Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 683
doğukentli
2 hafta önce - Sal 26 Arl 2017, 20:15

Bu spekülatörlerin dükkanlarına gittiğinizde, Doğukent te insanların zor zamanlarından yararlanarak aldıkları çoğu hisseli arsalar için ne methiyeler düzdüğünü tahmin bile edemezsiniz.Spekülasyon yapacakları zaman ki devamlı yapmaya çalışırlar,birden fazla değişik adlarla ofis açıp heryere Doğukentteki arsalarınız değerinden alınır tarzındaki ilanlarla ve/veya ellerinde olan olmayan arsalara düşük fiyat çekerek yatırımcı çekmeye ve satıldı diyerek rayiç değerden yeni arsalarını pazarlamaya çalışırlar.Sorsan ticaret yapıyoruz derler.Takdir sizin.
2001 de tapularımı aldığımda m2 fiyatı 30-33 TL arasında olan şu anda 450-500 TL/m2 olan Doğukent teki yerlerimiz 15-20 kat gelir getirmiş zaten.Evet daha iyi olabilirdi olmalıydı doğrudur.
2008-2011 başı arası bu spekülatif hareketlerle bizzat karşı karşıya kalmış,neredeyse hepsiyle tek tek görüşerek arsamı satamamış ve mağdur olmuştum.
Arkadaşlar bu insanlara inanmayın itibar etmeyin.Ne yazık ki bu ortamda herkes ne isterse yazıyor.Asıl amaç belli.Yaşar bey gibi bu işin ticaretini yapmadan Doğukent e faydalı olmaya gayret eden insanlara itibar ediniz.Moralinizi bozmaya çalışıp,arsalarınızı elinizden ucuza çıkarmaya çalışıyorlar.Cevap verdiğimizde muhatab kabul etmiş oluyoruz bu zatları.Zamanı geldiğinde 5 e alıp 3e mi vereceğiz yoksa 1 e 1 mi kazandıracak göreceğiz hep birlikte.Ben 5 sene içerisinde hızlanacağını düşünüyorum.

erixkar
2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 07:46

inşallah Dogukentli, Tüm öngörülerinize içten katiliyorum.

Zaten Mamak bölgesinde de merkezde yapılaşma için çok az yer kaldı. Dogukentin önünü bu mantık kapsaminda acik. Sadece belediyenin harç be emsal sorunu var. Inşallah kısa süre içinde de bu sorunlar halolup Dogukentin önünü acilir.

sortulu
2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 13:20
Arsa

Akın Akpınar'ın galeyanına gelip sakın arsanızı satmayın.Yoksa amacına hizmet etmiş olursunuz.
Doğukent'de arsalar istenilen değere gelince onu burada bulamazsınız.Sabır sabır sabır... 😃

tanyelim
2 hafta önce - Çrş 27 Arl 2017, 15:26

akın akpınar ne ac göz adamsınız ben emlakcı değilim diyorsun hemde iki garıbanın arsasında gözun gun ola hayır ola bu sözleri yutacağın zamanda gelecektır bekle

tesbihat
2 hafta önce - Prş 28 Arl 2017, 19:54

randevu alınacaktı başkandan bir haber var mi...belediyede işler ağır işliyor daha çok ortam yumuşatma gibi bir hava var geçiş dönemi yaşanıyor ne şiş yansın ne kebap muhabbeti var sanıyorumki seçime ve vaatlere kaldı işimiz... başkan istigramda yazıyor bol bol yazın

tanyelim
2 hafta önce - Prş 28 Arl 2017, 21:12

Tesbihat kardes 1 ay oldu yaklaşık randevu istiyeli kimlerin katılacağını ve telimizide aldilar devamlida ariyorum cagiracagiz diyorlar bizde bekliyoruz

vardiya01
2 hafta önce - Pzr 31 Arl 2017, 02:57

herkese merhaba,
Bana göre doğukentdeki emsal oranı yeterli. 1,68 ve H max: sınırsız olması gayet iyi.Bu oranlar ile yeşil alanı ve sosyal alanı geniz, çok güzel site tarzı yapılaşma olur.sayın tanyelinin gayretleri ile 150 tl den m2 başına 50 tl ye düşen bedel de muteahhitler için sorun oluşturacak bir rakam değil.Şuandaki en büyük sorun kredi faizlerinin 1,3'e yükselmesi ve ekonomiye olan güvenin azalması.Bu durum konuta olan talebi azaltıyor.Bu bölgeye hastane,kamu binası, ünüversite gibi tesislerin de yapılması lazım.Ben 10 yıldır bekliyorum.Şuana kadar yaptığım yatırımdan zararda değilim.Doğukent, mükemmel konumuyla, bitmiş altyapısıyla yatırımcısına zarar ettirmedi, ettirmez. Bu böyle biline.

herkese yeni yılda mutluluklar.

Jaguar2
2 hafta önce - Pts 01 Oca 2018, 15:39

Ruyakent park ne durumda bilgisi olan varmi

anatolium
2 hafta önce - Pts 01 Oca 2018, 21:11

iyi akşamlar, ege garaj arkasında 80 metre kadar arsamız- gecekondumuz var, bunun degeri nedir ? bir daire alabilirmiyiz.

tesbihat
2 hafta önce - Pts 01 Oca 2018, 22:42

sayın başkana birinci ağızdan imrahor yakupabdal ve doğu kent için dilek ve isteklerimizi sunduk sayın başkan halkımızın isteklerine kayıtsız kalamayiz cevabını verdi bekleyip göreceğiz

sayfa 683
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet