Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 682
CAN KAYA66
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 15:11

tamaaaaam akın akpınar da geldi ekip tamamlandı

tanyelim
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 15:56

AKIN AKPILAR SENINDE GÖZUN DOYMADI GÖZÜNÜZ İKİ GARİBANIN ARSANINDA NE DIYEYIM ALLAH GÖZÜNÜ DOYORSUN

edmund honda
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 16:53

lafa bak ya 5 e alan 3 satsın sen sat da git temelliye kadar yolun var
yakında polatlı il olur temellli de ilçe olur oraya bağlanır inşallah
biz ankaradan da mamaktan da memnunuz batsak ta çıksak da

Ali590
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 17:20

Akın bey şu yazdığınızı burda arsa sahibi biri dikkate alıp panikleyip arsasını satsa zarar etse bu iyi bişey mi olacak yani madem dogukent bitti ispatla o zaman

CAN KAYA66
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 17:40

sn akın akpınar 3 e alan arkadaşlar 1 ini sana verecekler ben hepsiyle konuştum

Kalecikakan
9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 22:23
DOSYA

BASKAN DUĞUKENTİN YERİNİ BİLMİYOR DİYE YAZMIŞ AKIN AGA.

İYİ İŞTE DOĞU KENT İÇİN BİR TEMSİLCİLER KONSEYİ OLUŞTURULUR. GÜZEL AÇIKLAYICI SUNULAR HAZIRLANIR. BİR DOSYA EŞİĞİNDE BASKANA ARZ EDİLİR. DENİRKİ BURDA ŞU KADAR Kooperatif VAR. ŞU KADAR UYESİ VAR . BUNLARIN 2O YILI ASKIN ÇÖZÜLEMEYEN SORUNLARINI ÇÖZERSENİZ. BÜTÜN OYLAR SİZN PARTİYE DENİLİR AÇIK AÇIK KONUSULUR.
BUNUN ADI LOBİ FAALİYETİ .
YASAK DEĞİL SUÇ DEĞİL . TANYELİ BEYİN YANINDA 5/6 KİŞİLİK BİR ÇALIŞMA GRUBU İLE GİDİLİRSE.
BU SIKINTININ SADECE TANYELİ BEYİN SIKINTISI OLMADIĞI EN AZ 20/30BİN KİŞİYİ İLGİLENDİRDİĞİ DAHA NET ANLAŞILACAKTIR.
TABİ ÖNCESİNDE ÜŞENMEYİP GÜNLERCE KONUYU BİMER VE CİMERDE GÜNDEMDE TUTMAK.
REİSI CUMHURA VE BAŞVEKİLE YAKIN İSİMLER VASITASI İLE GÜNDEMLERİNE ALMAK SONRASI ...
İŞ BAŞKANIN BİR TELEFONUNA BAKAR...

akın akpınar

9 ay önce - Pts 25 Arl 2017, 22:47

Mamakta a+ projeler ikea cevresi ve ego arazisi ile kalacaktir dogukent aksı bu durumdan izole edilmiştir.Yeni Lokasyon arazisi yapısi ve geniş bir yapilaşmaya acik olan eskisehir yolu temelli arasinda olacaktir Not: eski siyaset adamlarindan suleyman demirelin bir sözunu hatirlatmak istedim ev bile yapsan kapısını batiya koy.Ayrıca şahsima yazilanlari hakaret olmadigi icin keyifle okudum bu dozda giderek herkes bilgisini öngorusunu özgurce yazabilir tanyelinin dedigi hersey cıkacaktı bunun zaten farkindaydim ama melih gokcegin ters köşeye yatirilmasiyla beraber malesef tanyelide aynı duruma gelmistir

haşmed
9 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 09:56

şu sayfada tanyeli gibi biri daha yok belediye baskanı bile dogukent için bu kadar ugrasmıyo ben su sayfada tanyeli ve bir kaç kişi haricinde kimseye itimat etmem yuru tanyelim her zaman yanındayız

CAN KAYA66
9 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 10:28

hayırlı işler akın akpınar
şansını pek zorlama sana buradan ekmek çıkmaz kardeşim

aşti yapılacakken arsa fiyatları nekadardı?
iptal edildikten sonra nekadar araştırmasını yapın bence

aşti birşey getirmediki birşey götürsün

tanyelim
9 ay önce - Sal 26 Arl 2017, 16:47

akın AKPINAR SENIN YAPTIĞINA NE DENİR BİLİYORMUSUN NEYSE BEN SÖYLEMEYIN BURDAKI ARKADAŞLAR SÖYLESIN BAKALIM KIM BİLECEK BEN EN SON SÖYLEYECEĞİM

https://reklam_link.com/kentsel-donusumde-faiz-de ...yor/557225 BU DURUM DOĞUKENT İÇİNDE GECERLİ OLCAK AKIN AKPINAR

sayfa 682
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet