Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Başdoğan

12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 09:41

Alıntı:
Bu otobüsler 2007 model olduğu için başka farklar var mı acaba diger citaro otobüsler arasında

Aslında benim Almanyada gördüğüm yeni Citarolarda dizayn farklılıkları var. Bilhassa arkadan görünüş ve arka farlar göze çarpıyor.

selim_
12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 11:25

Evet bize gönderilenler Citaro'nun bir nesil önceki hali. Yani yeni Citarolar'dan hibe etmemişler.  

ulaş

12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 13:05

44 otobüsün Anadolu yakasına gönderilmesi iyi bir karar oldu. Sabiha Gökçen Havalimanı bağlantılı e-otobüs hatlarına Citaro verilmesi normal hatlarda bu otobüslere rastlama imkanını iyice azaltmıştı. Artık bir nebze de olsa Kadıköy yollarında daha fazla Citaro görebileceğiz . Bu sıcak yaz günlerinde değerini daha da iyi anladığımız bu tip otobüslerin bütün filonun büyük bir bölümünü oluşturması dileğiyle.  

abdullah37

12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 13:49

Öncelikle Beykoz bölgesinin hatlarına kesinlikle verilmesi gerekiyor.Beykoz halkının artık ikaruslara  tahammülü kalmadı.

Reklamesut

12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 13:53

Cehaletimi mazur görün ancak sitede benim gibi bilmeyenler olabilir. Bu 44 adet ve her biri yüzlerce milyar tutan otobüsü; kim, neden ve ne karşılığında belediyeye "hibe" etti? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Seyhun
12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 18:09

Alıntı:
Aslında benim Almanyada gördüğüm yeni Citarolarda dizayn farklılıkları var. Bilhassa arkadan görünüş ve arka farlar göze çarpıyor.

Başdoğan bey bahsettiğiniz otobüsün on kısmıda bizdekilerine göre farklı...Ben bunlar gelmiştir diye tahmin ediyordum ama yine aynılarından gelmiş...Hayırlı olsun....

Cem Telgeren
12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 18:24

Alıntı:
Cehaletimi mazur görün ancak sitede benim gibi bilmeyenler olabilir. Bu 44 adet ve her biri yüzlerce milyar tutan otobüsü; kim, neden ve ne karşılığında belediyeye "hibe" etti?

Sanırım 2006 yılındaki körüklü-solo toplam 450 citaro alımı nedeniyle Mercedes firması tarafından verilmiştir bu hibe otobüsler. Ancak tam 44 adet otobüs hibe edilişi bana da biraz tuhaf geldi doğrusu. Hani 4-5 ya da hadi diyelim 10 otobüs hibe edilse anlarım da 44 adet hibe otobüs sayısı gerçekten de biraz fazla değil mi?

Seyhun
12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 18:40

Bir arkadaşımızın başka bir başlıkta önceden yazdığı bir msj...
Alıntı:
Ankara tanesi 138.000eu'dan 400 doğalgazlı solo, 105.000eu'dan 50 dizel solo aldı.Hemen 25 tane dizel solo hediye aldı.(hibe)

Citaroların fiyatını bilmiyorum ama Mercedes gibi bir markaya göre 44 hibe otobüs normal gözüküyor(bence)..   Hemde biz otobüslerimizi 1,5 yıl gibi bir zamandan sonra alıyoruz....

En son Seyhun tarafından Prş 26 Tem 2007, 20:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

ademkilic

12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 20:15

Arkadaşlar bu hibe olayları büyük firmalarda genellikle oluyor. Aslında pekte hibe sayılmaz sonuçta bu otobüslerin bakım ve yedek parça masrafları otobuslerı hıbe eden fırma ıçın otobusu satmaktan daha onemlı yanı arkadaslar bir otomotıv fırması bır musterısıne 500 tane otobus satacaksa 44 tane otobus vermıs bu cokta kanıksanacak bır durum değil açıkçası  

ademkilic

12 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 21:34

İşte bu fotoğraflardada citaroların motor resimleri ilgilenen arkadaşlar için

(+)

(+)

sayfa 2
« önceki   123 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM