Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri trafik ve yol fotoğrafları
123 ... 303132   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Pts 18 Hzr 2007, 19:00
Kayseri trafik ve yol fotoğrafları


Sivas caddesi yer altı geçiti çıkışı ile Mustafa Kemal Paşa Bulvarının çıkışının birbirine kavuştuğu geçişlere dikkat edilmelidir. Özellikle Kayseri'ye bu yaz gelecek olan misafirler ve gurbetçilerimiz için, daha önce şehre gelmiş dahi olsalar, yol durumundaki değişikleri burada verelim istiyorum.
 

(+)

Sivas caddesinde stadyumu geçerken Mustafa Kemal Paşa Bulvarındaki yeraltını geçidini yavaş geçiniz; çünkü geçidi çıkar çıkmaz, Emirgan Parkı hizasına ışıklar kondu ve yaya geçidi var.
 

(+)

Fuzuli Kavşağını ve alt geçidini geçtikten sonra Alpaslan Parkında boydan boya yol istikametinde yeni düzenleme yapılıyor. Yol iki şeride düşüyor. Aynı güzergahta  iki yerde Alpaslan Mahallesi çıkışı olan yollar var. Araç çıkışları riskli olabilir. Dikkat!
 

(+)


Bugünkü son uyarım Kayseri Park Kavşağındaki sinyalizasyonun dörtlü bekleme sistemine geçişi ile ilgilidir. Eğer levhalara dikkat etmezseniz, ya bekleyip trafiği aksatan araçlar var, ya da eski sisteme alışık olup ikili bekleme zanneden ve trafiğin ortasında kendisi bulan araçlar var. Bu kavşakta kazalar kısmen azaldı ama maalesef yine de oluyor.
   

(+)
En son Burhanettin Akbaş tarafından Pts 18 Hzr 2007, 23:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi


Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Pts 18 Hzr 2007, 23:33

Bu akşam... Saat: 21.30... Fuzuli kavşağı trafik geçişi...

 

(+)

Alpaslan ve Fevziçakmak geçişleri kavşaktan ve yan yoldan sağlanıyor. Alt geçit, transit geçişi sağlıyor. Trafik, bu merkezde yazın rahat görünüyor. Kışın ise kavşakta sıkışmalar olabiliyor.


kulosman

11 yıl önce - Sal 19 Hzr 2007, 02:16
yeni çevreyolu


Arkadaşlar yeni çevre yoluyla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
Hafta sonu cırgalan beyazşehirdeydim ve yeni çevreyolun bir köprü vasıtasıyla  Kaykopun oraya bağlandığını gördüm.

Merak ettiğim husus yeni terminal taraflarında nereden girildiğive ne zaman açılacağı.

Teşekkürler.Özgür Sabanlıoğlu

11 yıl önce - Sal 19 Hzr 2007, 03:05

Bu ayın 24ü gibi bitireceklerini söylüyorlardı ama bence yetişmeyecek gibi, evet üzerinde bi kaç tane köprülü kavşak var şehre bağlantı yolları yapılıyor.. artık eski çevre yolumuz rahatlayacak..

Burhanettin Akbaş

11 yıl önce - Sal 19 Hzr 2007, 03:58(+)

Sabah saatlerinde Sivas caddesinden Cumhuriyet Meydanına doğru olan trafik akışında zaman zaman sıkışmalar olabiliyor. Bunda Stadyumdan Meydana kadar olan yolun daralması etkili olmuştu. Şu an yol daha müsait hale getirildi ama bu sefer de bu yolun sağ şeridine park etmiş araçlardan dolayı yol yine tek şeride iniyor ve bazen kuyruk stadyumdaki alt geçide kadar uzuyor. Bence Sivas Caddesinin stadyum ile Cumhuriyet Meydanına kadar bölümünde araçların park etmesine müsade edilmemelidir. Mevcut durum devam ederse bu sıkışıklık özellikle sabah saatlerinde sıkça yaşanmaya devam eder.
 

(+)
sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 303132   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ