Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kazaya karışan Ankara EGO otobüsleri [ANK ]
123 ... 525354   sonraki »

ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Altan Varol
10 yıl önce - Prş 21 Hzr 2007, 10:15
Kazaya karışan Ankara EGO otobüsleri [ANK ]

* Açmış olduğum bu başlıkta kazaya uğrayan,  tahrip edilen ve zarar gören EGO otobüsleri ile ilgili haberleri yazalım. Aşağıda böyle bir kaza haberini yazıyorum.
* 2. Bölgeye ait 06 BF 6426 plakalı 07-273 No. lu MAN CNG otobüs Alınteri Bulvarı Macunköy Metro çıkışı karşısında bir otomobille çarpışmış ve bu kazada yaralanan otomobil sürücüsü yaşamını yitirmiştir. Otomobil tamamen parçalanırken otobüste büyük maddi hasar meydana gelmiştir.

emreberkay
10 yıl önce - Prş 21 Hzr 2007, 12:13

incesu ile cengiztopel mahallesinin birleştiği kavşakta (aşagıda belirttim) ikarus marka "381 türközü sıhhıye ulus" ile man CNG modeli "382 cengiztopel kızılay" çarpışmıştır.ikarusa fazla bir şey olmazken man CNG için çekici çağrılmıştır.  

(+)

(YEŞİL YUVARLAK, KAZANIN OLDUĞU BÖLGE)

AYDIN BURAK ZORMAN

10 yıl önce - Prş 21 Hzr 2007, 12:44

Demekki emektar İkaruslar yeni otobüslerden daha sağlam!!

emreberkay
10 yıl önce - Cum 22 Hzr 2007, 11:00

Alıntı:
2. Bölgeye ait 06 BF 6426 plakalı 07-273 No. lu MAN CNG otobüs Alınteri Bulvarı Macunköy Metro çıkışı karşısında bir otomobille çarpışmış ve bu kazada yaralanan otomobil sürücüsü yaşamını yitirmiştir. Otomobil tamamen parçalanırken otobüste büyük maddi hasar meydana gelmiştir.

Kazanın ayrıntısı;

Yenimahalle'de belediye otobüsüyle çarpışan otomobilin sürücüsü yaşamını yitirdi.
  Mustafa ÇETİNTAŞ(39)yönetimindeki 06 ADU 77 plakalı otomobil, Alınteri bulvarı Macunköy metro çıkışı karşısında sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 06 BF 6426 plakalı belediye otobüsüyle çarpıştı.
  Sıkıştığı aracıdan itfaiye ekiplerinin yardımıyla çıkartılarak, Dr. abdurrahman Yurtaslan ankara Onkoloji Egitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Mustafa ÇETİNTAŞ kurtarılamadı.

Ömer KUTLU
10 yıl önce - Pzr 24 Hzr 2007, 13:38

Dün görmüş olduğum bir kazayı olayınıda ben aktarmak istiyorum;

Genel kurmay kavşağındaki bulunan trafik ışıklarının nasıl çalıştığını bilen arakdaşlar vardır.Atatürk bulvarından Dikmen caddesine doğru gelirken Jandarma Genel Komutanlığı önünde bulunan trafik ışıklarında durursunuz.Burdaki trafik ışıkları kavşağın gün boyunca hareket olması nedeni ile Dikmen caddesinden gelip Eskişehir yolu istikametine dönen araçlar için trafiğin sıkışmaması için tafik ışıkları kısa süreli yanıyor, arkada kalan Jandarma komutanlığındaki ışıklar ise bundan 20 saniye sonra yeşil ışığa dönüyor.Bunu atlayan şöför arkadaş Dikmen caddesi istikamatinde gelen 99 model Mercedes 0345 solo otobüsü görmeden kendi bulunduğu trafik ışıklarına değil kavşakta bulunan ışığa göre hareket edince otobüsün sol orta taraftan çarpması ile kaza meydana gelmiştir.Hususi otomobilde büyük çaplı maddi hasar meydana gelmiş vede yaralılar bulunmaktaydı.EGO otobüsünde ise çarpışmanın etkisi ile tampon bükülmüş, ön farlar kırılmıştır.

emreberkay
10 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 14:30

2-3 sene önce tanık olduğum bir kazayı aktarmak isityorum. Hareket noktasından çıkan bir mercedes 345'e yokuş aşağı hızla gelen bir minibüs arkadan vurmuştu. Otobüsün arka motor ızgarası parçalandı, minibüsün ise ön tamponu ve motor kapağı hasar aldı. Aşağıda şematize etmeye çalıştım. Bilgisayarda resim çizmeyi beceremem de

(+)

Atilla DÜNDAR
10 yıl önce - Cum 29 Hzr 2007, 15:05

Kazaya karışan EGO Otobüsleri hakkında vereceğimiz bilgilerin daha somut ve hatta günlük yaşantımızda fotoğraflı kanıtlarıyla mevcut bilgiler olması daha güzel ve ilginç bir başlık olmasını sağlayacaktır. Caddelerde gördüğümüz her kazayı burada farı kırıldı, tamponu ezildi, lastiği patladı gibi bilgilerle paylaşmak yerine somut bilgilerin paylaşılması, izlenim ve takip açısından daha önemlidir.

Bu tip bilgileri edinen üyeler talep ettiklerinde bu başlık tekrar aktif hale getirilecektir.

İ.Hakkı Erdoğan
9 yıl önce - Cmt 04 Ekm 2008, 22:41

Ulus'ta çarpışmış 2 MAN-CNG.(İkiside 2.Bölge Aracı)

Serdar_Valerii

8 yıl önce - Cum 30 Ekm 2009, 10:52

Sabah gözlemlediğim bir olayı anlatayım. 207 İvedik Metro-Kardeşler seferini yapan 09-254 nolu otobüs Yenimahalle'de Üçev Sokak'dan Yahya Kemal Caddesi'ne sola dönüşü esnasında kırmız ışığı fark etmeyen özel bir araç tarafından yandan çarpıldı. Zaten sabah yetersiz kalan caddede trafik kilitlendi.

MAN ların kaportası sağlammış. Şurdan anlaşılıyor otobüste ufak belli belirsiz çizikler dışnda çökme bile yokken aracın ön tarafı ciddi hasar gördü.

onurnazliaka
7 yıl önce - Cmt 23 Oca 2010, 23:38

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 525354   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet