Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Denizli - Yeni Stadyum Projesi
123 ... 545556   sonraki »

ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
orçuncem
10 yıl önce - Pzr 10 Hzr 2007, 14:23
Denizli - Yeni Stadyum Projesi

Denizli Valisi Hasan Canpolat, Atatürk Stadı'nın fiziki olarak ve bulunduğu yer itibariyle ömrünü tamamladığını söyledi.Denizli'de yeni bir stada ihtiyaç duyulduğunu kaydeden Canpolat, şöyle konuştu: ''Atatürk Stadı, fiziki olarak ve bulunduğu yer itibariyle ömrünü doldurmuştur. En uygun yer bulunup projelendirme çalışmalarına başlanmalıdır. Kayseri ve Galatasaray modelleri uygulanabilir. Kayseri modelinde belediye işin içerisinde. Galatasaray modelinde işin içinde futbol takımı var. Denizlispor'un da lehine olacak şekilde çalışmalar yapılarak bunun Denizli gündemine taşınması gerekiyor.''
Canpolat, spor alanında yapılacak çalışmalar konusunda il danışma kurulu oluşturmak istediklerini sözlerine ekledi.

http://www.spor3.com/haber.php?haber_id=247843

En son orçuncem tarafından Pzr 10 Hzr 2007, 14:38 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Rasimm
10 yıl önce - Pzr 10 Hzr 2007, 14:29

Ülkemizde modern stat projelerinin geliştirilmesi çok iyi bir haber.
Bu projeler hayata geçtiğinde umarım çok iyi organizasyonlar yapacağız.Ve bu organizasyonların da ülkemize maddi-manevi birçok yararı olacaktır.

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Pzr 10 Hzr 2007, 14:32

Haber için teşekkürler. Gerçekten iyi olur ikinci bir stad yapılması. Uygulanacak örnek modeller de (Kayseri, Galatasaray) oldukça başarılı projeler. Benim kafamda stad için uygun birkaç yer var; büyük ihtimalle buralardan birine yapılacaktır kanımca: Yenişehir, Bereketli, Üçler, Bağbaşı, Bozburun, Servergazi, Kınıklı. Buralar olabilecek en uygun bölgelerdir. Şehrin ortasına sıkıştırcaklarını sanmam Atatürk Stadı gibi; zaten sıkıştırılabilecek yer de yok.

orçuncem
10 yıl önce - Pzr 10 Hzr 2007, 14:36

proje üretmek moda oldu şu sıralar.İsterdimki düşünülen her proje hızlı bir şekilde hayata geçsin.Böyle bir proje denizli için çok iyi bir fırsat olur bence.İnşaallah bu projede  askıda kalmaz

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Pzr 10 Hzr 2007, 14:47

Alıntı:
İnşaallah bu projede  askıda kalmaz  

Ben inanıyorum ki sadece proje olmakla kalmayacak, karşımıza yepyeni devasa bir stad olarak çıkacaktır! Sayın Valimiz Dr. Hasan CANPOLAT, geldiğinden beri Denizli'ye karşı olan bağlılığıyla oldukça başarılı projelere imza attı, tüm projeleri de sağlıklı bir biçimde devam ediyor. Stad konusunda Belediye Başkanımız Sayın Nihat ZEYBEKCİ de destek olacaktır, eminim. Zaten Denizli Belediyesi de 2007-2008 yılı programında spora oldukça yüksek bütçe ayırdı. Ve ek bir bilgi olarak vereyim, bu yıl içerisinde Denizli Belediyesi, Pamukkale Üniversitesi Kınıklı Kampüsü'ne sentetik halı çim kaplamalı, tribünlü ve ışıklandırmalı bir stad yaptırdı bedelsiz olarak. Dolayısıyla yeni kent stadı için de desteklerini esirgemeyip, Valilik ile birlikte çalışacaktır.

musa6638
10 yıl önce - Pzr 10 Hzr 2007, 16:31

Selamlar, ben Almanyada yasayacan Kayserili bir kardesiniz olarak habere cok sevindim. Bir istegim olacak sizden, bu tür konularda lütfen ümitsiz olmayin ve baskanin agzindan yapilacak sözü cikti bunun pesini birakmayin ve yapilana kadar baski kurun eger bir hareket göremezseniz. ayrica  Proje yapmak moda oldu diyen arkadasa katilmiyorum, Kayseride yapilacak olan stadin insaatinin % 40 yaklasik olarak bitmis durumda, insaat devam ediyor. isteyen burda wowTURKEY`de var resimleri, kayseri üzerinden , Kadir Has Stadinin resmlerine bakabilir.....

Hani bir kisiye 40 kez deli dersen deli olurmus ya, bunun gibi 40 kez yapamazlar dersen yapamazlar. Güzel ülkemin bu zamana kadar en cok cektigi konu , bu ümitsizlik ve güvensizlik oldugunu düsünüyorum. Güven olursa karsi taraf en azindan güveni bosa cikarmamak icin birseyler yapmaya calisir ve motive olur. ama güven ortami yoksa , zaten kendisini fazla zorlamaz. cünkü böyle bir talep yok.

basinizi sisirdim , hakkinizi helal edin.....Denizliye Almanyadan selamlar

tekeserkan
10 yıl önce - Cum 20 Tem 2007, 15:34

insallah yeni stadımız yapılırda su parasılıktan takımımız kurtulur.ben valimize ve baladiye baskanımıza güveniyorum.

Emir ERTEN

10 yıl önce - Cum 20 Tem 2007, 16:06

Denizlisporun evvela ligdeki mevcut durumunu düzeltmesi gerekiyor.bir kaç senedir tam anlamıyla direkten dönüyor küme düşmemek için.Bence şuanki stadı denizliyi şimdilik idare eder.Ama yeni bir tane yapılırsada sevinirim.Ama savurganlığın gereği yok diye düşünüyorum.

Yasin Efesoy

10 yıl önce - Cum 20 Tem 2007, 17:17

Alıntı:
Bence şuanki stadı denizliyi şimdilik idare eder... ...Ama savurganlığın gereği yok diye düşünüyorum.

Malesef şu anki stadın durumu içler acısı. Dediğiniz gibi olsa, idare edebilse amenna. Ama nerde... Stad "çürümüş" durumda. Geçtiğimiz yıllarda sahanın zemini tamamen değiştirildi. Tribünlerde onarımlar yapıldı. Fakat yine uzun sürmedi yeni hali. Ayrıca şöyle bir durum da var: Bütünşehir Belediyesi mücavir alanı içerisinde şu anki Atatürk Stadı haricinde (örneğin bir afet durumunda) bir helikopter bile inebilecek ve toplanılabilecek bir alan yok. Bir de resmi tören ve kutlamalar ile farklı organizasyonların yapılması için de şimdikinden daha büyük bir stada ihtiyaç var. Yani dökülen para boşa gitmeyecek. Hem kentin prestiji yükselecek, hem de mevcut stada "pansuman" yapılmayarak paraların boşa gitmesi önlenecek.  

Saygılarımla,
Yasin EFESOY

orçuncem
10 yıl önce - Cum 20 Tem 2007, 19:37

Denizliye modern bir stad kesinlikle yapılmalı.Stad çok  dağınık duruyor. izlerken bile  maça  konsantre olmak zorlaşıyor.Arkadan   apartmanlar görünüyor  çok ilginç bir görüntü oluşturuyor buda.Bence  Denizlinin   çağdaş kimliğine   yakışacak  bir projeyi derhal   uygulamalılar.Umarım  hiçbir şey   sözde kalmaz.Çünkü bu tür projelerde hep  hevesimiz kursağımızda kalıyor

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 545556   sonraki »
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET