Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
Burç

16 yıl önce - Pzr 07 Arl 2003, 18:24

messiah_haktan

16 yıl önce - Pzr 07 Arl 2003, 21:29

Kartal gibi bir semt icin bu kompleks lüx degil mi?Yoksa benim kartal hakkinda bilgim yanlis mi?

Faruk

16 yıl önce - Pzr 07 Arl 2003, 23:29

Messiah Kartal ogle küçümsenecek yer degil çok gelismis
o kadar kötu yer degil bence hatta Tatli Hayat dizisi burada çekiliyor

En son Faruk tarafından Pts 08 Arl 2003, 01:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

CAN
16 yıl önce - Pts 08 Arl 2003, 00:28

Burç cidden ellerine sağlık...
Ben Kartal'da doğdum o binaların olduğu yerde bundan 15 yıl önce BP şirketinin büyük dolum depoları vardı gemiler yanaşır oradan mazot benzin bilumum akaryakıt alırlardı biz de çocukken sırtımızda havlularımız giderdik oradan denize girerdik çok fazla midye çıkardı oradaki iskelesinin ayaklarında BP'nin...
Sonrada peynir tenekesinin kapağının altında ateş yakar üstünde tuzlu su ile yıkanmış midyeleri çocuk aklımızla pişirir yerdik..İyi yaşıyoruz vallaha...Ama yine de Kartalın ve denizin temizliği orada bilirim...Antalya-Kaş gibi turkuaz bir su rengiydi.Ne günlerdi çok sağol Burç o binaları ne zaman görsem hatırlardım şimdi yine hatırladım bu arada küçük detaylar vereyim o binalarda yaşayan arkadaşlarım var...Orada daire fiyatları satın alanlar için 140.000 dolar ile 300.000 arasında...Binanın en üst katlarında kapı yok direkt asansör daire icine açılıyor...Binanın içerisine girdiğinizde yerde halılar ve çalan bir müzik ve duvalarda güzel resimler var...Yemek yiyebileceğiniz havuzbaşında restaurant var alt kısımlarında her daireye 2 arabalık bir parkı var aidatları 300 dolar diye biliyorum aylık sadece security ve havuz ve spor tesisleri için yani buna su elektrik ve ısınma dahil değil...En kalttaki daire bile adaları ve denizi her daim görür önü Bostancı Kartal sahil yolu o yolun resmi adı Turgun Özal Bulvarı...Yan tarafında İzmirli sermaye Tansaş ve Koçun Yapı market amirali Koçtaş vardır.Deprem etüdünü o binaların İTÜ yapmış olup çok sağlam raporu vermişlerdi ve raylı olduğunu biliyorum binaların ve en sondaki yani 9.bloğun İbrahim tatlısesin aldığını biliyorum tüm katlarını....
Bu kadar

CAN
16 yıl önce - Pts 08 Arl 2003, 01:27

Dizi hakkında da bilinmeyen birşeyi ışık tutmak isterim.O dizi normalde ev olan noktaları stüdyo çekilmektedir.Sadece özel izin ile palmiyelerin görüntüsü dışarıdan veriliyor...Bunun dışında ev ve apartman o şekilde stüdyolarda çekiliyor.Maslaktaki ajansların hangarları içerisinde ev ortamları kuruluyor....
Bilgilerinize,

sayfa 1
123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL