Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
OzanEmre

10 yıl önce - Çrş 04 Tem 2007, 17:52
İstanbul Bahçelievler - Kadir Has Çocuk Dünyası AVM


Kadir Has Çocuk Dünyası
 

Kadir Has Çocuk Dünyası ve Sağ Tarafta Gold Bilgisayar(+)


Resimde binanın üst kısımlarına dikkat ederseniz kaplamalar sökülmüştür. Bunun nedeni Kadir Has Çocuk Dünyası sol tarafında açılacak olan yeni alışveriş merkezi Metroport ile rekabet edebilmek için binada değişiklikler ve yenilikler yapılmakta. En göze çarpanı ise şuan 3 adet olan sinema salonlarının sayısı yakında 6'ya çıkacak.

Ayrıca Kadir Has Çocuk Dünyası'nın sitesinden aldığım alışveriş merkezi ile ilgili bilgiler.
Alıntı:
Türkiye'nin ilk ve tek çocuk çarşısı KADİR HAS ÇOCUK DÜNYASI'na hoşgeldiniz.

7 Mayıs 2000'den beri KADİR HAS CENTER adıyla İstanbullulara hizmet veren alışveriş merkemiz, yeni yönetimi ile birlikte 01.04.2003 tarihinde 33 Bin Metre Karelik alanda Türkiye'nin ilk ve tek Çocuk Çarşını kurmuştur.

Anne adaylarının doğum öncesi ve doğum sonrası gereksinimlerinden bütün, çocuklarımızın giyimden kuşama, oyuncaktan mobilyaya kadar tüm ihtiyaçlarına yönelik markalar ve mağzalar KADİR HAS ÇOCUK DÜNYASI çatısı altında toplanmıştır.

Çarşıda 54 mağaza ve 4'er kattan oluşan ofis ve büroların bulunduğu iki blok yeralmaktadır. Merkezi ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri, Lüks asansörler ve jeneratör bulunan merkezimizde günışığı sağlayan atrium'da ki korkuluklar paslanmaz çelik boru ve camdan yapılmıştır.

E-5 üzerinde bulunan merkezimiz ulaşım kolaylığına sahip olup, ayrıca ücretsiz servis ile çevre semtlere hizmet vermektedir.

Temizlik, güvenlik ve teknik mekanik bölümlerinde kaliteli kadrosuyla maksimum titizlikle hizmet vermektedir.


Kaynak:http://www.cocukdunyamiz.com/OzanEmre

10 yıl önce - Pts 09 Tem 2007, 14:49

Kadir Has Çocuk Dünyası Fotografları,


(+)

 

(+)


OzanEmre

10 yıl önce - Çrş 17 Ekm 2007, 18:17
Kadir Has Holidayplex'in adı Vip Sinemaları oldu


Kadir Has Holidayplex'in adı Vip Sinemaları oldu

Kadir Has Çocuk Dünyasında bulunan Holidayplex Kadir Has Sineması 3 olan salon sayısını 6'ya çıkardı ve ayrıca sinema artık Vip Sinemaları adını aldı. 1, 2, 3 numaralı sinema salonları yemek bölümünün bulunduğu alt çarşıda 4, 5, 6 numaralı sinema salonları ise üst çarşıda hizmet vermekte.

Sinemada gösterimde olan filmler ve seans saatleri ile ilgili Vip Sinemaları'nın internet sitesinden bilgi alabilirsiniz.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E-5 Bahçelievler Metro Durağı Üstüne Metrobüs Durağı YapılmalıOzanEmre

10 yıl önce - Cmt 01 Mar 2008, 19:05
Kadir Has Çocuk Dünyasına ait yeni bir Fotograf


Neredeyse 1 yıldan beridir binanın üst kısmından sökülen kaplamalar yüzünden yapı biraz bakımsızmış gibi görünüyor. Ayrıca MMM MİGROS yazısının başında görünen direkte aynı şekilde (bir korkuluk gibi) kaldırılmasını veya düzenlenmesini bekliyor.


Kadir Has Çocuk Dünyası(+)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
E-5 Bahçelievler Metro Durağı Üstüne Metrobüs Durağı Yapılmalı


Kris Hazel
10 yıl önce - Sal 11 Mar 2008, 01:43

Evet kaplamalar sökülünce bina çok kötü oldu. Acaba yenileme mi yapacaklar? Birde yanındaki pereja binasını sökmüşler acaba yerine ne yapılacak bilgisi olan var mı?sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL