Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 875
KARADEMİR
1 ay önce - Prş 10 Ekm 2019, 17:53
Sayın Kusunlar

Sayın Kusunlar,
51000 li parseller dediğiniz gibi direk bize fayda sağlamayacak ancak emin olun dolaylı olarak mutlaka faydası olacaktır. Mamak ta özellikle de bize yakın bölgelerde çok az boş arazinin kalması gözlerin Doğukentte çevrilmesine neden olacak. Bölgeye gelen her hane mutlaka yakınlarını da bölgeye çekecek. Kızına oğluna kardeşine kayınına bacanağına ve hatta hemşerilerine ve yakın akrabalarına yakınından ev almaya yada kiralamaya çalışacak. Ülkemiz de şehirleşmeyi takip ettiğiniz de de bunu göreceksiniz. Örneğin Akyurt Çankırılılar, Mamak Kırıkkale Yozgat Sivas, Etimesgut Erzurum Yozgat Keçiören bir kısmı Bala bir kısmı Kars vb. gibi. Kısaca bölgedeki yapılaşmalar Mamak ın nüfusunu artıracak Mamak ta artık inşaat yapılacak yer kalmadığı içinde sıra doğukente gelecektir. Saygılarımla

tanyelim
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 15:27

aynen karademir kardeşim size katılıyorum
mamak aski bölge mudurluğuyle görüştüm ruya kente su getilmesi için 2 teknik elaman göndereceklerini söylediler haydi hayırlısı

tanyelim
1 ay önce - Cum 11 Ekm 2019, 15:49

teknik elamanlar gelmiş ölçumlerini yapmış gitmişler az önce görüştüm hadi hayırlısı

tanyelim
1 ay önce - Pts 14 Ekm 2019, 15:48

Hakkımızda hayırlısı

En son tanyelim tarafından Pts 14 Ekm 2019, 17:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

metebey
1 ay önce - Pts 14 Ekm 2019, 17:38

DOĞUKENT

(+)

En son metebey tarafından Sal 15 Ekm 2019, 08:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Eray85
1 ay önce - Pts 14 Ekm 2019, 21:45

doğukentli
1 ay önce - Pts 14 Ekm 2019, 23:50

Kadersizsin doğukent kelimesini neden kullandınız Metebey?
Aynı mesaj banada geldi . Bununla alakalı ise açıklarsanız sevinirim.

metebey
1 ay önce - Sal 15 Ekm 2019, 08:15

Merhaba Arkadaşlar;

Bundan 5 ay önce duyurduğumuz ama bir türlü çalışmaları başlamayan Legend Life Towers projesi hakkında son gelişme olarak şunu söyleyebilirim.

Öncelikle Proje Yükselen Koleji Eğitim A.Ş. tarafından yapılacak
Arsa sahibi Ercan EFE (Honda EFE sahibi)

İnşaat ruhsatında tadilat yapıldığı için inşaat başlamamıştı.

20.09.2019'da tadilat ruhsatı alınmıştır.

En kısa sürede başlaması dileğiyle Hayırlı Uğurlu Olsun

http://www.legendlifetowers.com/Uploads/webKatalog.pdf

mstfdmr
1 ay önce - Prş 17 Ekm 2019, 11:42

Sultan Fatih Caddesinin bir kısmına aydınlatma direkleri takılmış. Hayırlı olsun. EGO . Bölge hala taşınmadı sebebini bilen var mı? Onun taşınması çok fazla hareket getirir. Mecbur altyapıyı kuracaklar. Şöfürün biriyle konuşmamda; yoğun saatlerde otobüslerin giriş ve çıkışlarında aksamalardan dolayı taşınmanın olmadığını söylemişti ancak yolun açılması ve genişletilmesi ile ilgili bir çalışma göremedim. Varsa bu konuda bilgisi olan burada paylaşsın. Ama bölge çok değerli olmaya başlıyor bence biraz daha sabır.

tanyelim
1 ay önce - Prş 17 Ekm 2019, 15:21

mustafa kardeş kara yollarından kavşak projesi bekleniyor elk direkleri tamam İNŞAALLAH ŞİMDİ DE ruyakente su getirmek için çalışmalar var haydi hayırlısı

sayfa 875
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet