Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 876
metebey
4 hafta önce - Prş 17 Ekm 2019, 20:38

Alıntı:
SAYIN BAŞKANIM;
MAMAK DOĞUKENT PROJESİNİN KADERİNİ SİZİN BELİRLEMENİZ İÇİN OYUMUZU ATTIK. HELALİ HOŞ OLSUN. FAKAT BİR TÜRLÜ İSTENİLEN SONUCU ELDE EDEMEDİK (MUHALEFET MECLİS ÜYELERİ YÜZÜNDEN) BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK HAK SAHİBİ İNSANLARDAN HAKSIZ YERE ALINIP ELDE EDİLEN GAYRİMENKULLERİNİZ İÇİN BİR ÇALIŞMA YAPABİLİR MİSİNİZ? MESELA KAT KARŞILIĞI İYİ BİR FİRMAYA VERİLSİN, TOKİ İLE İYİ BİR ANLAŞMA YAPILARAK LÜKS KONUT İNŞAA EDİLSİN VEYA BELEDİYENİN BUNLARI YAPACAK GÜCÜ VE BÜTÇESİ BULUNMUYORSA SÖZ KONUSU ARSALARIN SATIŞI YAPABİLİR Mİ? ARSA SATIŞI BİZİM İSTEDİĞİMİZ BİR YOL DEĞİL AMA BELEDİYEMİZİN BU BÖLGEYE DEĞER KATACAK GÜCÜ VE İMKÂNI YOKSA EN SON ÇARE OLARAK BU YÖNTEME RAZIYIZ. SAYGILARIMIZI SUNAR HAYIRLI CUMALAR DİLERİZ.

CEVAP
Alıntı:
İDAREMİZ ADINA OLUŞAN TAŞINMAZLARIN DEĞERLENDİRMESİ NEDENİYLE TAŞINMAZLAR ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE

metebey
4 hafta önce - Cum 18 Ekm 2019, 09:23
Güzel haberler

gringo01
3 hafta önce - Cmt 19 Ekm 2019, 13:51
Mete Bey / Legendlifetowers

Metebey S.A.
Legenlife Towers kat Planlari cok hosuma gitti. Degerli bilgileriniz icin tesekkürler.
Bu katlarda Balkon yokmu? Yok ise gercekten cok yazik.

Polat 2 yıldırım
3 hafta önce - Pzr 20 Ekm 2019, 19:52

Ego üç bölge ne zaman taşınacak

Polat 2 yıldırım
3 hafta önce - Pzr 20 Ekm 2019, 19:54

Ego üç bölgeni yolu ne zaman yapılacak

tanyelim
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 11:26
ARKADAŞLAR LUTFEN DİKKAT ÖNEMLİ

ARKADAŞLAR MİMARLAR ODASI 9 ZUNCU ŞEHİR PLANCILAR ODASIDA 11 RINCI İDARİ MAHKEMESİNE DOĞUKENTİMİZEDE SON MECLİS KARARINADA HİTİRAZ ETMİŞLER BEN GÖRÜŞTUM HERİ İKİ ODA AVUKATLARIYLA DURUMUMUZU ANLATTIM ÇOK ÜZÜLDÜLER MAHKEMEYE MUDAİL OLUN GELİN YÖNETIMLERİMİZLE GÖRÜŞÜN DEDİLER DERDİNİZİ ANLATIN MUCADELE ETMEDEN HAKKIMIZI ALAMAYIZ GİBİ GELİYOR BANA LUTFEN HERKES ELİNDEN GELENİ YAPSIN BU KUNUYU BAZI KOOP.BAŞKANLARINADA ANLATTIM AVUKATI OLAN ARKADAŞLAR MUDAİL OLSUNLAR HAKKIMIZI ARAYALIM HAYİ BİSMİLLAH

metebey
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 11:47

Merhaba Arkadaşlar;

15.03.2019 tarih 337 sayılı karara Ankara Mimarlar Odası itarazda bulunup iptal dava açmış.

Dava süreci devam etmektedir. Bakın birlik olamadığımız için bunca yıldır bu haldeyiz.

0312 417 86 65 nolu telefonu arayarak vatandaş olarak mağduriyetinizi anlatacağınız bir yetkiliye ulaşmaya çalışın.

ANKARADA OLANLAR AŞAĞIDAKİ ADRESE GİDEREK YÜZ YÜZE GÖRÜŞMEYİ DENESİN. YILLARDIR YAŞADIKLARI MAĞDURİYETİ ANLATSIN. BU KARARIN BİZLER İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU SÖYLESİNLER. DAVAYI GERİ ÇEKMELERİ İÇİN RİCADA BULUNALIM. TATLI DİLLE KONUŞALIM.

• Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara
• E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
• Telefon : 0 312 4178665
• Faks : 0 312 4171804
• GSM Santral : 0 533 4777967

KUSUNLAR
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 12:21

üzülerek belirteyimki bu karar da iptal edilirse doğukent ile alakalı tüm umutlar tükenir artık

CAN KAYA66
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 12:52

Çok kötü
Bir bu eksikti

Kalecikakan
3 hafta önce - Pts 21 Ekm 2019, 12:54
Iptal edilmesini beklemeyecegiz

Tabiki de oturup beklemeyecegiz. Herkes elinden geldiği şekilde mücadeleye katki sağlayacak. Tanyeli beyin dediklerini bölgede yatırımı olan tanıdıklarimiza ve kooperatif üyelerine anlatmak lazim.

sayfa 876
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet