Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Ankara Hakkında Soru / Cevap / Yardım Bölümü
123 ... 212223   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Atilla DÜNDAR
10 yıl önce - Cum 13 Tem 2007, 21:48
Ankara Hakkında Soru / Cevap / Yardım Bölümü

Değerli Üyeler;

Bu başlıkta ister Ankaralı üyeler olsun, ister diğer illerde ki üyeler olsun, Ankara ile ilgili bilgi sahibi olmak istedikleri her türlü konuda soru / cevap / yardım paylaşımlarını yapabilirler. Amaç, bir bilinmeyeni öğrenmek ve paylaşmaktır. Konuların başlıkları arasındaki bilgi taleplerimiz genelde o başlıkta arada kaybolup gidiyor. Bilgi o an için paylaşılsa bile bir sonra aynı konuda bilgiye ihtiyacı olanlar bu bilgiye ulaşmakta zorlanıyorlar. Bu nedenle sabit olarak kalacak olan bu başlıkta genel kullanıcıların faydalanabilecekleri konuların tercih edilmesine, yardım talebi olmadan rast gele konularda mesaj yazılmamasına özen gösterilmesine dikkat edersek, güzel bir arşiv oluşumuna katkı sağlamış oluruz.

burak a.

10 yıl önce - Cmt 14 Tem 2007, 00:22

önümüzdeki hafta pazartesi merkeze yakın bir yerde otelde kalacağım.tek kişi tek gece.henüz otel ayarlamadım.tavsiye edebileceğiniz otel varsa özelden haberleşebiliriz.ayrıcabileceğim bütçede 60-120 arası.

M.Ali
10 yıl önce - Cmt 14 Tem 2007, 02:11

Merkezde istiyorsanız, Kızılay'da (Meşrutiyet caddesinde) Otel Ayma olabilir, 4 yıldızlı sanırım.

cihan1
10 yıl önce - Çrş 18 Tem 2007, 02:51

beşevlerde metro girişi tam önünde olan bi yer var Ankara Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinin uygulama oteli orda da kalabilirsin fiyatı 20-30 arası ulaşımda problem çekmessin ve gayette iyi hizmet veriyorlar ama çok dolu oluyor gelmeden rezervasyon yaptırman gerekir.ama tek kalamıorsunuz 2 kişilik odalarda  yanınıza başka birini de veriyorlar tek kişilikleride genelde uzun kalan misafirlere verdikleri için dolu oluyor.

ikinci alternatif kızılay tunus caddesinde dedeman(türkiyenin ilk dedeman oteli sanırım) var oradada kalabilirsin kızılaya,bakanlılara,tunalıya çok yakın

üçüncü alternatif otel midas var kavaklıderede(kızılaya çok yakın) kalabilirsin 4 yada 5 yıldızlı olması lazım tam hatırlayamıyorum.

4.alternatif etap altınel otel var 5 yıldızlı  tandoğanda merkeze yakın metro istasyonu önünde(arabanız yoksa ulaşımı kolay)

5.olarak akar international hotel var 4 yada 5 yıldızlı (ulaşım kolay merkeze yakın)maltepe tandoğan arası.

cccHiLaLccc

10 yıl önce - Çrş 18 Tem 2007, 08:50
Ankara' da Oteller...

Arkadaşlar verdiğiniz otel adlarının yardım amaçlı olduğundan eminim ancak benim fikrime göre bu otellerin birçoğunun bir gecelik ücreti belirtilen bütçenin ( 60-120 YTL ) çok üzerinde olabilir. Özellikle bu sezonda...Gerçi arkadaşımız istediği otelin yıldız sayısı- özelikleri  üzerine detay vermemiş ama ben de iki otel ismi verebilirim.

1-Regency Otel 3 yıldızlı ve tam Kızılay merkezde Selanik Caddesinde. Daha önce çalıştığım İstanbul  firmasının o otel ile anlaşması vardı ve Ankaraya gelen kendi personeline burada yer ayırırdı. Onlardan duyduğum kadarı ile rahat, temiz ve bakımlı bir oteldi ve bir sene önce şirket anlaşmalı fiyatı da gecelik 60 ytl idi yanlış hatırlamıyorsam .

Ankara-Regency Hotel

2- Bunun haricinde aşağıdaki linkte Ankara'daki birkaç otel adresi daha mevcuttur. Merkezi olması adına EVKURAN Oteli ni de önerebilirim. Ama otelin özellikleri ve fiyatı ile ilgili bir bilgim yok. Sadece önünden geçtiğim için yerini biliyorum

Ankara Otelleri

Yanlız şunu belirtmeden geçemeyeceğim likteki otellerden ULUS ta olanlarını seçmeni pek tavsiye etmeyeceğim. Zira otel fiyatları uygun olabilir ancak semt olarak biraz kozmopolittir ...

Serap

10 yıl önce - Prş 02 Ağu 2007, 01:25
Ankara´da Diş Kliniği arıyorum!

Merhaba Ankara´lı Üyeler,

Ankara´da bana önere bilceğiniz Diş Klinikleri yada Diş Hekimleri arıyorum. Site Adresini´de yazarsanız sevinirim.

saygılar..

namık.s
10 yıl önce - Prş 02 Ağu 2007, 02:46

Geçmiş olsun Serap Hanım.

Mithatpaşa Caddesinde Ada Klinik size tavsiye edebileceğim bir klinik.
www.adaklinik.com adresinden adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Acil şifalar dileği ile

safakis
10 yıl önce - Cmt 11 Ağu 2007, 01:40

Selam arkadaşlar
Haymana'ya gitmeyi isteyen bir arkadaşım benden yardım istedi.
Haymana'ya giden otobüsler Ankara'da nereden kalkıyor? Hangi sıklıkta varlar? Yardımınız için şimdiden teşekkürler

tuba h
10 yıl önce - Pzr 12 Ağu 2007, 20:36

Bir hafatalığına Ankaradayım burdan görmeden gitme diyeceğiniz yer nereler?Bilindik yerlerin dışında

Caner Cangül

10 yıl önce - Pts 13 Ağu 2007, 00:49

Gezme değil ama yemek olarak ekmek arası döner yiyin derim. Mesela İstanbul'da edebiyle pek yiyemezsiniz, saatler önce kızartılmış patatesi boca ederler içine.

Yer olarak önerebileceklerim ise çok bilinen yerler olacaktır; çünkü onun harici ben de bilmiyorum, yahut heryerini bildiğimden bana her yeri çok bilinen yer gibi geliyor.

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 212223   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet