Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
musty324
12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 12:38
Bursa Haşim İşcan'daki yarım bırakılmış yüksek bina ne olacak?

arkadaşlar hatırlarsınız.tam haşim işcanda göz merkezinin bulunduğu bina yıllardır inşaat halinde duruyor ve o bölgenin görüntüsü yıllardır bozuyor.bu binaya bir ek ödenek çıkartılıp bitirilemezmi.tam şehrin göbeğinde böyle bir bina hiç hoş değil.yada yıkılmalımı tamamen?görüşleriniz nedir?

Batur

12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 13:02

Fomara’da ilk yükselen çok katlı bina o oldu, 10 yıldır tamamlanamayan tek bina da o oldu. O haliyle durması kesinlikle hoş değil, yıkılması yerine tamamlanması taraftarıyım.

Salih Kuş

12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 13:12

Bir ara üzerinde komple satılık yazısı vardı.şimdi yazmıyor sanırım.satılmış olma ihtimali yüksek.

Okan C.
12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 14:05

Benim bildigim bu binayı yapan şahıs  binayı tamamlayacak güce sahip olamadıgından o bina öyle inşaat halinde duruyor.Dedigin dogru tabii inşaat halinde duran bu bina Fomara nın görüntüsünü de olumsuz etkiliyor.Öteki arkadaşımın dedigi gibi bina üzerinde komple satılık afişi vardı.Herhalde satamadılar binayı.Umarım daha uzun süre inşaat halinde kalmaz bu bina böyle...

kıvanç

12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 15:55

arkadaşlar o bina uzun zamandır satılık..fiyatı (alt dükkanları hariç)7.500.000 ,11.000.000 tamamı..alayım dedim param çıkışmadı..  
o parayı vermeyle iş bitse rahat satılır da çok ortaklı olduğundan kesin tonla pürüz çıkar satışında,ve aldıktan sonra bir o kadar para da ince işlerine (sıva,boya,kaplama,doğrama,döşeme vb..) harcamak gerektiği için ben uzun zaman satılacağını düşünmüyorum.

DenizYlçnky

12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 16:28

Bari üzerini yeşil inşaat örtüleriyle örtselermiş. Gerçekten görüntü pek iyi değil.

musty324
12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 16:31

bu arada biraz önce önünden geçtim.satılık yazıları hala duruyor ön ve yan cephelerine asmışlar.demekki satılamamış hala.yaa biri alsa buraya ne olarak kullanabilirki?iş hanımı olacak?yine alışveriş ve eğlence merkezimi olur acaba?bunuda düşünmek lazım.ne gibi birşeyle değerlendirilirse iyi olur acaba?

Salih Kuş

12 yıl önce - Cmt 30 Hzr 2007, 19:02

Daha önce başka başlıklarda da Bursa'nın otel eksikliğinden bahsedilmişti. Ben bu binanın beş yıldızlı bir otel olarak kullanılabileceğini düşünüyorum.Ama en kötü ihtimal yanındaki binalar gibi bir iş merkezi olarak düşünülebilir.

bekido
12 yıl önce - Cmt 04 Ağu 2007, 02:02

bence mutlaka bursada o binayı alıcak insanlar vardır,yatırımıda düşünücek insanlar onlardır ama bunca zamandır öyle boş durduğuna göre yukarda bi arkadaşımın da dediği gibi çok ortaklı olması ve prüzlerin yaşanması satışı geciktiriyor...otel olrak hiç düşünmemiştim orayı ama olsa gercketende güzel olurmuş yani  

musty324
12 yıl önce - Prş 06 Eyl 2007, 16:06

bina hala satılık.demekki ya çok fazla sorunu var binanın yada çok fazla para istiyorlar.bursanın tam merkezinde bu binaya alıcı çıkmaması sizcede garip değilmi??

sayfa 1
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet