Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Yeni Stadyum Projesi
« önceki   123 ... 545556   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Eren Durdabak
10 yıl önce - Cmt 21 Tem 2007, 10:06

Denizli adına çok sevindim denizliye böyle bir lazımdı.Hiç olmasa denizli 2 futbol takımı var birisi atatürk stadında birisi ise yeni yapılan stadta oynarlar.

black_tolga

10 yıl önce - Cmt 21 Tem 2007, 14:23
ANADOLU AYAKLANMASI

Bence bunda da bi anadolu klübün o da kayserinin mantelitesinin ağır bastığını görüyoruz kayseri 33.000 kişilik modern bi stad yapmaya çalışmasaydı diğer klüblerimizinde yapacağı yok gibiydi çünkü ülkemizdeki her stad birbirinden güzel şehirlerimize ayrı bi hava getirmesi gerek denizli adına çok sevindim bu arada diğer takımlarımızdanda aynı mantelite'yi bekliyoruz  saygılar  

Alper Can 94
10 yıl önce - Pts 23 Tem 2007, 00:14

Denizli için güzel bir haber. Denizlinin iki takımı bir stada sığmıyordu çok faydalı olacağına inanıyorum. Tüm denizlililere hayırlı olsun.

cinnoma
10 yıl önce - Cmt 18 Ağu 2007, 03:13

yahu iyi de ne proje var ne bişey.....Bu da Bursa'nın meselesine dönmesin....

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Cmt 18 Ağu 2007, 16:37

Alıntı:
yahu iyi de ne proje var ne bişey.....Bu da Bursa'nın meselesine dönmesin....

Korkulacak bir durum yok, DenizliSpor'u kalkındırma çalışmalarında kesinlik ve süreklilik gayet açık ve net şekilde görülmekte. Şu an için ilk önce projelendirme çalışmaları var. Yer tespiti yapılıyor. Bir de ekonomik durum göz önünde bulundurularak Denizli Belediyesi, Valilik ve DS Kulübü'nün ortak girişimiyle bir stad yapılması öngörülmekte. Bundan dolayı henüz ortada proje de yok. Ama kesin olan tek şey; bu stadın öyle veya böyle, Kayseri ya da GS modeli baz alınarak yapılcacağı.

Saygılarımla,
Yasin EFESOY

Aycan Aydoğan

10 yıl önce - Cmt 06 Ekm 2007, 17:17
yeni stad seyirci ceker

atatürk stadı gerçekten işler acısı daracık oturaklar dipdibe cok zor oluyor.maç sonrası trafik te kapatılmak zorunda kalıyor.yeni stad projesi varsa gerçekten cok iyi olur.bence 30000 kişi denizli için ideal kapasitedir.ama önce denizlispor un bu sene ilk 10 içinde olması lazım

m.saygın
10 yıl önce - Cum 04 Oca 2008, 13:44
stad meselesi

bencede yeni bir stad yapılmalı.mevcut stad artık ihtiyaca cevap vermiyor.ben şahsen o stada gidip maç izlemek istemiyorum.koltuklar çok rahatsız edici ve tribünler sahaya hakim değil.örneğin kapalı üst tribünde yedek klubesine yakın olan çizgiyi göremiyorsunuz top o çizgiye geldiğinde ayağa kalkmak zorunda kalıyorsunuz.denizlililer maça eğlenmek amacıyla geliyor genelde,sinemaya konsere gitmiş gibi.bu nedenle onları orda eğendirecek izlediği maçtan haz alacak,devre arasında kafelerde takılacak güzel bir stad yapıldığı takdirde seyirci potansiyelide artacaktır.nasıl teraspark açıldı herkes oraya hücum etti onun gibi.yeni bir stad başka bir yere yapılmalı ve mevcut stadın bulunduğu yer mesala büyük bir açık alan olark değerlendirilmeli park olmalı.o stad kaç dönüm arazi üzerine kurulu bilmiyorum ama baya büyüktür.denizlide büyük bir parka kavuşmuş olur.o parkta millet kocaman bir yeşilliğe kavuşmuş olacak millet orada sere serpe yatacak ,yazın güneşlenecek,konserler ,spor aktiviteleri yapılsa aynı ingilteredeki hyde park gibi güzel olmaz mı haaa ne dersiniz.(Hyde Park 350 dönümlük alana kurulu Londra'nın merkezindeki en büyük parktır)

azizbaskan

10 yıl önce - Cum 04 Oca 2008, 15:14

acaba denizlinin stad projesi hakkida daha ayrintili bilgisi olan var mi?
gercekten sevindirici haber ama hic bir yerde bilgi bulunmuyor bu konu hakkinda.

ayrica gercekten yapilacaksa bu stad en az 30bin seyirci kapasiteli olmali ve sahaya yakin, yani atletizim pisti olmayan ve modern bir dizayni olan bir stad olmasi gerek

serdartosun42

10 yıl önce - Prş 17 Oca 2008, 15:16

inşallah denızlıde yakında somut adımlar atıp stadını yapar ama benım sormak ıstedıgım kımse yanlıs anlamasın ama sızce denızlıspor ıcın 30bın kısılık bı stad cok degılmı yanı su acıdan gozlemledıgım kadarıyla su ankı stada ortalama 12000 cıvarında taraftarla maclar oynanıo rızespor gıbı 20000 kısılık bı stad olsa ambıansı daha ıyı olur gıbıme gelıyor ama her halukarda denızlı halkına davalarının pesınden kosmaları dusuo basarılar denızlı...

m.saygın
10 yıl önce - Pts 21 Oca 2008, 17:24

euro 2012 yi alırsak hangi şehirlere stad yapılacak bilgisi olan var mı.eğer denizli yoksa yazık olur.bir avrupa şampiyonası görürdü şehir.ne güzel olurdu.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 545556   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET