Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Güncel Şehirlerarası Otobüsler - Haberler ve Yorumlar - II
« önceki   123 ... 134135136   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
kilitli
sayfa 135
Serdar0007
12 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 01:07

Beyler.

Otogarda Kahvehanedemisiniz .Elde fotoğraf makinesi ile bu işler olmuyorki.Sekan Karyağdı Akdeniz seyhatte çalışıyor yöneticidir ayrıca.Ayrıca Pamukkalede arabası vardı, daha neden inad ediyorsunzu ki anlamak güç.Daha öncede 16 Kn plakalı araçlar için bu şekilde kahve muhabbeti yaptınız yeter artık.

çetin gökçe
12 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 01:12
ne haberler ama

Uzun zamandır suskun suskun izliyorum wowturkey'i ,bu konu başlığı altında değerli arkadaşlar bilgi mi veriyorsunuz,bilgi mi paylaşıyorsunuz yoksa egonuzu mu tatmin ediyorsunuz.Nedir bu hitap tarzları herkes birbirini hırpalıyor.Kusura bakmayın ama burasıda otogar çığırtkanlarıyla doldu.Özetle sizden ne bir haber ne bir güzel söz duyacağız.Velhasıl bir daha göz atmamak kaydıyla sizlere iyi günler temenni ederim.

sercan22
12 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 01:12

Yarın herşey ortaya çıkar.Bakalım 07 GB mi gelecek Esenler'e yoksa 16 FN plakalı Starliner 2 mi ?
Ben burda saygıdeğer abilerimin yalan söliyeceğini hiç sanmam.16 FN plakalı Star2 geleceğinden eminim.
Gün ola hayrola diyelim...

hüseyin 35
12 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 01:17

Şimdi konuşacağım hemen selim arkadaşımız banada saracak ama bende serhan erelin sözlerine sonuna kadar kefilim (serhan bey beni tanımasada ben onu tanırım özeldende görüşmüşlüğümüz vardı Mustafa Cimbarın sahibi olduğu çankaya grubunun setra 317 leri için konuşmuştuk ben o zamanlar bentour'un araç operasyonundaydım) serhan bey bugüne kadar bu forumda gerek bu başlıkda gerek diğer başlıkda sonuna kadar doğru bilgiler sunmuştur ve herkesin taktirini kazanmıştır eğer telefon açtım diyorsa açmıştır sırf kendi hobisini tatmin etsin millete yalakalık olsun diye yazı yazmaz buraya oda saygı değer üstatlarımız gibi bu işe gönül vermiş yakından ilgilenen ve uzun zamandır bizim gibi bu işlere gönül verenlere bilgilerini paylaşmakta aynı zamanda belkide bilmediklerini diğer üstatlarımız sayesinde öğrenmektedir.Uzun lafın kısası bende serhan beyin sözlerine kefilim böle konuşmamın sebebide serhan beyin yazdığı 200 küsür mesajda saklıdır...

Bu arada sizden ricam forumda tamam kemal dilmenler vbler geldi geçti ama bunu hsynkrc yani hüseyin kıraç için kullanmayalım tamam kendisi birkaç alıntı resim koymuştur ama yazdıkları doğrudur ve kendisi şu an Antalya'nın en büyük filosuna sahip kıraç turizm de Yusuf beyle birlikte operasyon sorumlusudur kıraç turizmi arayıp sorabilirsiniz aynı zamanda kıraç turizm in sahibi saygıdeğer Mehmet Kıraç'ın akrabasıdır...

Saygılar...

Cem Telgeren
12 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 01:31

Arkadaşlar bu sefer bu tartışmaya katılmayacağım. Hayır böyle saçmasapan tartışmalar yüzünden başlık kilitlenince o tartışmaları yapanlar sanki kendileri kabahatli değilmiş gibi başlığın kilitlenmesini benden biliyorlar.

Zaten konuyu tam da anlamadım. Bir yerden kalkıp bir yere giden bir otobüsün hangisi olduğu,plakası falan tartışılıyor galiba. E pes doğrusu. Arkadaşlar akşam akşam kavga edecek daha iyi bir konu bulamadınız mı Allahaşkınıza?

Sadece şu kadarını söylemek istiyorum. Yeterse yeter. Kendinize gelin ve sakin olun lütfen.

bulentagcabay
12 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 01:37

ali abi demişki
Alıntı:
bizler ne Kemal Dilmen'ler, Kıraç'lar vs.ler gördük konuştular ettiler ama neticede her zaman bu başlıkta Mustafa Noyan'lar, Fatih Kocaoğlu'lar, Serkan Karyağdılar ve Serhan Erel'ler vardı, vardır ve var olacaktır bu böyle biline...
kemal dilmen kendini varancı zanneden bir sahıs.eminimki hiçbir şey bilmiyordur.yazılarında yok efendim stra 417satmıs yok efendim sipariş almış..yok efendim şu firma yı baglamış,yok efendim setra almanyadan şu araç gelecekmiş,......bir gecede metronun fuar araccını özel yapım 417,cayıragasına satmıs adam ya kemal dilmen

Erkan ÇAYKARA

12 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 11:19

MBT ve MBT bayilerinin otobüs satışları devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Has Otomotiv ve Koluman, Travego teslimatlarına hız verdi.

Çağlar Turizm, Has Otomotiv ve İstanbul Koluman’dan birer adet Travego 15 alarak filosunu genişletti.

Teslimat töreninde firma ortakları Sezgin Şahanoğlu, Hakan Yasinoğlu, Kenan Topoğlu hazır bulundu. Araçların anahtarını, Koluman Otobüs Satış Müdürü Hakan Karatoprak ve Has Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Sinan Beytorun’dan alan firma yetkilileri krediyi DaimlerChrysler Finansman Türk A.Ş’den kullandı.

Bireyselcilerden Travego’ya ortak yatırım

Has Otomotiv, bireysel otobüsçüler Gencay Galata ve Necati Sağdıç’a bir adet Travego 15 teslim etti.

Travego’yu Has Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Sinan Beytorun’dan teslim alan bireyselciler, Özbolu Turizm’de çalışacak. Galata ve Sağdıç, krediyi DaimlerChrysler Finansman Türk A.Ş’den kullandı.

Kaynak : Taşımacılar

Gökhan AsGül
11 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 16:59

Yabancı sitelerin birinde buldugum bir fotograf

(alıntıdır)

Otobüsün üstünde 2008 yılının otobüsü oldugu belirtilmiş. Bence MB Travego ve Tourismo'ların eline su bile dökemez. Türkiye'de çalışan MB ve MAN serileri estetik olarak resimdeki Volvo'dan daha güzeller.

Erkan ÇAYKARA

11 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 18:53

Öz Sivas Huzur Turizm, Has Otomotiv’den 4 adet Travego 15 SHD otobüs alarak filosunu genişletti.

Firma sahibi Sedat Özata, kaptanlara verilen eğitimden sonra araçları Has Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Sinan Beytorun’dan teslim aldı. Özata, Travego filo yatırımlarının bu sene ve 2008 yılında da devam edeceğini belirtti. Firma yetkilileri, Travego’yu tercih etmelerindeki en büyük nedenin, düşük yakıt sarfiyatına sahip bir araç olması, konforlu bir sürüş ve yolculuk sağlaması olduğunu ifade etti.

Teslimat töreninde, Sedat ve Enver Özata, Sinan Beytorun, bireysel otobüs sahipleri, firmanın İstanbul yetkilileri Hüseyin Sümer, Orhan Kuzgun, Mahmut Üstündağ, Celal Özdemir, Kenan Taşkın, İlker Kaynak, Burhan Kuzgun, Fikri Erdal ve Salman Ateş yerini aldı.

Kaynak : Taşımacılar

emincan_35
11 yıl önce - Cmt 17 Ksm 2007, 19:47

Biliyorum şimdi tartışmayı tekrar alevlendirecek ama bugün sırf iddaaları arastırmak için İzmir otogarına gittim ve orada bir süprizle karşılaştım.Fantom nakliyatın Neoplan Tourlinerı PAMUKKALE Logolu olarak Denizli-İzmir seferinden geldi.Resmide burada.
[ Tuğralı otobüs fotoğrafı silindi- Selahattin - Cmt 17 Ksm 2007 20:15 ]

En son emincan_35 tarafından Cmt 17 Ksm 2007, 21:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

sayfa 135
« önceki   123 ... 134135136   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM