Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 928
edmund honda
1 ay önce - Cmt 12 Eyl 2020, 21:26

Şimdi ki aştinin yanında söğütözünde evler 1.5 - 2 milyon arası emek te 750 bin 1 milyon nasıl evler değerlenmeyecek kesinlikle faydası olur inşallah yapılır

Kanat2
1 ay önce - Cmt 12 Eyl 2020, 22:05

Merhaba arkadaşlar doğukent en büyük sorun doğukent bulvarı candamar olan bu yolu açılması gerekir mansur yavaş beye iletin yaşar abinin çalışmalarından dolayı teşekkür ederim sağolsun inşallah kavşak ile müjdeli haber gelir inşallah asti yapılır inşallah arsalar para eder inşallah hayırlı olsun yaşar abi

akın akpınar
1 ay önce - Pzr 13 Eyl 2020, 00:30

Eninde sonunda bir terminal yapilacak ama şehrin ana terminalini getirecegini sanmiyorum daha once melih doneminde işletmeciler karsi cikmisti cunku ters bir aks burasi otobusler batiya gidenleri burada indirip bindirmeyecek ama bunun yerine şehir hastanesi tarzi birsey yapilsa ciddi konut ihtiyaci ve rayli sistemle beraber ulasim rahatligi getirecektir bakalim ne olacak.

SSWENTY
1 ay önce - Pzr 13 Eyl 2020, 09:22

terminal doğukent kaç senedir aynı konu batıkent -doğukent olarak başlayan proje batıkent gelişimini bitirdi etrafları gelişti mamakta tek çivi tok doğukentte aynı sorun şu anda mvşgöl 1etap projeside senesine girmek üzere burda dert anlatıyoruz bilgi paylaşıyoruz mamak belediye başkanına büyükşehir belediye balkanına cumhurbaşkanına yazın doğukent 30 sene oldu neden çözüm yok diye yazın ne kaybedersiniz bence ses getirir twitirda dikkatimi çeken birisi oldu yeni yeniçeri ağsı diye biti murat köseye doğukent ve mavigöl ile ilgili yazıyor destekleyelım arkadaşlar ses muhakkak gelır kolay gelsın

sekizsaniye
1 ay önce - Pzr 13 Eyl 2020, 18:02

Birçok kişinin bildigi piyasada taninan Turkiyedeki en buyuk inşaat firmalarindan birisinin yatirimlardan sorumlu yoneticisi ile arkadaş ortaminda tesaduf gorustum. Dogukent parsellerini ve detaylarini gosterdim, degerlendirmesini rica ettim. Sonuç olarak en az 20 kat imar izni ve genis yesil alan payi verilmedikce buyuk firmalarin dogukente gelmesinin çok zor oldugunu, daha ufak firmalar (muthaait) ile anlasma yapilabilecegini, onlarinda kat sınıri ve ev m2 sinin kucuk olmasi nedeni ile kar marjlarinin dusuk oldugunu, bolgesinin hangi kesime hitap edeceginin buyuk onem arz edecegini belirtti. Bu alanda yapilasma icin belediye ve buyuksehirin belli noktalarda tesvikleri olmasi ( İmar yonlendirmesi, ya da kalabiligi çekecek yatirimlar) ile canlanabilecegini ancak konum olarak guzel bir noktada oldugunu satmadan beklenmesi gerektigini belirtti, 25 yildir bekledigimizi soyledim gülüştük belli olmaz bir anda olabilir dedi.

BYNDIR1000
1 ay önce - Pzr 13 Eyl 2020, 20:27

Bayındır 1033 parselden 1000 M2 yeri çocukların düğünü yaparız diye almıştım. Hayat boş Allah imandan ayırmasın, korona böyle devam ederse belki hiçbirimiz göremeyecez , 30 yılda oraya bir çivi çakmayanlar utansın

edmund honda
1 ay önce - Pzr 13 Eyl 2020, 20:27

20 kat olayı bitti bundan haberi yok mu ünlü şirket yetkilisinin son kalan yerleri de yapsınlar bakalım sonra nerede inşaat yapacaklar

tanyelim
1 ay önce - Pts 14 Eyl 2020, 17:07

arkadaşlar doğukentte H YANİ yükseklik serbestır parsellerı birleştirertek 20 katta yapabilirsıniz

Ersin4006
1 ay önce - Pts 14 Eyl 2020, 18:53
Kusunlar

Merhaba Arkadaşlar.Bir konuda sizlere danışmak istiyorum.51090/2 51099/2 51100/2 parsellerde bir gelişme var Mıdır.Büyükşehir veya Mamak belediyesinin projeleri var mıdır? Bir de bu parseller yüksek kat mıdırr.? Teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.

Jaguar2
1 ay önce - Prş 17 Eyl 2020, 09:51

Toki ile otoban arasinda hic bina yapimi varmi arkadaslar bide arasi tahminen kac km bilen varmi teşekkürler

sayfa 928
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet