Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
hilal gür
10 yıl önce - Cum 25 Ağu 2006, 23:07
Bursa Gürsu Projeleri, İnşaatları ve Haberleri

rasimc82
9 yıl önce - Çrş 20 Hzr 2007, 13:15
gür su dan

Koray Cerit
8 yıl önce - Cum 01 Şub 2008, 10:47

minne
8 yıl önce - Cmt 02 Şub 2008, 12:22

Alıntı:
sanayi ile iç içe bir yer olduğundan görüntüler artık o kadar iştah açıcı değil

Gursunun sanayi ile okadar iç içe oldugunu sanmıyorum, Annemler Gürsulu cocuklugum hep o köyde geçti diyebilirim, yani ben cocukken orası bir köydu ozamanları hatırlıyorum ve şimdiki zamanla kıyaslanamayacak şekilde değişim süreci gecirdi.

çiğdem a.
8 yıl önce - Cmt 02 Şub 2008, 12:41

Alıntı:
sanayi ile iç içe bir yer olduğundan görüntüler artık o kadar iştah açıcı değil

Gürsu sanayi ile iç içe olan bir yer değil ama sanayi bölgelerine yakın olduğundan dolayı böyle düşünüyorsunuzdur.Gürsu'nun şu anki konumu ki ben merkez için konuşuyorum köyleri hakkında bir bilgim yok,Gürsu da gözlemlediğim şu oldu.eğer düzenli bir yerleşme planı olursa yeşillikle iç içe güzel bir ilçe haline gelir.ama plansız yapılar yapıldıkça çarpık yerleşim ortaya çıkabilir.bildiğim kadarıyla Gürsu nun gelişmesi ile ilgili önemli işler yapılıyor.şu an Gürsu iyi durumda.gelişmeye devam ettikçe daha iyi konumda olacağı kanısındayım.

minne
8 yıl önce - Cmt 02 Şub 2008, 13:17

Alıntı:
düzenli bir yerleşme planı olursa yeşillikle iç içe güzel bir ilçe haline gelir

Aynen çiğdem hanım yazdıklarınıza katılıyorum, Gürsu çok güzl bi yer umarım Gürsu için yapılan projelerde yeşillin kaybolmaması içinde adımlar atılır.
Özellikle yamaç paraşüt alanıda oldugu için eminim bu yaz gecen senelere göre daha cok ilgi görücektir

çiğdem a.
8 yıl önce - Cmt 02 Şub 2008, 13:27

Alıntı:
Özellikle yamaç paraşüt alanıda oldugu için eminim bu yaz gecen senelere göre daha cok ilgi görücektir

haklısınız.yamaç paraşütünü unutmuştum ben.yamaç paraşütü sayesinde Gürsu adını rahatlıkla duyurabilir.bu konu sayesinde daha güzel konumlara ulaşabilir.yeni yeni adını duyurmaya başladı zaten Gürsu yamaç paraşütü.her geçen yıl daha ilgi göreceği şüphesiz.

gurhavk
8 yıl önce - Pzr 01 Hzr 2008, 00:00

yusuf ülkü
8 yıl önce - Pzr 01 Hzr 2008, 00:41

Alıntı:
şu an Gürsu iyi durumda.gelişmeye devam ettikçe daha iyi konumda olacağı kanısındayım.

Ben Gürsuluyum.Yazları zamanımın büyük bir kısmı Gürsuda geçer.Gürsu gelişecekse tarım ile gelişmelidir.Bunun dışında ki her türlü gelişim, Gürsu nun değil, Bursa ovasının bitmesine yol açar.

Hüdavendigar
8 yıl önce - Pzr 01 Hzr 2008, 12:29
Gürsu ve önemi

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> BURSA - Haberler ve Sohbet