Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kazaya karışan Ankara EGO otobüsleri [ANK ]
« önceki   1234 ... 737475   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
a.ali yüksel
8 yıl önce - Pzr 12 Arl 2010, 20:43

Dün gece 00:30 civarı Subayevleri'nde de 6 adet MAN mahsur kalmış durumdaydı ortadaki meydanda. Aşağıya hiç bir şekilde inemiyorlardı, hem yolların darlığından hem de otobüslerin kontrolünün imkansız oluşundan, lastikleri sağolsun. Ufacık bir manevrada bile kontrol tamamen yitiriliyorsa, suçu büyük ihtimal hazırlıksız yakalanan EGO'da aramalıyız diye düşünüyorum.

çağan kudal
8 yıl önce - Pzr 12 Arl 2010, 20:48

bu konuda özellikle kış hazırlığı yapmayan EGO desek daha doğru olur.

İbrahim Sarıca
8 yıl önce - Pzr 12 Arl 2010, 20:51

Umarım bu yazılanları okurlar da gereken tedbirler alınır. Kar bugün erimişti biraz ama yine takrar yağmaya başladı ve tutuyor da. Zaten Ankara'nın ayazında kış boyu buzlanma riski var. Facialar yaşanmadan gerekenler yapılmalı. Yapıldıysa tedbirler artırılmalı.

çağan kudal
8 yıl önce - Pzr 12 Arl 2010, 20:53

bu şehirde tedbir alınması demek belediyenin iflası demek olacağından malesef emin değilim ben

Cihan91
8 yıl önce - Pzr 12 Arl 2010, 21:28

DMİ bir hafta önceden duyurmuştu bu etkili kar yağışını; yani ani, beklenmedik bir kar yağışı değildi.

EGO'nun meşhur kar-zarar açığını kapatmak adına kış tedbirlerinde dahi bu kadar da tasarrufa gitmesi doğru değil. Umarım gereken önlemler alınarak daha büyük kazalar yaşanmadan bu kışı atlatırız. Yaralılara da geçmiş olsun bu arada.

çağan kudal
8 yıl önce - Pzr 12 Arl 2010, 21:34

doğru değil ama siz bunu bir de belediyemize anlatın.tek suçluyu mağdur insanlar sanıyorlar ama kendilerinin hiç mi suçu yok? EGO GENEL MÜDÜRÜ'NÜN,OTOBÜS DAİRESİ BAŞKANININ VE BÖLGE MÜDÜRLERİNİN HİÇ Mİ İHMALİ YOK bunda??

alporhan76
8 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 13:09

ey EGO ve Büyükşehir Belediyesi yöneticileri bir günde kusuru kendinizde bulsanız ne olur .
kendi otobüsleriniz kayakaya arabalara çarptılar daha halen vatandaş görevini yapsın diyorsunuz. siz yolları temizleyelim dedinizde biz ankaralılarmı engel olduk.
siz otobüslere kış lastiği takalım dedinizde biz mi engel olduk .

çağan kudal
8 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:36

tebrik ediyorum alp orhan.çok yerinde bir soru. adamların kendi malları da kaza yapıyor,ama başkanımız geçmiş kameraların karşısına vatandaş sorunlu diye pişkin pişkin konuşuyor yazık yazık hem EGO'nun o otobüslere verdiği paraya, hem de emeğe yazık.

Hakan_ank89
8 yıl önce - Pts 13 Arl 2010, 21:57

Dün sözünü ettiğim kazanın görüntüsüne bugün ulaşabildim. Kazadaki otobüs fotoğraftan da görülebileceği üzere 09-152. Sağ önden ciddi hasar almış. Sağ ön cam ve dijital hat panosunun camı tuzla buz olmuş.

kaynak: http://webtv.atv.com.tr/webtv/videoizle/atv_ana_haber/126 , 17. dakikası

onurnazliaka
8 yıl önce - Sal 14 Arl 2010, 15:33

Alıntı:
Dün sözünü ettiğim kazanın görüntüsüne bugün ulaşabildim. Kazadaki otobüs fotoğraftan da görülebileceği üzere 09-152. Sağ önden ciddi hasar almış. Sağ ön cam ve dijital hat panosunun camı tuzla buz olmuş.

Kazadan ayrı olarak şunu söylemek istiyorum: Bence doğalgazlı Man'larda bir denge sorunu var. Aracın fren yapması, kalkması, yanaşması, hızlanması v.b. hep sorunlu; sanki aracı acemi bir şoför kullanıyor gibi. Dikkat ederseniz doğalgazlı Man'lar daha doğru dürüst geri bile gelemiyor. Bu nedenle de araç kontrolünün zor olduğunu düşünüyorum. Dün dikkat ettim, 1. bölgenin yüksek kesimlerine çıkan hatlarda daha fazla solo Ikarus, Mercedes O 345, 06 model dizel Man görev almıştı. Dengesiz doğalgazlı araçlar yerine bunları çalıştırmakta amaç her halde yol tutuşu arttırmaktı.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 737475   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet