Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
mertyılmaz08
15 yıl önce - Prş 07 Hzr 2007, 17:30
BUR » A3.03. Terminal Otobüsüne Saldırı

Bugün haberleri dinlediğimde 92 hat numaralı mercedes conectoya saldırı olmuş.yanlız otobüsü fena halde dağıtmışlar.bu gibi insanların hali ne olacak...

Akın Alan
15 yıl önce - Prş 07 Hzr 2007, 17:34

Alıntı:
bugün haberleri dinlediğimde 92 hat numaralı mercedes conectoya saldırı olmuş.yanlız otobüsü fena halde dağıtmışlar.bu gibi insanların hali ne olacak...

Nasıl saldırı olmuş?

Otobüs bir olay sırasında oradanmı geçiyormuş?

Yoksa bazılarının canları sıkılınca demişler ki otobüse saldıralım..

Eğer son söylediğimse bu işin arkasında başka bişey ararım.Sözleşme iptali gibi...

hakan1616
15 yıl önce - Prş 07 Hzr 2007, 18:26

Otobüse yapılan saldırıyı duyunca şok oldum. Umarım gerçek değildir.
Merak ediyorum acaba ne boyutta bir saldırı olmuş, galiba en iyisi biraz sabredip saat başında yayınlanacak olan olay tv'nin haberlerini izlemek.

mertyılmaz08
15 yıl önce - Prş 07 Hzr 2007, 18:51

saldırı dün gece seferi bitip garaja giderken olmuş.

Süha
15 yıl önce - Prş 07 Hzr 2007, 18:56

Haberi duyunca üzüldüm nasıl böyle bir zarar ziyan verme duygusu var bu işleri yapan insanlarda. Zarar verilince ellerine ne geçiyor. Şimdi bir o kadarda masraf var belkide otobüs perte çıkacak. Yazık günah daha o otobüsle ne yolcular taşınırdı ve ne hizmetler yapılırdı.  

hakanda
15 yıl önce - Prş 07 Hzr 2007, 19:04

İnsanın aklına o kadar kötü şeyler geliyorki! Neden yapıldığını çözemiyorum.
Cemiyetlerin kamu yararı yerine rant düşünmesinin sonuçları bunlar.

onur ak

15 yıl önce - Prş 07 Hzr 2007, 21:36

Kendi ceplerinden çıkan paraya saldırıyorlar. Sonrada belediyeden hizmet alamıyoruz derler. O zaman yaptıklarını unutuyorlar.

Kenan Durmuş

15 yıl önce - Prş 07 Hzr 2007, 22:47

Gerçekten yazık bu gibi olaylar belki o saldırıyı yapanlar otobüsün bedelini kendilerininde ödediğinden haberi yoktur veya çalışmayan ve vergi kesilmeyen birkaç serseride yapmış olabilir gerçekten çok yazık bu bir  milli servet

orhuncet
15 yıl önce - Cmt 23 Hzr 2007, 23:53

Bu saldırıları kaldırılan terminal otobüslerinde çalışanlar yapmış olabilir.Çünkü Ankara'da da kaldırılan yeşil halk otobüslerinden sonrada 2007 model doğalgazlı otobüslerimize saldırılar olmuştu.Bu saldırıda inşallah büyük zarar yoktur.

Cem Telgeren
15 yıl önce - Pts 25 Hzr 2007, 23:37

Alıntı:
Bu saldırıları kaldırılan terminal otobüslerinde çalışanlar yapmış olabilir.

Umarım bu böyle değildir ancak eğer gerçekten de bu iğrenç saldırıyı Onlar yaptıysa Terminal Ulaşımını tekrar geri alabilmek için ellerindeki son şansı da böylece kötüye kullanıp heba etmişler demektir. Bu durumda Büyükşehir Belediyesi'nin niyeti vardıysa bile otobüslere saldırabilecek kadar gözleri kararmış olan bu kimselere tekrar Terminal Ulaşımı'nı teslim edeceğini hiç sanmıyorum.

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara