Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
M.Tuna
12 yıl önce - Pts 25 Hzr 2007, 01:32
Gotha Go 145 / Almanya

Alıntı:

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

http://www.fluggeraet.de/go145_tec_1.html

ömer ç
12 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 17:36

askeri alanın şehrin içinde kalması şehri ikiye bölmesine sebep oluyor.ancak bu konu maalesef ülkemizde tabu olduğu için kimse ses çıkarmıyor.

fatoş.selim
11 yıl önce - Sal 08 Nis 2008, 23:26
teşekürler

Burhanettin bey çok başarılısınz fotoğraflarınız ve bilgileriniz için çok teşekürler bende bir sanat tarihçisiyim çok işime yarayan fotoğraflar oldu çok saolun

Poyrazzz
11 yıl önce - Çrş 09 Nis 2008, 02:22

Hav ikmalin şehrin gerçekten de ortasında kaldığına ben de inanıyorum. Çok kıymetli bir bölgede olan bu araziye birkaç mahalle hatta bir üniversite bile sığar. Keşke hava ikmal şehir dışında bir bölgeye taşınsa da bu bölgeye Kayseri de yapılması düşünülen Üniversitelerden biri yapılsa ve yerleşime açılsa... Ve maalesef ülkemizde bu tür şeyler pek konuşulamıyor.

serkan kara3808
11 yıl önce - Cmt 06 Eyl 2008, 13:14

BURKANETTİN ABİ açtığın konu bencede çok güzel bi konu ben çocukluğumdan beri pilot olmak istiyodum uçaklara çok büyük bi ilgim var heleki sen bu fotoğrafları koyunca uçak sevgim daha bi arttı ama eski makinaların görüntüsü bana yenilerden daha güzel görünüyo fakat bunlar hiç değerlendirilmiyo hatırladığıma göre bi şehirde eski model bi uçak yaşının büyük olduğğu nedeniyle hava trafiğinden kaldırılıp kütüphane haline getirilmiş burda çocuklar hem gelip kitap okuya biliyorum hemde uçak görmüş oluyolar böyle olan tüm uçaklar değerlendirilse çok iyi olur bana göre

sayfa 2
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ