Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
kemalcanhakkı

10 yıl önce - Cmt 26 Oca 2008, 23:00

Alıntı:
Sanırım 44 yeni mağaza değil, mevcut 28 mağazaya 16 yeni eklenmesi ile 44 mağazaya ulaşılacak diye anladım ben. Zaten nereye nasıl eklenecek onu da anlamadım, ciddi bir yer sıkıntısı mevcut orada.

Evet Kiralama Sitesinde'de Oyle Yazıyor
Alıntı:
2008 yılı sonunda tamamlanacak büyüme projesi sonucunda toplamda 44 mağazaya ulaşması planlanmaktadır.

Benim Duydugum Arkadaki Hal Bolgesine Dogru Genisleyecek

ertugrul_112233
9 yıl önce - Pts 26 May 2008, 18:50

türkiyede ilk kurulan carrefourlardan ama ölçeği İZMİT gibi bir kente küçük kalıyor uzun zamandır gidemedim yeni mağazalar için bir çalışma varmı?Birde ne tarafa büyütecekler çok merak ediyorum hal tarafına doğru arazi varmı?yoksa araba park alanındanmı çalacaklar.

Misafir a60

1 yıl önce - Cum 17 Şub 2017, 19:11

Carrefoursa Şubat 2017 sonu yaklaşık 10 gün sonra kapanıyor. Fazla personel kalmamış ve indirimler var. Bakalım ileride hangi proje ile karşımıza çıkacaklar. Avm kapanacak mı? Fransızların 2014'te geleceğin projesi seçilen, İzmit Town Center'mı yapılacak?

ahmetiz
1 yıl önce - Cum 17 Şub 2017, 20:37

izmit town centerin görselleri

(+)

körfezli4141
1 yıl önce - Cum 17 Şub 2017, 22:39

İZMİT ŞEHİR MERKEZİ YENİLEME PROJESİ

Bu proje, İzmit Belediyesi’nin trafiğe kapalı tarihi şehir merkeziyle daha geniş kentsel çevresini birleştirmek ve birlikte yeni bir “şehir ölçeği” oluşturma hedefini kapsıyor.

İzmit şehir merkezini yenilemek ve büyütmek için benzersiz bir fırsat sunuyor.

Otoyolların ve demiryolu altyapısının oluşturduğu bariyere köprü olacak bu proje, iyi bağlantılı, sürdürülebilir ve çok amaçlı bir imar sunarak daha geniş çaplı kentsel dönüşümü sağlayacak.

Yeni yaya bağlantıları ve halka açık yüksek kaliteli mekanlar dizisi ve bulvarlar, önerilen kullanımlarla birlikte İzmit için yeni bir simgesel ve kentsel odak noktası oluşturmayı hedeflemektedir.

Tamamlanacak proje ile dağınık sanayi ve ticaret bölgesini, büyüyen yeni bir kentsel alana dönüştürecek, böylece güneydoğusuna yapılması önerilen marina ve deniz kıyısı eğlence ortamlarıyla daha çok bütünleşmesi sağlanabilecek.

Genel ana plan vizyonu, İzmit için yeni ve önemli bir çekim merkezi oluşturmak için çok yönlü bir mimari anlayışıyla konutları, ofisleri, oteli, konser salonunu, sanat merkezini ve çekici bir alışveriş merkezini restoranlar, sinema, spor salonu ve daha pek çok sosyal ve kültürel etkinlikle birleştiriyor.

İzmit Town Center projesi, 52.000 metrekarelik bir araziyi kapsıyor. Gelecekte yaklaşık 130.000 metrekarelik bir alanın çok amaçlı kullanıma açılması amaçlanıyor ve yaklaşık 400 milyon dolarlık bir yatırımı temsil ediyor.

Bu projeyi Fransızlar yapacak carrefourun kapanması yakın bir zamanda başlayacağının işareti yakın bir zamanda şehrimizde özel sektörün çok büyük projeler yapacağınında bir işareti bunlardan ilki yahyakaptanda başlayan üçüz kule projesi

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler