Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
CEMALİ
12 yıl önce - Cum 15 Hzr 2007, 14:56
[İST-G1.146] - Toplu Taşıma Araçları Kullanımında Daha Yapıcı Davranmak ve Verilen Zararları Önlemek

Kimi zaman sıklıkla olmasada bindiğim toplu taşıma araçlarından bazılarının koltuklarında yazan yazılar, camlarındaki kirli izler, kalkmış tavan ve yer kaplamaları ve bunun gibi sayamayacağım bir çok zarar bunları yapan gene bizim insanımız ama nedense sanki bu aracı tekrar kullanmayacakmış gibi bencil davranılması bizim gibi bir çok insanın hayatını olumsuz yönde etkilemekte devlet o kadar para verip bu araçları temin edip bizlerin kolaylığı açısından hizmete verirken ne yazıkki bu tarz davranan kişilerin hep hedef tahtası oluyor sizce sadece böyle insanları uyarmakla mı yeterli oluyor veyahut belediyeler tarafından her bekleme istasyonuna bu konu ile ilgili bilgilendirici afiş tarzı bilgilermi asılsa?

Saygılarımla.

CEM HOŞGÖR...

abhazyalı ugur
12 yıl önce - Cum 15 Hzr 2007, 22:31

şöyle bir şey desem belki size garip gelir yaada ben  olsam agzını burnunu kırmıştım diyeceksiniz
tranvay aracındasınız ve arka koltukta oturan bir dengesi bozuk şahsın siyah kalemle yazı yazdıgını görüyorsunuz ne yaparsınız
ben söyleyeyim hic bişe inanın yolcular Güvenlige söylemeye nedense korkuyor yapmanız gereken araçtan indiniz güvenlige söyleyin tranvay istasyonlarının hepsinde kurumsal hatlı cep telefonları var diger istasyonda bu şahsı alsınlar bu kadar bu hatlar sizlerin verdigi 1,30 ytl ile yapılıyor

ANA SAYFA -> ULAŞIM