Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
PredatoR_TR
7 yıl önce - Pts 28 Ksm 2011, 22:56

Arkadaşlar merhaba,

yarın Atatürk Havaalanından Suadiye'ye gitmek istiyorum. Acaba İETT otobüsü var mıdır direk?

engygl
7 yıl önce - Pts 28 Ksm 2011, 23:13

Ataturk Havalimani'ndan Suadiye'ye direkt otobus oldugunu zannetmiyorum. Eger kopru trafigine girmek istemiyorsaniz, Bakirkoy IDO iskelesine Havas'la (bir ara vardi sanirim, yoksa karistiriyor muyum?) gidip oradan da deniz otobusuyle Bostanci'ya gitmenizi oneririm, tabii ido.com.tr adresinden deniz otobusu saatlerini kontrol edin lutfen. Eger Bakirkoy-Bostanci deniz otobusu saatleri uymuyorsa size, Ataturk Havalimani'ndan metroyla Zeytinburnu'na gelip oradan Kabatas tramvayina gecmenizi oneririm. Kabatas-Bostanci deniz otobusunun saati size uyuyorsa ona, aksi halde de Eminonu-Kadikoy, Karakoy-Kadikoy veya Kabatas-Kadikoy vapurlarindan birini ve sonra Suadiye tarafina gitmek icin Kadikoy-Bostanci dolmusuna binmenizi oneririm. Eger birazcik kopru trafigi de size cok zor gelmeyecekse, Ataturk Havalimani'ndan metroya bindikten sonra ara istasyonlardan birinde inip metrobuse gecebilir ve Sogutlucesme'de indikten sonra Suadiye tarafina giden bir minibuse binebilirsiniz. Aklima gelen yollar bunlar, umarim kolayca gidersiniz..

ümit 806

7 yıl önce - Sal 29 Ksm 2011, 22:15

Metrobüs'le köprü trafiği en fazla 5-10 dakika arası sürüyor, eğer çok miktarda valiz yoksa Havaalanı Metrosu ile şirinevler'den Metrobüs'e aktarma yapıp Söğütlüçeşme'ye kadar gidip oradan da Suadiye'ye ulaşmak daha pratik. Metro - Metrobüs aktarması için başka alternatif istasyonlar da var ama benim gözümde en rahat olanı Şirinevler.

İşte bu tür durumlar için Metrobüs'te valizli yolculara yönelik fazla indi bindi yaptırmayan uzun hatlar da çalışmalı. Valizli birinin Zincirlikuyu'da metrobüs aktarması yapması, indiği noktadan binecek olsa bile, kalabalıktan dolayı güç olur gibime geliyor.

sametalt
6 yıl önce - Cum 21 Eyl 2012, 16:19

iett seferleri yok bence havaşlar kaksın onun yerine aşagıfaki hatllar kurulsun ATATÜRK HAVAALLANI-BEYAZIT TEM YOLU KULELİ İNCİRLİ CEVİZLİBAĞ ÇAPA LALLELİ ATATÜRK HAVAALANI-BAKIRKÖY BASIN EKSPRES YOLU YÜZYIL KÖP. ÇİNÇİNDERE CADDESİ KALE AWM MEHMET AKİF CADDESİ EKREM KURT BULVARI KARTALTEPE KOŞU YOLU CADDESİ TİCARET LİSESİ

iyi_niyet
4 yıl önce - Pts 04 May 2015, 13:45

Merhaba.

Sabiha Gökçe Havalimani'ndan Kadilli'ye gitmeyi planliyorum. Kavacik Köprüsü'nde inip, Kavacik Kavsagina geçip, 15 F numarali otobüse binmem gerektigini ögrendim. Iki durak arasinda emniyetli bir geçis var midir?
Ilginiz için tesekkür ederim.

Hüsamettin KBaca
4 yıl önce - Pts 04 May 2015, 14:02

Alıntı:
Merhaba.

Sabiha Gökçe Havalimani'ndan Kadilli'ye gitmeyi planliyorum. Kavacik Köprüsü'nde inip, Kavacik Kavsagina geçip, 15 F numarali otobüse binmem gerektigini ögrendim. Iki durak arasinda emniyetli bir geçis var midir
?

Kavacık köprüsünde indikten sonra kavacık sapağı durağına geçerseniz , buradan 14M- 15M-15E - 15KÇ hatlarından biri ile Kandilli durağına ulaşabilirsiniz. 15F Kavacık köprüsünden geçmez,. Emniyetli geçiş derseniz , iki durak arasında yürüme yolu ve üst geçit ile bağlantı var..

iyi_niyet
4 yıl önce - Pts 04 May 2015, 14:08

Tesekkür ederim Hüsamettin Bey! Bana gercekten yardimci oldunuz!
Yeni üye oldugumdan henüz puan veremiyorum.

Misafir 513

3 yıl önce - Cum 12 Şub 2016, 15:38

Ben ataturk hava limanindan yenikapi feribot iskelesi icin yol tarifi almak istiyorum

Misafir 05c

3 yıl önce - Cum 12 Şub 2016, 16:03

Dış hatlardan M1 metrosuna bin. Son durak yenikapı.

sayfa 7
ANA SAYFA -> ULAŞIM