Ana Sayfa 930 bin Türkiye Fotoğrafı
Doğukent (Güneydoğu Ankara Çevre Geliştirme Projesi)
« önceki   123 ... 363738 ... 117118119   sonraki »
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
shakiryilmazz
2 yıl önce - Sal 05 Hzr 2012, 12:29

Son 1 haftadır doğukent bulvarında yolun kenarında çalışmalar yapıyordu belediye dün yakından baktım. Çalışanların üstünde Türksat yazıyor kablo döşüyorlardı. Onların birkaç km gerisinden de Turkcell Superonline fiber kablo döşemesi yapılıyordu.

Eren kubudak
2 yıl önce - Sal 05 Hzr 2012, 14:14

Tesekkür ederim Caglar bey

acdee1
2 yıl önce - Prş 07 Hzr 2012, 15:53

Merhaba arkadaslar.
Benim sorum mamak bayindir mavigol cevresindeki arsalar icin olacakti. Bi tanidik orada proje olacagini ve mavi golun baraj vasfindan ciktigini soyledi ve cevre arsalar (31-32-33 - 42 parseller) satista ve fiyatlaer 45-60 tl arasi diye bi bilgi geldi.
Acaba burdan arsa almak ileri si icin iyi olurmu (golun etrafinda proje olursa). Bi de ileride yeni terminal olacakmis ve yeni bi otoyol yapilacagi soyleniyor. MAvigole 4-5 km uzaklikta - buda oranin degerini yukseltirmi. Bilgi veribilirseniz cok mutlu olurum. Tesekurler . Hayirli gunler

cizer
2 yıl önce - Cum 08 Hzr 2012, 09:18
konu

1204 parsel konusunda gelişmeler var mı? şimdiden teşekkürler

cizer
2 yıl önce - Pts 11 Hzr 2012, 08:03

m2 fiyatları konusunda bilgi verebilirseniz çok güzel olacak

06bay
2 yıl önce - Sal 12 Hzr 2012, 17:30

Mavi gol etrafı naya bir prim yaptı ve yapmayada devam edecek yakında Bayındır koyünün yapı yasayı kalktı onaylanır onaylanmaz karsı tarafı hızlı bı sekilde dolacaktir hatta cogu mutahitler mal sahibleriyle anlaşma bile yaptı dediğin parsellerde hızla yuselmeye devam edecektir sürpriz gelismlerde olabilir o tarafla ilgili imar calismasi yapılıyor su anda....

06bay
2 yıl önce - Çrş 13 Hzr 2012, 09:14

bu arda mavigöl etrafı metre karesi 70 lira oldu

ERNES
2 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2012, 21:31
SAYIN DEMİRYAK

SAYIN DEMİRYAK Üreğil hakkındaki bilgilerinizi forumda okudum.Ben yıllar önce almış oldğum üreğil 141 parseldeki arsamla ilgili araştırmalarım sonucu bir sona varmadım. yıllardır imar geçmesini bekliyorum ama heryerden imar geçti dibinde yanı başında en büyük avm açıldı ve hala üreğil 141 parselde bir gelişme gözükmüyor.belediyeye sorduğumuzda 5 yıl hiç birşey gözükmüyor diyorlar.1069 m2 imarsız olan bu yeri nasıl bir değerlendirmeye almalıyız?Vereceğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkürler hayırlı günler diliyorum..

erixkar
2 yıl önce - Prş 21 Hzr 2012, 06:28

Ankara Doğukent projesine 1km. uzaklıkdaki Nato holdingin yapmış olduğu vega parkdaki 3+1 ve 4+1 daire fiyatları.

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=53871&start=140
Alıntı:
Geçen hafta cumartesi Nata holding mamakta yapmış olduğu vaga park gittim.2 kule 46 metre girişte örnek daire koymuşlar 4+1 sordum 447 milyar dediler kdv dahil.burada cepheye göre değil kata göre fiyat artıyor. 3+1 585 milyara kadar çıkıyor.Buraya kim 447 milyar verir diye sordum çünkü konum olarak Mamak fiyat çok yüksek öyle demeyin dediler çevre yolundan çıkın Çankaya 5 dakka.Çıktık hakikaten turan güneşe 5 dakka ben cebeciden gitmiştim.Altın orandan bakarsanız kuleler görülüyor.Oradan bakarsanız vega parkın ordan yukarıabdal imrahor orta imrahor sinpaşın şu anda yaptığı yere kadar çok büyük bir arazi var.Natadaki eleman Nata holdingin sahibi buraları bilerek buraya yatırım yaptı yoksa kim yapar denildi.Aşağıdaki yazıya bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınınız.Ağaoğlu gelmeyebilir amabüyük firmalar buraya gelecektir.Aynı zamanda acıbadem hastanesi çok yakında ankarada oranda açılacaktır

ANKARA GÜNEYTEPE

Gelişim bakımından Güneypark'la paralel özellikler gösteren Güneytepe, coğrafi olarak da Güneypark'ın devamı olarak sayılabilecek bir konuma sahiptir. Güneytepe'nin hemen yer aldığı Doğukent Caddesi, Ankara için oldukça yeni ve kaliteli bir yapılaşma aksı haline gelmiştir. Dolayısıyla Güneytepe, ister istemez Ankara'nın en kaliteli yapılaşma alanlarının arasında kalmış ve Kentsel Dönüşüm sürecinde birkaç adım önde başlamıştır.

Güneytepe Kentsel DÖnüşüm Projesi, Başkent'in en kaliteli yerleşim alanlarından biri haline gelecektir.

akın akpınar

2 yıl önce - Prş 21 Hzr 2012, 07:53

arkadaşlar doğukent caddesi çok yakında doğukent bulvarı oluyor şuandada yol genişletmeler başladı ve bu iş ulaşım verilecek anlamında gelıyor

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet