Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
DOGUKAN1987
12 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2007, 20:57
75O Otogar-Mecidiyeköy İETT Otobüs Hattındaki Enteresan Değişiklik

Arkadaşlar bugün tesadüfen 75O Otogar Mecdiyeköy hattına bindim Mecidiyeköy'den ama ne göreyim bindiğim otobüs expres otobüs hatta şoförede sordum bu otobüs express değil mi diye. O da bana evet dedi ama normal tarife gecerli dedi üstelik Otogarada geldim aynısından bi tane daha gördüm ve sanırım bu hata expres otobüs çalışıyor tüm seferlere sadece normal tarife gecerliymiş siz buna ne dersiniz  

(+)

(+)

(+)

abhazyalı ugur
12 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2007, 21:04

iki senedir benim bildigim kadarıyla bu hat var
OTOGAR ayvansaray halıcı oglu SSK hastanesi hürriyet tepesi filan gidiyor duraklar Trafik oldugunda Akşamları BİRBUCUK saat sürerken bir turu öglen trafik yok iken 25 dakika sürüyor

Orcun_2346
12 yıl önce - Cmt 16 Hzr 2007, 22:31
75O Otogar Mecidiyeköy İETT Hattındaki Enteresan Değişiklik

Citaroların gelmesiyle birlikte artan bu araçları normal servise veriyorlar.Arkadaş heralde ona denk gelmiş.İyi akşamlar dileklerimle.....

İBRAHİM DİLBER
12 yıl önce - Pzr 17 Hzr 2007, 04:57

Evet Citaro otobüslerin gelmesiyle önceleri E-Otobüs olarak kaportaları yenilenen,klima taktırılan ve koltuk sayısı fazlalaştırılan bu otobüsler normal hatlarda kullanılmaya başladı. Bir gün 147 Avcılar-Esenyurt-Şahin Tepesi hattında böyle bir otobüse binince şöfor böyle söyledi. Üstelik indirimli hat.

a.çetin
12 yıl önce - Pts 18 Hzr 2007, 23:21

ikitelli Garajına bağlı MAN  marka E-OTOBÜS'ler citaroların ve DAF MJT lerin E-OTOBÜS hatlarında servise çıkmasıyla normal servislere çıkmaya başlamıştır.özellikle 75o/76Y/85G/89B/89İ/91o/92C/92G/97A/98B/98D/98K/98Y hatlarında genelde gözüküyorlar...

ümit 806

11 yıl önce - Pzr 09 Arl 2007, 01:52

Otogar gibi, insanların valizleri ile gittikleri bir yere giden otobüsün Mercedes Citaro gibi alçak tabanlı ve geniş sahanlıklı olması daha uygun olur halbuki.

tolginho

11 yıl önce - Pzr 09 Arl 2007, 02:13

Bursa'daki Terminal Otobüsleri aynı Ümit'in dediği gibi otobüsler ( yüksek tabanlı eski şehirler arası otobüsler ) Bir de ÖHO'lar ve sanıyorum Türkiye'deki en kötü ÖHO uygulamasından biri ( hizmet kalitesi bakımından)

Tolga KAPROL

Ercan Dikme
11 yıl önce - Pts 30 Hzr 2008, 20:34

98İ hattında da bu araç vardı yanılmıyorsam 86-123 dü araçta klima da vardı buz gibiydi eski 302ler gibi düzenlemişler içini 85-110 içi gibi tavanlarda her koltuk üstünde yuvarlak hava hüfleyen birşey işte

adem hrd

11 yıl önce - Cmt 05 Tem 2008, 01:21

ben şu anda yeniçalıştım otogar mecidiyeköy hattını dün bitti fakat bahsettiğiniz otobüslerde yolcular şu an valizkoymak için yer bulamıyor ve bir sonraki otoya biniyor okmeydanından geçen hatlarda citaro veyaeski tip mersedes otobüs çalıştırmıyorlar hatta otogardaki hareket amirliğinde şöyle bir yazı var. 75 0 hattında kesinlikle mersedes çalıştırılmayacak yanlışlıkla gelse bile diğer otolarla değiştirilecek.şuan 75 0 hattı poligon garajına geçmek üzere birkaçgun sonra belli olur o zaman sadece ikaruslar çalışacak demektir.çünkü man otobüs poligonga olmadığına göre sadece ıkaruslar kalıyor.saygılarımla.ADEM HARDAL

ONDERB
11 yıl önce - Cmt 05 Tem 2008, 01:53

adem abi zaten ordan yani cemal kamacı durağının ordan geçen tüm otobüsler otobüsler yakıldığı için man veya ikarus çalışıyor.Bizim 55 te buna örnek keza daha önce hep citaro ve 0345 solo çalışıyordu.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM