Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 4
uA_HAKAN
10 yıl önce - Prş 16 Ağu 2007, 12:37

Kardeşim Erzurum Atatürk Üniversitesini kazanmış.Herkese başarılar dilerim

Emir ERTEN

10 yıl önce - Prş 16 Ağu 2007, 12:47

Ben Ege üniversitesi konaklama işletmeciliğini kazandım.Herkese başarılar dilerim

Uğur Aydın
10 yıl önce - Prş 16 Ağu 2007, 13:55

ÖSYM Diyor ki : Aradığınız üniversiteye şu an ulaşılamıyor,lütfen daha sonra tekrar deneyiniz...

Evet illa ki mimarlık isteyen bendeniz için bu sene böyle bir hüsranla geçti,darısı seneye inşallah.

Oğulhan
10 yıl önce - Prş 16 Ağu 2007, 13:57

Ben Akdeniz üniversitesi Turizm işletmeciliği ve otelcilik bölümünü kazandım  Umarım hepimiz için hayırlısı olur

Ardaince
10 yıl önce - Prş 16 Ağu 2007, 19:16

Ben de Başkent istatistik ve bilgisayar bilimleri bölümünü kazandım. Ankarayı hiç beklemiyodum 11. tercihten gidiyorum oraya    Artık hepimiz için hayırlısı olsun.

pelinmeral

10 yıl önce - Pzr 19 Ağu 2007, 00:52

Anadolu Üniversitesi,Kimya Mühendisliği.. en başta,diş hekimliği,eczacılık istiyorum diyerek,ikinci bir yıl daha hazırlanan ben artık çektiğim sıkıntıdan dolayı pes ettim,ve kimya alanında çalışmak istiyorum diye son kararımı verdim,mutluyum  şimdiden hayal kurmaya başladım her ne kadar uçuk da olsa insanı heyecanlandırıyor.Eskişehir beni bekliyor,umarım orada,kampüsümde wowturkey için güzel fotolar çekeceğim

sserhat
10 yıl önce - Pzr 19 Ağu 2007, 01:46

girdim sınava mat-1'i full çektim. sonra bahçeşehir'i kazandım burslu olarak. ne güzel.

merve85
10 yıl önce - Pzr 19 Ağu 2007, 01:52

arkadaşlar ,

öncelikle kazanan arkadaşlarımız için hayırlı olsun diyorum...kazanamayanların da canları sağolsun bi dahaki senelere inşallah...ama küçük nacizane bi tavsiyede bulunayım dedim...

gecen sene yanlış tercihlerinden dolayı birsürü arkadaşımız açıkta kaldı... universiteler de kontenjanlarını dolduramadı ve kesin kayıtlardan sonra boş kontenjanı kalan universiteler tam 3 defa ek kontenjan açtılar ona rağmen hala dolduramayanlar oldu...ve puanlarını düşürdüler...

ben derim ki keisn kayıtları bekleyin bi dolsun, herşey belli olsun...sonra ek kontenjan duyurularını ösym den takip edin ,gidip klavuzlarınızı alın ve nerde kaç kişilik kontenjan açığı var araştırın şansınızı bir de oralarda deneyin...hiçbişey belli olmaz valla...ha olmazsa da hayırlısı olsun canımız sağolsun seneye inşallah diyelim üzülmeyelim...hepinize başarılar...

Burak Arslan

10 yıl önce - Pzr 19 Ağu 2007, 02:22

Merve arkadaşımızın önerisini dinlerken geçen seneki barajı geçen aday sayısıyla bu sene geçenleri karşılaştırmayı unutmayın derim  Şartlar aynı değil...

Özgür Sabanlıoğlu

10 yıl önce - Pzr 19 Ağu 2007, 02:36

Arkadaşlar, kazanan arkadaşlarımızı sırayla tebrik ederim, şanslarını seneye denemek isteyenlere de allah zihin açıklığı versin derim..

Yalnız il dışını kazanan arkadaşlar kalacakları yere çok önem versinler, ilk sene çok sıkıntı çekebilirsiniz, mesela bendeniz örnek.. Çoğu şehrimizde yurt problemi var, öğrencilerimiz malesef geri planda kalmış, çok işkence çekebilirsiniz hazırlıklı olun, öğrenci deyip adam yerine koymayan bir sürü insan olacaktır, moralinizi bozmayın ve dersleri elinizden bırakmayın sakın!! Unutmayın orası lise değil, gözyaşı kural dışıdır, öss'ye hazırılığın 10 katı bir sarfiyat gerekli, asıl çalışma bundan sonra başlıyor..

Benden bu kadar yeterli..

Hepinize önünüzdeki yolda başarılar dilerim..

(Mesajımı tekrar okudum ve dikkat ettim ki hayatımda ilk defa bu kadar ciddi bir mesaj yazdım, demek iş gerçekten ciddi )

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET