Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Tunc

13 yıl önce - Cum 07 Ekm 2005, 20:57

Uzun gole Gittiginiz Zaman Orada Tereyagli Alabalik ve Sutlac yemeden Kesinlikle gelmeyin...

Sevgili Alper Beni Sasirttin, Senin Gibi Guzel resim ceken bir kardesimiz Oradaki Firsatlari nasil Teper... Ben senin Guneyde Ne guzelim resimler cektigini biliyorummm... Yol Kenarindaki selaleler, Eski Kopruler. Yol Dere ve Ormanin Birlikte resimleri... Bu firsat Kacmis.. Anlasilan   Yine Gitmen gerekecek...

alperdemirkaya
13 yıl önce - Cum 07 Ekm 2005, 23:06

Saffetum Teşekkürler,

Trabzon'dan uçağa binecektim, Uzungölde sadece Alabalık ve sütlaç yiyecek zaman vardı , balıklar pişene kadar anca bunları çekebildim

Bir daha ki, sefere inşallah.

yasemin şahin

13 yıl önce - Sal 11 Ekm 2005, 17:45

Uzungöl'e iki yıl önce gitmiştim. Gölün içinde sazlıkların oluşması sorunu yaşanıyordu. Gölün üçte birlik bölümünün sazlıklar nedeniyle dolduğu söyleniyordu ve küçük çapta çalışmalar vardı.
Çalışmaların sonucu ne oldu? Bilen var mı?

alperdemirkaya
13 yıl önce - Çrş 12 Ekm 2005, 00:35

Söz verdiğim fotoğraflar: Of'tan Uzungöle olan yol:

(not hareket halindeki arabadan bu kadar oluyor)

(+)

(+)

(+)

(+)

Tunc

13 yıl önce - Çrş 12 Ekm 2005, 00:43

Yol kenarında Eskı kopruler vardı, birde Uzun gol e giderken yol kenarinda Irili ufakli selaler vardi, onlari cekme imkanin oldumu...?

Ozel Arabasi ile gidecek olan arkadaslar, Yol bosunca takip edecekleri dere boylarinda, Guzel Manzara ve resim cekme imkani bulabilirler, Ozellikle, Yamac ve tepelerde vulunan Ahsap yapili Evler. Goga ile bir butun olustirarak ilginc ve guzel goruntuler sergilemektedir..

sayfa 2
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler