Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
Karani Eseroğlu

7 yıl önce - Pts 23 Tem 2007, 13:15
Eskişehir Çifteler - Sakarbaşı

Sakarbaşı, Çifteler İlçesi'nin hemen yanıbaşında Çifteler Belediyesi tarafından piknik ve mesire alanı olarak düzenlenmesi yapılmış, Anadolu'nun ortasında adeta bir vaha görünümünde ve gerçekten harika bir doğa parçasıdır. Soğuk kaynak sularının doldurduğu havuzunda yüzerek sıcak yaz günlerinde serinleyebilir, çevredeki lokantalarda alabalık, sazan ve yayın balığı yiyebilirsiniz.
Özellikle Eskişehir gurubu için güzel bir buluşma yeri olabileceğini düşünüyorum.  

Karani Eseroğlu

7 yıl önce - Sal 24 Tem 2007, 14:26

Karani Eseroğlu

7 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 12:37

gokhanbicer26
7 yıl önce - Prş 26 Tem 2007, 23:36

yaa ben sitenizi gezen bi misafirim vede çiftelerliyim sakaryabaşına bayılıyorum çok güzel biyer  ora hakkında daha çok resimler koyarsanız çok sevinirim    

bdsk
7 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2007, 15:54
tokiden 700 konut

İlçelerimizin gelişimi açısından güzel başlangıç.Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Eskişehir’deki Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyelerinin ardından yeni bir hamle olarak Çifteler’e toplamda 700 konutluk bir projeye imza atacak. ilk etapta 300 konut yapılacak. Yapılacak olan konutlar dar gelirli vatandaşlara yönelik olacak ve 72-80 metrekare arasında olacak. Sosyal konutlar dediğimiz bu 300 konutun ardından talep geldiğinde 400 konut daha üretilecek. O evlerin nasıl olacağı konusunda ise gelen taleplerin ardından yapılacak proje belirlenecek.ayrıca Çifteler Belediyesi’nin 48 bin metrekarede ürettiği arsanın TOKİ’ye devri için protokol imzalanma aşamasına gelindiğini ifade edildi.Çifteler İlçesine yapılacak olan konutlar ilçenin merkez çıkışında yer alan Ticaret Borsası karşısındaki dev araziye yapılacak. İlçeye yakın olan Sakaryabaşı Mesire yerine de az bir mesafede bulunacak konutlara ilginin yoğun olması bekleniyor.

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ESKİŞEHİR