Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
cicekci3
3 yıl önce - Pzr 31 Oca 2016, 00:47

Hava ikmal bakim komutanligina bagli atil durumda bi ara gundem de arazinin komple park yapilmasi projesi vardi arazi cok buyuk 2.1 milyon metre yanlis degilse ama rafa kalkti sanirim tsk buna pek yanasmadi.

Nazmi
3 yıl önce - Pzr 31 Oca 2016, 01:22

Central park projesinin rafa kalktigi felan yok.Proje adım adım ilerliyor.Şimdiye çoktan baslanabilirdi aslinda, ama mevzuat,prosedür,bürokrasi vs. şeyler haliyle zaman alıyor.Bu yıl bu projeye başlanacak büyük ihtimalle.

Misafir 74f

3 yıl önce - Pts 28 Mar 2016, 00:58

Nazmi sen inaniyor musun bu soylediklerine mehmet ozhaseki giderken herseyi alip gitti benim proje bazinda bi umidim yok mustafa celik haketmedigibi koltuga oturdu.sehrin insanlari mehmet beye oy verdi celige degil surekli bi seyler soyleniyor ama uretim namina bi ssy yok sehir geriye gitmekte soylenenler hep lafta hava ikmal atil bekliyor taksan batti atil durumda sumer fabrikasi insaat firmalarina peskes oldu.sira kayseri sekerde huseyin akay alani olmayan projeler pesinde...yatirimda pasif kaliyor.hakkimizda hayirlisi olsun..

erdalakyol
3 yıl önce - Çrş 05 Ekm 2016, 13:47
Üretilen uçaklara ne oldu?

Merhaba,
Dünkü bir dost sohbetinde üretilen (montaj da olsa) 200 uçağın başka ülkelere hibe edildiğini söylediler. Çok saçma gelmesine rağmen bilgim olmadığı için sesimi çıkaramadım. Sizin yazınız da dahil internet ortamında üretilen uçakların akibeti yazmıyor. Şu, şu, şu modeller üretildi. Tamam ama kim için üretildi, kime satıldı ya da hibe edildi. Bilgi yok. Sadece İran'a Atatürk'ün bir hediyesi var. O kadar. Gerisine n'oldu. Biliyorsanız lütfen bilgilendirir misiniz?
Saygılarımla.

Misafir 81b

3 yıl önce - Çrş 19 Ekm 2016, 21:24

Fabrika üretime tam olarak ne zaman kapatıldı. 50 adet uçağın toprak altına gömüldüğü asparagası dolaşıyor. Aydınlatırsanız memnun olurum. Saygılarımla.

sayfa 10
« önceki   123 ... 91011   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ