Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Side - Çolaklı - SSK Kampı
12345   sonraki »
Ana Sayfa -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Çağatay

9 yıl önce - Sal 03 Tem 2007, 16:10
Antalya - Side - Çolaklı - SSK Kampı

(+)

(+)

Çağatay

9 yıl önce - Sal 03 Tem 2007, 16:35
SSK Kampı Çolaklı - Side

Side'nin Çolaklı köyünde yer alan ilk tesistir SSK Kampı. Özellikle bahçe düzenlemesi ve uçsuz bucaksız kumsalı mükemmeldir. Antalya, Düden Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Alanya, Köprülü Kanyon - Rafting,  AquaLand'e gezi düzenlenmektedir. Mayıs - Eylül 13 gün, Temmuz - Ağustos 10 gün

Çağatay

9 yıl önce - Sal 03 Tem 2007, 16:45
SSK Kampı Çolaklı - Side

(+)

(+)

Kemal
7 yıl önce - Prş 17 Eyl 2009, 18:34

(+)

Kamp içinden manzaralar müthiş...

OKILIÇ
6 yıl önce - Sal 15 Hzr 2010, 21:34

Küçüklüğümden beri gittiğim yerdir kamp gerçekten güzel 1.yaşımı akçaydaki kampda kutlamışım ama olsun Antalyadaki yeri değişmem.3 4 yaşlarındaykende gidiyodum geçen senede gittik hayatımın aşkını buldum .Sabah kalktığınızdaki çicek kokuları, temiz plaj, açık büfe kahvaltı spor aletleri, salıncaklar bedava çay, 15 krş a türk kahvesi, ağaçların altında çay bahçesi, temiz yemekler, arada ikramlar mısır vs.Kesinlikle tavsiye ederim fakat bu sene bayrama kadar hiç yer kalmamış.Sanırım ssk derneğine üye olmıyanlarıda belli bi farkla alıyorlar tam emin değilim ama kesinlikle tavsiye ederim.Kamptan önce 4 5 yıldızlı oteldede kaldık fakat kamptaki tat yok.Kesinlikle tavsiye ediyorum ailecek gidip rahatca kalabilceğiniz bi yer.Okey takımı, langırt, masa tenisi, raftingde düzenliyorlar onuda tavsiye ediyorum daha sayamıycağım bir çok şey var kesinlikle pişman olmıycaksınız bundan eminim

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANTALYA