Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Güncel Şehirlerarası Otobüsler - Haberler ve Yorumlar - II
123 ... 134135136   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
kilitli
sayfa 1
Koray Cerit
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 16:43
Güncel Şehirlerarası Otobüsler - Haberler ve Yorumlar - II


Arkadaşlar Güncel şehirlerarası otobüsler başlığının ne hale geldiğini sizlerde gördünüz bu konulu başlık bence hemen açılması gerekiyordu site denetçilerinede söylemiştim ama kimse dinlemedi ve otobüsler ile ilgili haberleri bilgilerimizi burada artık paylaşabiliriz.
Yoksa Güncel Şehirlerarası otobüsler başlığınıda kaybetmiş olacağız.
Artık bu başlığıda kurallara göre kullanırız ve Otobüsler hakkında merak  ettiklerimizi burada paylaşırız.
Lütfen bu başlıkta bizler için faydalı olabilecek bilgileri paylaşalım.
Bu başlığı kirletmeyelim. :thumbsup:Unutmayalım ki Sadece Otobüsler hakkında bilgilerimizi burada paylaşalım ve otobüsler hakkında ki haberleri burada yayınlayalım.
 
Buda diğer kitli olan Güncel Şehirlerarası Otobüsler- Haberler ve Yorumlar başlığı...
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=32226& ...mp;start=0


Erhan Aydoğdu
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 16:54

Selamlar...
Bu başlığında akıbetinin diğerinden farklı olacağınımı düşünüyorsunuz? Bence farklı olmayacaktır.Eğer farklı olabilinecek düzeye gelinseydi benimde sevdiğim haberler ve yorumlar başlığı açılırdı.Farklı başlık arayışları yerine gidip o başlıklarda nerede hata yapılmış ve yapılmakta olduğunu iyice öğrenip bu hataların tekrarlanması için site dentçilerine destek olmaya çalışmak daha mantıklı.Kaldı ki o kadar uyarılara rağmen kilitlenmiş ve açılmamış başlık eğerki açılmıyorsa mutlaka bir sebebi vardır...Kurcalanmasıda anlamsızdır bence..Site kuralları bütün bunların cevabını vermekte..Okursanız ama...
Saygılarımla...


Oğulhan
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 17:11

Bence şehirlerarası ulaşımda otobüsler şu an için 1 numarada. Çünkü havayolları son 5 yılda atak yapsa da otobüslerin önüne henüz geçemedi. Demiryollarımız ve denizyollarımız ise bu sıklıkta kullanılmıyor. Şehirlerarası yolculuk firmaları turizm şirketleri bu ortamda piyasadan iyi pay sağlıyor. Artık eskisi gibi otobüslerde sigara içilmiyor 15saatlik yolculuklarda insanlar sıkılmasın diye TV radyo dergi gibi hizmetler veriliyor, yiyecek içecek temini ise eskisine göre çok önde örneğin ikramlar artmış durumda börekten kahvaltıya ice teaden Colaya kadar tüm ikramlar yapılıyor. Rahat edinilmesi için yastıklar veriliyor, klimalı ortam sağlanıyor.

 Bundan 10yıl öncesinde bunları görmemize imkan yoktu. Şu anda turizm sektörümüz gelişmekte ve böyle.

Ayrıca host-hosteslik ve şehirler arası otobüs şoförlüğü için artık üniversitelerde 2yıllık önlisans programları bile var. Yani artık bu sektör bilinçleniyor.


Koray Cerit
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 18:03

Alıntı:
Şu anda turizm sektörümüz gelişmekte ve böyle.

Örneğin şirketler kontak kapattı sözleri  artık Hava yolu şirketlerinin haksız rekabetleri falan konuşuluyordu yok sektör bitti falan sektör bittiyse neden terminaller Neoplanlarla Travegolarla doluyor değil mi arkadaşlar otobüs sektörü bitmez.Daha da çok ilerler


Koray Cerit
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 18:25

Bu arada 2006 model safir Varmı diyen bir arkadaş vardı sanırım Güncel şehirlerarası otobüsler başlığında bende tam emin değilim ama Terminallerde de hiç görmedim sanırım ama var diye biliyorum bir aralar SAFİR VIB olarak çıkmıştı onlar kaç model bilen var mı?
2006 model safir var mı sorusunun cevabını bilen varsa yardımcı olursa arkadaşlara sevinirimKemal Dilmen
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 20:37

2006 mode safir var ancak tutulmadığı için sadece siparişle yapılıyor diye biliyorum.

Safir VİP modeli Ender Taşımacılık Şirketine bağlı olarak Anı Tur'da çalışmaktadırlar.Sayıları 8'dir.


umut yıldız
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 21:18

başlığımız herkese hayırlı uğurlu olsun.inşallah bu da diğerleri gibi bir açılıp bir kapanmaz ..lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim ve seviyeyi elimizden geldiğince düşürmeyelim

hüseyin 35
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 22:52

üçkağıtçı enderde safir vip yoktur 2+2 deri koltuklu özel üretim safir vardır ve o arabalarda %90 anı turundur onların aralarında ayrı mevzular dönüyor bazen anıturun bazen enderin oluyorlar icra durumuna göre   ( atakoç batar turkoç olur turkoç batar ender olur mazotçusundan otobüsçüsüne milyarlarca vurgun yapılır zaten çalıştığı acentalarda batakçı acentalardır anıtur-bamtur-gezclup) vip safir boss turizm-varan deluxe vb tarzı 2+1 deri koltuklu safirlerdir ve benim bildiğim şu an antalyada aksu birlikde bulunmaktadır anex turun işinde çalışmaktadır yanınlmıyorsam kıraç turdada olacaktı ama antalya piyasasını ve kıraç turu kıraç turda çalışan hüseyin kıraç kardeşim daha iyi bilecektir.

Bu arada 2006 modelde 2007 modelde safir vardır kıraç turun filosunda bolca gçrebilirsiniz ağustosdan sonrada 2008 lerini görebilirsiniz safirin üretimi durmadıki 2000 yılından beri aktif bir şekilde üretiliyor.

Herkese sevgiler...


Ar-Man
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 23:20

Arkadaşlar Türkiye'de filosunda en fazla araç bulunduran ilk 10 firma hangileridir?

Semih Alphan
14 yıl önce - Çrş 25 Tem 2007, 23:38

Alıntı:
Arkadaşlar Türkiye'de filosunda en fazla araç bulunduran ilk 10 firma hangileridir?

filosu en kalabalık firma metro turizm.(üzerinde metro yazan araç sayısı olarak bu şekilde.araçlarının çoğu taşeron yani şahıs arabası.)sayfa 1
123 ... 134135136   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM