Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
abhazyalı ugur
7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 18:34
Hangi ürün nerede ucuz, nereden alınmalı?

bu başlıgı uygun kaliteli ürün yerlerini bilen arkadaşlarımızın fikirlerini paylaşmak icin açtım

Mustafa Urgancı

7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 18:42
Peynir

Hendek meydanındaki iki manavdan çeşmeden aşağı doğru ikinci olanında her zaman iyi ve ucuz abaza peyniri oluyor.

hasan hakan

7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 18:46

Özellikle İstoç,

Plastik eşyalar hesaplı, balık ve av malzemeleri %30 ucuz, 5 milyona satılan radyolar 2 milyon, temizlik ürünleri çok ucuz, hediyelik eşya, züccayiye, oyuncak piyasaya göre ucuz. Perakende satış var.

AHMETR
7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 18:47

Bence kaliteli ve ucuz peynir: Peynirci Hüsnü AŞIKOĞLU'nda.

İstanbul-Kayseri hattınız Karşıyaka'dan geçerse mutlaka alın.  

hasan hakan

7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 18:55

Marka kıyafetler Yenibosna'da ki outlelerde gerçekten ucuz. Gerçekten imalatçının mağazasına gittiğinizde outlet geçinen mağaza fiyatlarından % 30-40 daha ucuz. Otlet fiyatından daha ucuz.

Fahriye
7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 19:21

Ucuz etin yahnisi bol olur. Ucuz malın yongası..neydi? Unuttum arkadaşlar. Bazı malları ucuz diye almamalı. Bazılarına da sırf marka almak için para vermemeli.
Üstelik, şimdi ucuz ve % şu kadar indirim var dediğimiz yerlerde yarın indirim olmayabilir veya şirket el değiştirebilir, iflas edebilir. Herşey mümkün
Mesela ben, cilt ürünlerine yani kozmetiğe çok para verdim şimdiye kadar. Hiç birinin de, şimdi cildime sürdüğüm 6 TL lik kayısı yağı kadar fayda etmediğini düşünüyorum.
Başka bir örnek vermek gerekirse, lipton ya da Doğuş çayın ne farkı var Rize turist çayından? Bu arada, çayın demlenmeden önce yıkanırsa daha iyi olacağını yeni öğrenmiş biri olarak, Hancı markayı önereceğim size. Ucuz ve bergomat aromalı
Esprilerim bu yanda kalsın.., satın alacağımız şeye göre ucuz veya pahalı tercih etmeliyiz.
Böreğin içine peynir mi lazım? Lor peyniri veya yağsız uygun fiyatlı peynir alınır. İçine baharatları eklenir, süper lezzetli olur. Tam yağlı ezine alsan da aynı lezzeti yakalarsın. Karides almak isteyenler için başka seçenek yoktur. Kırmızı biber sosu mu yapacağız? Pazardaki en ucuz kırmızı biber olabilir, hatta en son kalanlar bile. Ama, dolmasını mı yapacağız? Tabi ki en pahalı olanları tercih edebiliriz.

Armağan Örki
7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 19:26

Evde üç bayan olduğundan, bende tekstil ürünlerini paylaşayım...

Bayanların, modaya uygun (tabi tamamen değil ) ucuza giyinmesi, İzmir'de, ancak ve ancak Çarşamba günleri kurulan Bostanlı Pazarı'nda olasıdır...

Ayrıca, erkek-kadın giyimi denince de, Kemeraltı'nı kesinlikle öneririm. Bol zamanınız varsa, teker teker sokaklara dalın, eminim ki zevkinize uygun, çoook kaliteli olmasa da, ucuza giyim ürünü bulabilirsiniz...

Bu ikisiyle birlikte, gene İzmirli ve özellikle Karşıyakalı bayanların önerdiği, Salı günleri Karşıyaka Katlı Pazaryeri'nde kurulan Tekstil (adından emin değilim) Pazarı'nı öneririz...  

AHMETR
7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 19:33

Yok yok Armağan yanlış yazmış. Kastettiği Bostanlı pazarı değil. Dili sürçmüş, aslında İstanbul Bostancı pazarı diyecekmiş. Bostanlı pazarında hiçbirşey yok. Olsa olsa domates, biber, patlıcan.....

(Aman Armağan ne yaptın sen. Çarşamba günleri zaten çevre ilçelerden otobüs tutuyorlar Bostanlı pazarına. Tıklım tıklım oluyor. Trafik de cabası. Bir de sen wow'dan ilan ediyorsun. Yaktın bizi.)  

safiyeyolbakan

7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 20:16
hangi ürünü nerde ucuz nerde alınmalı

herkes kendi maddi güçüne göre uygun yerlere gidip beyendiği ürünleri alabiliyorlar,
bunun dışına çıkıldığında ekomomik yönden yara alınıyor ve işin içinden çıkmak zor oluyor,

hasan hakan

7 yıl önce - Cum 08 Hzr 2007, 20:34

Arkadaşlar beni konuşturmayın.

Puma t- shirt maliyeti 1,5 euro

Almanya ya teslim fiyatı 3,5 euro

Vitrinde60-70 ytl

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET