager/ kimya ögretmeni oldum.
Sınıf hocamiz, biyoloji ögretmeni: HİLAL hocamiz, trafik kazasinda 2015 te vefat etti....cok iyi ve güzel birisiydi...Matematik hocamız, ansizin tahtaya kaldirirdi:Hikmet Gencer...gecende metroda uzaktan gördüm hiç degismemis...efsana 10 Fen / C...Spor spikeri:Mehmet Bilgehan Demir..Mustafa Uysal..Oguzhan...Ali Önder...Aydin Deste..Mutlu...M.Selim Göker..Çagdaş..Tofaşli basketçi sevgilisi olan Rahşan...ilker..Ebru Alımlı...Mevlüde...Mutlunun gizli aşkı; Aylin...Tamer...

uysalmustafa 16
11 ay önce - Çrş 22 Şub 2017, 00:02
1994 Mezunlari

1994 mezunuyum....kimya ögretmeni, gercekten efsane ve 10 numaraydi: hayri önal...bende kimya okudum.kimyager/ kimya ögretmeni oldum.
Sınıf hocamiz, biyoloji ögretmeni: HİLAL örnek hocamiz, trafik kazasinda 2015 te vefat etti....cok iyi ve güzel birisiydi...Matematik hocamız, ansizin tahtaya kaldirirdi:Hikmet Gencer...gecende metroda uzaktan gördüm hiç degismemis...efsana 10 Fen / C...Spor spikeri:Mehmet Bilgehan Demir..Mustafa Uysal..Oguzhan...Ali Önder...Aydin Deste..Mutlu...M.Selim Göker..Çagdaş..Tofaşli basketçi sevgilisi olan Rahşan...ilker Yılmaz..Ebru Alımlı...Mevlüde...Mutlunun gizli aşkı; Aylin...Tamer( ins. Müh.) Okan Yılmaz vefat etti.
Fizikci berbatti...hem avukat hemde fizik ögretmeni, elinde tahta kalemle ders anlatirdi, bak ismi bile akilda yok...süreyya diye edebiyatcı vardi.
Müdür Ramiz hocayla, 5 sene önce konak mah.kuba camiinde sohbet etmistim...gecen yil vefat etmis...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet