Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
omurcan

12 yıl önce - Pts 30 Tem 2007, 03:59
Motosiklet ile Ulaşım

Sitede bir çok kara,demir ve deniz yolu vasıtaları ile ilgili başlıklar var ama motosikletle ilgili çok az başlık var.
Eğer uygunsa bu başlık altında motosiklet resimlerini paylaşabilirmiyiz.
Arkadaşlar buna müsade edilirse lütfen Resim yükleme kurallarına uyalım.Tatsızlık olmasın.Başlığı güncel şehirler arası otobüsler başlığına cevirmeyelim.
İlk resimde benden olsun.Kendi motosikletimin resmidir.

REGAL RAPTOR DD250E-9(2006)

(+)

hacı murat
11 yıl önce - Pts 21 Oca 2008, 22:05
işte benim motosikletim peugeot 103

full+full

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

otken
11 yıl önce - Cmt 09 Şub 2008, 12:46

(+)
[/img]

ali.ozcan

11 yıl önce - Pzr 30 Mar 2008, 23:13

Ankara-Ahlatlıbel...

(+)

FEYZULLAH YILMAZ

10 yıl önce - Prş 29 Oca 2009, 18:58

Büyük Linki:

http://img207.imageshack.us/img207/5645/img2017rq5.jpg

Nostaljik sepetli motosiklet.BMW

Büyük Linki:

http://img149.imageshack.us/img149/6712/img2022jj8.jpg

Bir dönemlerin meşhur Mopedleri....

alihikmet

10 yıl önce - Pzr 09 Ağu 2009, 19:33

(+)

Sabri KAVUNCU

9 yıl önce - Pts 28 Eyl 2009, 20:48
Bu da benim motosikletim

(+)
[/b]

reşitözen
9 yıl önce - Cmt 17 Ekm 2009, 20:01

MOTOSİKLET ARTIK TEK KİŞİLİK BİR ARAÇ
Motorlu taşıtların trafik tescil belgeleri, Avrupa Birliği(AB) uyum çalışmaları kapsamında 2 Şubat 2008 tarihinden itibaren yenileniyor.

Eski tescil belgelerinde sürücü hariç taşınacak yolcu kapasitesinin yazıldığı “İstihap Haddi” bölümü, yeni belgelerde sürücü dahil “Koltuk Sayısı” olarak yer aldı. Yeni belgeler hazırlanırken, eski belgelerdeki bilgiler aynen yazılınca motosikletler tek kişilik oldu.
Yanlışlık düzeltilmeyince motosikletinde artçı taşıyanlara peş peşe cezalar gelmeye başladı.
LOJİPORT

Sevgili Motosiklet severler! Şimdiden hazırlıklı olun! Ceza kesilirse,"Emniyetin kendi Yunuslarına da iki kişi biniyor" diye ceza kesiyor mu ? diye sorun,bakalım!

İSMAİL ÇELİK

9 yıl önce - Pts 19 Ekm 2009, 17:12

Otken fotolarında yalnız bir araç motosiklet değil.Moped yani motorlu bisiklet.

Moped(Motorlu bisiklet): Halkımız arasında yanlış olarak bir marka olan Mobilet ismi ile anılır.Bunların motoru en fazla 50CC olur.Motosiklet motorları ise 50 CC den başlar.Moped kullanmak için A1 ,MOTOSİKLET KULLANMAK için A2 sınıfı ehliyet gereklidir.Motosiklette kask mecburi iken ,mopedlerin azami 50 KM. hız tahdidi olduğu için mecburi değildir.(yeni olduysa bilmiyorum)

muratmuratçelik

9 yıl önce - Cum 25 Arl 2009, 00:57

Çocukluğum da hayallerimi süsüleyen motosiklet Java idi. Bir Java ya sahip olamadım ama 1974 model Polanya malı VSK marka bir motosikletimiz oldu. 125 cc motoru vardı ve üç vitesli idi. Benzin kıtlığı döneminde benzine gazyağı karıştırmıştık öyle bile çalışmıştı. Bundan iki yıl kadar önce Konya Karapınarda aynı motosikletle karşılaştım. Epeyce başında bekledim sahibi gelirde biraz konuşurmuyuz diye ama gelmedi. Yinede çok duygulandım beni yıllar öncesine götürdü. Herkese selamlar.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM