Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
kıvanç

11 yıl önce - Cum 28 Mar 2008, 18:53

binanın tek hisseli olmaması da fiyat ve yapılması öngörülen masraf kadar önemli bir sorun.her kafadan bir ses çıkan ve ederinin üstünde satılmaya çalışılan bir inşaat.
biz de göz zevki bozuldukça bozulan mağdur olmuş vatandaş...

Metin Taşkın Aşkın
11 yıl önce - Cum 28 Mar 2008, 19:00

Bina uzun yıllardan beri bekliyor. Binada korozyon tehlikesi varmı. Binanın statiği bozulmuş mudur. Sahipleri çok mu kalabalık. Kendi aralarında anlaşsalar yine kendileri avantajlı çıkarlar. Biraz çaba sarfederlerse, çözüm bulabilirler sanırım.

Gerekirse belediye yetkilileri devreye girmeli.

ozgurfantastik
11 yıl önce - Çrş 16 Nis 2008, 19:24

bence belediyelerin bu konuda yaptırımları olmalı. bu ve bunun gibi örnekler bursada mevcut. eğer devam edemiyorsaki kent meydanı gibi bir yerde çok kötü bir görüntü. acil satışı için devlet baskısı gerekmeli diye düşünüyorum.

korhan dağ
10 yıl önce - Prş 12 Şub 2009, 12:51

bina her yagan yagmurda su alıyor. çürümeye terk edilmiş durumda. böylesine kazanclı sayılabilecek bir bina nasıl olurda yapılamaz insanın inanası gelmiyor. o bölgede ona benzer bir binanın 100 milyarla bir işletmeye kiraya verildiğini biliyorum.

musty324
10 yıl önce - Pzr 31 May 2009, 22:09

Bu bina hakkında bir gelişme varmı ?

Musa

10 yıl önce - Pts 01 Hzr 2009, 12:48

Bu binaya belediye el atmadan bir çözüm olacağını zannetmiyorum. Böylesine prostijli bir bölgede böylesine devasa bir yapının yıllardır atıl durumda bırakılmasına belediyenin kesinlikle duyarsız kalmaması gerekiyor. Umarım kısa sürede bir çözüm üretilir.

turker ustun

10 yıl önce - Cmt 06 Hzr 2009, 21:56

Bu konuda belediyede birşey yapabileceğini sanmıyorum. özel mülk olduğu için bişey olmaz. Bu inşaatı yapan fira iflas ettiği için binanın satılamaz varlık olarak kaldığını duymuştum...

tayfunc

10 yıl önce - Çrş 24 Hzr 2009, 15:11

O bölgenin (bugüne yakın) tarihte çekilmiş bir fotoğrafı ekte paylaşıyorum.
Fotoğraf tarihi: 11-4-2009

(+)

Berk Yılmaz
10 yıl önce - Prş 25 Hzr 2009, 12:23

o bölgeye ait bir proje taslığı var şereküstü metro istasyonu çıkışında onu çekip buraya ekliyeceğim.

ozgurfantastik
10 yıl önce - Pzr 05 Tem 2009, 04:25

söz konusu bina kime ait ve neden yarım kaldı bilen var mı? bina gerçekte ne için planlandı?

sayfa 3
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet