Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya Kemer
« önceki   123 ... 5051525354   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 51
hamdiozgun

1 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 10:33

Ahmet bey
Ailecek gidiyorsaniz antalya havalimaninda isik oto kiralama var transferde yapiyorlar ben yillardir bu firmayi kullanirim bugun guncel fiyati 90 tl bugunden irtibata gecin paralarinida eft yapin sonra 5 temmuz da yaya kalirsiniz
http://www.isikototransfer.com/

Eger bekar gidecekseniz otogara gidin oradan ilceler midibusleri var buna binin ucuz olacaktir.

Ets turla bilet aldiysaniz onun transferini kullanin

Ben 3 sene once sizinle ayni saatteki ucakla antalyaya gitmistim yanliz gittigim icin otogara gectim oradan beldibi icine giren midibuslerle gittim otele gece 12.30 gibi varmistim ( otelde arkadasim vardi gece girmem sorun olmamisti) ertesi sene gece 1.00 gibi antalya da oldum o vakit kaleicinde bir pansiyonda yer ayirtmistim havalimanindan otobusle kaleicine gectim geceyi orada konakladim sabah kaleicinden 10 dk yuruyerek marinaya indim orada deniz otobusu var onunla kemer e gectim kemer den taksiyle otole geçmiştim

AhmetDemir

1 yıl önce - Pts 24 Nis 2017, 20:11

Bu cuma gunu ets turdan oteli ayarlicam . Ets tur un transferi gece 00:00 civari var mi bilmiyorum?

Dun aksam ucus saatimi ve gununu bir gun oncesine alip , carsamba aksamdan sali aksamina degistirdim.En kotu gece 12-1 gibi Antalyaya inersek sabaha kadar havalimaninda bekler erkenden tramvayla otogardan Kemere geceriz

AhmetDemir

1 yıl önce - Prş 06 Tem 2017, 18:40

Kemer Beldibi kemerpark otel

(+)

(+)

(+)

Ve Onkel otel

(+)

(+)

(+)

(+)

AhmetDemir

1 yıl önce - Cmt 08 Tem 2017, 15:44

Ve bu sabah...

(+)

Misafir e2c

1 yıl önce - Pzr 09 Tem 2017, 10:36

Hem kemerpark hem de onkel de mi konakladınız? Çok iyiymiş gerçekten.

sayfa 51
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 5051525354   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA