Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Hakkında Soru / Cevap / Yardım Bölümü
« önceki   123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
ANADOLU
10 yıl önce - Sal 28 Ağu 2007, 21:20
Yenikent'ten Ümitköy'e nasıl gidilir?

Arkadaşlar ben yenikentte oturuyorum..
sincan yenikent..
toki ilksan konutlarında..
Okulum ümitköy'de galleria yanında hemen..
acaba yenikent'ten eskişehir yoluna hangi otobüsler gider?

ben şuan sincan'a iniyorum..oradan bakanlık otobüsleri ile gidiyorum ümitköy'e .. eskişehir yolu üzerinden..

acaba başka alternatif yol var mıdır?

mesela optimum'un aradan yahut şeker fabrikasının oralardan filan hangi otobüsler geçer..

yardımcı olursanız işime çok yarayacak..

not : formata aykırı bir başlık olmuş olabilir , ama çok önemli..

İ.Hakkı Erdoğan
10 yıl önce - Sal 28 Ağu 2007, 21:59

Alıntı:
Arkadaşlar ben yenikentte oturuyorum..
sincan yenikent..
toki ilksan konutlarında..
Okulum ümitköy'de galleria yanında hemen..
acaba yenikent'ten eskişehir yoluna hangi otobüsler gider?

ben şuan sincan'a iniyorum..oradan bakanlık otobüsleri ile gidiyorum ümitköy'e .. eskişehir yolu üzerinden..
acaba başka alternatif yol var mıdır?
mesela optimum'un aradan yahut şeker fabrikasının oralardan filan hangi otobüsler geçer..
yardımcı olursanız işime çok yarayacak..

Yenikent'den sıhhiye aracına binip şeker fabrikasının oradan Eryaman-Fatih-GOP Bakanlık araçlarına binebilirsiniz.Böylece hem zamandan kazanırsınız hemde daha fazla alternatifiniz olabilir.Bu araçlarda EGO aracı olduğu için ve mesafe çok uzun olmadığından dolayı 45dk transfer süresinede yetişirsiniz.

Optimumun önündende Fatih-GOP araçları geçer oradan 50mt sonrada Eryaman kavşağından Eryaman-Bakanlık aracıda geçer.

safakis
10 yıl önce - Pzr 07 Ekm 2007, 22:38

Belediyenin havaalanına belediye otobüsü seferleri hala devam ediyor mu acaba? Teşekkürler

İ.Hakkı Erdoğan
10 yıl önce - Pzr 07 Ekm 2007, 22:51

Alıntı:
Belediyenin havaalanına belediye otobüsü seferleri hala devam ediyor mu acaba? Teşekkürler

Hayır şu anda bu seferler HAVAŞ'ın dava açması sonucu durdurulmuştur.

Ulaş Barış Karabulut

10 yıl önce - Pts 08 Ekm 2007, 18:18
ego otobüsleri

ego'ya ait eski ve yeni otobüsler hakkında resimler bulamadım.onlarla ilgili resim nasıl bulabilirim...

İ.Hakkı Erdoğan
10 yıl önce - Pts 08 Ekm 2007, 18:25

Alıntı:
ego'ya ait eski ve yeni otobüsler hakkında resimler bulamadım.onlarla ilgili resim nasıl bulabilirim...

Geçmişten Günümüze EGO Otobüsleri Fotoğraf Albümü

Bu albümden yararlanabilirsiniz.

erdoğan06tr
10 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2007, 19:38

keçiören evcil adresinin adresini bilen varsa siteye yazabilir mi?

Halide

10 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2007, 19:45

Anladığım kadarıyla Keçiören Evcil Hayvan Parkı'nın adresini soruyorsunuz. Park Pınarbaşı Mahallesi, Aşıkpaşa Caddesi üzerinde bulunuyor. 481 Uyanış/Pınarbaşı otobüsleri tam yanından geçiyor

halaskardost
10 yıl önce - Prş 25 Ekm 2007, 15:01
odalı sinema bilen var mı ?

merhaba arkadaşlar bir dergide ankarada sinema odaları olan bir yer görmüştüm... adresini alamadım.. böyle bir yer bilen varmı ?.... böyle bir odada iki üç yada daha fazla kişilik yeri ve cd arşivi vardi istediğiniz filmi izleyebiliyordunuz bilgisi olan var mı ?

şüko
10 yıl önce - Prş 25 Ekm 2007, 15:49

Ankara'da Mithatpaşa Caddesi'nde (PTT karşısı) Film Cafe var. Küçük bir terası, kapalı oturma alanı ve film seyredilen bir odası var. Hoş bir mekan, yemekleri de fena değil. Film seyretmedim ama odayı gördüm.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet