Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Süha
15 yıl önce - Pts 11 Hzr 2007, 12:54
İST » G1.125. İBB Personeli Boğaz Turu'nda buluşacakİBB Personeli Boğaz Turu'nda buluşacak

Alıntı:
Tüm İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeli, İstanbul Sosyal Kültürel Organizasyon Kurulu İSKOK tarafından düzenlenecek olan “Boğaziçi'nde günbatımı” adlı programda bir araya geliyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personeli arasında sosyal kültürel organizasyonlar düzenleyerek çalışan motivasyonunun yükseltilmesi ve sosyal dayanışma bilincinin artırılması amacıyla kurulan İletişim Sosyal Kültürel Organizasyon Kurulu İSKOK, tüm İstanbul Büyükşehir Belediyesi personelini, düzenleyeceği vapur gezisinde bir araya getirmeye hazırlanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi yöneticilerinin de katılacağı vapur gezisi programı 22 Haziran Cuma Günü 18.00- 22.00 saatleri arasında düzenlenecek. Eminönü Boğaz Hattı iskelesinden başlayacak olan gezi, saat 22.00’ye kadar devam edecek. Çeşitli eğlencelerin de yer alacağı boğaz gezisi programının kapsam ve güzergahı ise şu şekilde:
Eminönü Boğaz Hattı iskelesinden saat 18.00’de kalkarak Üsküdar, Beykoz, Anadolu Kavağı, Ceneviz kalesi, Anadolu Feneri, Rumeli Feneri, Rumeli Kavağı, Sarıyer, Tarabya, Yeniköy, Rumeli Hisarı, Bebek, Ortaköy güzergâhını Anadolu yakasında oturan çalışanlarımız Kadıköy İskelesine, Avrupa Yakasında oturan çalışanlarımız ise Eminönü İskelesine getirilecektir.

Programda canlı müzik, kamera ve fotoğraf çekimlerinin yanı sıra Boğaziçi tarihini ve tabii dokuyu bilen profesyonel kılavuzlar, yolculara bilgilendirici açıklamalarda bulunacaktır. Yiyecek ve içecek servisinin de yapılacağı organizasyonda ayrıca katılımcılar için sürpriz aktivitelere de yer verilecektir.
Geziye katılacak çalışma arkadaşlarımız için 22 Haziran Cuma günü mesai bitimini takiben saat 17.10’da hem Merter hem de Saraçhane Binalarından Eminönü İskelesine servisler hareket edecektir.

Programın Adı :“Boğaziçinde Günbatımı” İBB Personel Boğaz Gezisi

Program Tarihi : 22 Haziran 2007 Cuma

Saat :18.00–22.00

Hareket Merkezi : Eminönü Boğaz hattı İskelesi


NOT : Programa katılmak isteyen İBB personelinin birim şefliklerine başvurarak isim yazdırmaları gerekmektedir.

Kaynak: http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Haberler/HaberDetay.h ...erId=24066


Akın Kurtoğlu

15 yıl önce - Pts 11 Hzr 2007, 17:13

Bu tür münferit mesajlar için ayrı başlık açılmasına gerek yok. Bu ve benzer haberleri; İDO'dan Haberler başlığı altında toplamaktayız.

Akın KURTOĞLU


ANA SAYFA -> ULAŞIM