Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mordehay kohen

12 yıl önce - Çrş 27 Hzr 2007, 19:55
ATV'nin 10 Sene Evvelki 'Seyir Defteri' Adlı Pogramından Görüntüler

On sene evvel evime çanak anten taktırdım .
tesadüfen bu pogramı geceleyin kayıt ettim bu pogram video kasette idi
son zamanlarda youtube çok yaygınlaştı . Değerli arkadaşım meslektaşım Mustafa kumbarın yardımıyla
bu görüntülerin 1inci bölününü sizlere sunuyorum .

1.Bölüm 1.Kısım

1.Bölüm 2.Kısım

1.Bölüm 3.Kısım

Görüntülerde Suadiye , fairfields, ve Beykoz vapurları var .

En son mordehay kohen tarafından Çrş 27 Hzr 2007, 23:27 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi

abhazyalı ugur
12 yıl önce - Çrş 27 Hzr 2007, 20:00

boş zamanlarımda eminönünden vapura binip karşıya gecip geliyorum inanın bunun zevki bambaşka her ne kadar martılara simit atmayın deselerde çaktırmadan atmaya calışıyoruz

Süha
12 yıl önce - Çrş 27 Hzr 2007, 21:23

Mordehay abi bu güzel videoları bugüne kadar niye durduki videoda Bizim gibi vapurları merakı olanlar için altın gibi değerli bir kaynak sunmuş oldun abi. Gerçektende eski yıllarda vapurların tadı dahada başkaymış. Heleki kaldırılmamış vapurları görünce insan içi bir garip oluyor Eskiyi baya bir yaad ediyor. keşke şimdide kuğu gibi süzülüyor olsalardı.    

mordehay kohen

12 yıl önce - Prş 28 Hzr 2007, 01:37

osman daha bunun devamı var ben eski vapurları çalışır durumunda  ve haliç tersanesinde videoda çektim . şimdi video kasetinden cd ye aktarınca bu youtube işlemi daha kolay oldu haftaya devamı var.

osman ötgen
12 yıl önce - Prş 28 Hzr 2007, 11:12

Mordehay bey,ellerine sağlık çok önemli bir arşiv bence.diğerlerinide merakla bekliyoruz.2.videoda 7.00 da kaptan konuşurken geçen vapuru Fenerbahçe ye benzettim yanılıyormuyum acaba.

Mustafa Noyan

12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 09:12

Mordehay Bey'in çalışmasının  mükemmel bir arşiv niteliği taşıdığına inanıyorum;
görüntülerin devamını da sabırsızlıkla bekliyorum.

mordehay kohen

12 yıl önce - Cmt 30 Hzr 2007, 22:00
2 inci Bölüm tersaneler vapurlar

Buradaki video 1994 senesinde istanbul haliç'e yaptığım gezi esnasında çekildi .
evvelden belirtiğim gibi film kasette idi . teknoloji ilerledi . bu kaseti cd ye devrettim .
klipte ali ihsan kalmaz /ortaköy/  beykoz / tersanede yanık durumda güzelhisar 'aynı haliç tersanesinde
inşa durumunda mavi marmara ' fransiz serisinden araba vapurları govan fairfields'ler ve çengelköy var.
aynı zamanda kuruçeşmede samsun dolmabahçe önünde demirlemiş karadeniz gemisi var .
seyredip hoşunuza gideceğini umarım .

TEKRAR BELİRTMEK İSTERİM BU BİR MUSTAFA KUMBAR VE MORDEHAY KOHEN ORTAK ÇALIŞMASIDIR videoyo çekmesi benden youtub'a  mustafa kumbar tarafından yüklenmiştir
kendisine teşekkürlerimi arz ederim .

ali_bozoglu

12 yıl önce - Pzr 01 Tem 2007, 12:57

Mordi bu çalışman tarihe ışık tutacak bir çalışmadır.Hep hayal ederim tüm filimlerdeki gemi görüntülerini bir Cd aktarabilmek ufak bir bölüm ama çok güzel bir çalışma eline sağlık çok teşekkür ederim.

iskender53
10 yıl önce - Pzr 15 Şub 2009, 15:29
videolar

mordehay kohen bey sizin yüklemiş olduğunuz videoları youtube yasak olduğundan seyredemiyoruz,Sizden rica etsek bizim için RAPİDSHARE'e yükleyip linkini burada yayınlarmısınız,saygılar.

Mustafa Kumbar

10 yıl önce - Pzr 15 Şub 2009, 15:36

YouTube'de videoları izleyebilmek için şu küçük eklentiyi yüklemen gerekir. İndirip yükledikden sonra tüm videoları seyredebilirsin.

Yükle

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM