Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 883
Drase
2 ay önce - Pts 25 Ksm 2019, 11:01
Mansur Yavaş

1. Belediye arsaları için planları var mı?(Bölgenin faaliyete geçmesi için en önemlisi bence)
2. Vergileri artık ödeyemiyoruz. Hiçbir yatırım almayan bölgede arsa rayiç bedelleri daha ne kadar artacak?
3. Aşti arazisi için ne düşünüyorlar?
4. Raylı sistem Nata vega-doğukente planlanıyor mu?
5. Çevre yolu-Sultan fatih caddesi bağlantısı planlanıyor mu?
6. Elmadağ kayak merkeziyle ilgili planları var mı?
7. Enerji hattına ayrılan arsalar için yapılaşmaya açılması gibi bir planları var mı?
8. Kamulaştırma alanlarını düşük fiyattan alan kişiler var. Bu yerler kamulaştırma alanından çıkıp yapılaşmaya açılacak mı, veya bu kişilere özel bir ayrıcalık mı tanınıyor?
9. Belediye ve Hükümet yatırımı olmadan bölge uzun yıllar daha yatırımcısını üzecektir. Merkeze 30-40km uzaklıktaki eryaman,çayyolu,bağlıca kısa sürede bu kadar yatırım alıp gelişirken doğukente yapılan haksızlıktır. Ben şahsen bu haksızlığa dur demesi için kendisine oy verdim. Bölgenin gelişmesi için başka yatırım planı var mı?

Sn. Yaşar Polat bölge için göstermiş olduğunuz çaba için de ayrıca teşekkür ederim.

KARADEMİR
2 ay önce - Pts 25 Ksm 2019, 12:21
Randevu

Tanyelim (Yaşar bey) saygılar;
Benim aklıma gelenler;
-Ankaray in uzatılması,
-dogukent te bulunan belediye arazilerinin yaklaştık 6000 konut bir an önce değerlendirilmesi ya belediyenin konut üretmesi yada arsa olarak satışının sağlanması
- çankaya belediyesi ile koordine kurarak bademlik projesinin başlanmasının sağlanması,
- eger hükümetle sıkıntısi yok ise kanal ankara nın hızlandırilması ve elmadağ kaynak merkezinin yeniden ele alınması.
-Özel üniversite ve hastanelerle görüşüp bölgeye yatırımlarını kolaylaştırmaları
Şeklinde saygılarımla

edmund honda
2 ay önce - Pts 25 Ksm 2019, 12:46

arsa fiyatları gerçekten çok korkunç bu kadar emlak vergisi haksızlık

metebey
2 ay önce - Pts 25 Ksm 2019, 14:00

tesbihat
2 ay önce - Pts 25 Ksm 2019, 14:37

metronun doğu kente kadar gitmesi için büyük bir imza kampanyası yapılmalı gerekirse tüm dogukentte oturanlardan kapı kapı dolaşıp imza alınmalı ve ulaştırma bakanlığı na sunulmali ve hatta cumhur başkanına iletilmedi.... en kısa vadede alınacak net bir çözüm...

Kemal Baba 5
2 ay önce - Pts 25 Ksm 2019, 17:00

Sayın Yaşar bey,
Görüşmenizde seçim öncesi Çankaya belediye başkanı Alper Taşdelen 24.02.2019 tarihinde Yakupabdal seçim bölgesinin açılışını yakarken, "Yakupabdal" Bölgesinin imar ve altyapı sorununun çözüleceği hakkında söz vermişti. Bu verilen vaatlerin ne zaman yerine getirileceği hakkında soru sorarmısınız?

CAN KAYA66
2 ay önce - Pts 25 Ksm 2019, 17:32

Allah Kolaylıklar versin sn.tanyelim
mamaktaki doğu terminali arazisinin ne olacağı hakkında bilgi alabilir misiniz sn.Başkanımızdan ?

metebey
2 ay önce - Pts 25 Ksm 2019, 18:10

Merhaba CAN KAYA66

TERMİNAL ARAZİSİ PLAN DEĞİŞİKLİĞİ İLE KONUT VE TİCARİ ALAN OLARAK KAYITLARA GİRDİ

(+)

edmund honda
2 ay önce - Sal 26 Ksm 2019, 20:55

Karataş otobanüstü için belirlenen emsal 1.2 ve tek tip emsal var şu saatten sonra Ankara’da yüksek emsal çıkmaz yakupabdalda muhtemelen 1.2 çıkacak

tesbihat
2 ay önce - Çrş 27 Ksm 2019, 17:16

belediyeyi her aradığımda tarım görüşü bekleniyor yada çalışmalar devam ediyor deniliyordu .... en son perşembe aradım yakupabdal ile hiç bir çalışmamız yok dediler ve fazla konuşmadılar. 03125072729 tel aklımdan o an aralık ayı belediye meclisi geçti umarım yanılmam...! burdan malle muhtarı yılmaz beye tesekur ediyorum emeklerinden dolayı. bir umuttur yaşamak diyorum hayırlısı olsun

sayfa 883
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet