Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Mehmet Kasım
14 yıl önce - Sal 04 Mar 2008, 12:00

En büyük hatalardan biri metro ile Şirinevler'den Aksaray'a gitmek için mecburen OTOGAR'ı dolanmanız ve 15 dakika kaybetmeniz.

Halbu ki ŞİRİNEVLER-MERTER-C.BAĞ-TOPKAPI-AKSARAY olarak metro olsa 15 dakika alır. Şimdi 30 dakika alıyor.

İSMAİL ÇELİK

14 yıl önce - Sal 04 Mar 2008, 14:20

Ya tüpgeçitte Beyazıt'ta istasyona yer verilmeyişine ne demeli?
Ya İBB yazdım bunu Üsküdar-Dudullu hattına Bağlaarbaşı-Kadıköy bağlantısıda yapılıp aynı hattı(90 sn. bir seferle iki tarafada yeter)hem Kadıköy,hemde Üsküdar'a sefer yapacak şekilde planlanmamasına ne demeli?

Yazdım bunuda İBB ,Altunizade Aktarma adında bir istasyon daha kurulmasının gerekli olduğu halde hala planlamalarda olmayışına ne demeli?

Ya 3. köprünün güzergahına ne demeli?

Metrobüste sadece 2 yapının istimlakı ve yolların biraz sağa kaydırılması ile elde edilecek alana Kadir Has'ın orada durak yapılmayışı ve hala böyle bir düşüncenin olmayışına ne demeli?Yapılarda tek katlı.

Marmaray sonrası atıl kalacak Sirkeci-Yedikule arasına hala değerlendirilmesine yönelik çalışma yapılmayışı?

D100 karayolunda trafiği tıkayan en mühim noktalardan biri olan Okmeydanı'ndan TEM katımına yönelik hiçbir kavşak çalışması yapılmayışına ne demeli?Üstelik tabi meyil sayesinde altgeçitle kolayca geçilebilecek bir yer.

D100 karayolunda yine trafiği tıkayan noktalardan biri olan Çobanşeşme Havaalanı ayrımı ve Çobançeşme Topkapı yönü Havaalanı katımı konusunda adının bile telaffuz edilmemesine?

Bir ara burada dile getirdiğimiz İstoç önü,Marmara San. Sit. karşısı,Masko önü ve İkitelli Garajının berisindeki Tem yönünde katılım sağlayan ve bazen resmen kilitlenen kavşakların adının bile telaffuz edilmeyişi?

Yüksek bir yolcu taşıma potansiyeli olan ve rahatlıkla yapılabilecek 4.Levent-Kozyatağı metrobüsünün ağıza bile alınmayışı?

Davutpaşa Kavşağında dere(Merter) yönünden gelip sağa Bayrampaşa yönünde dönemeyişin?

Müsait alan ve yol genişlikleri olduğu halde Kale Alışveriş Merkezi önünde Bahçelievler yönünden gelenler ile Güngören ve tramvay hattı yönünden gelen araçların alt veya üst geçit yapılmayışından dolayı ,sinyalize kavşakta resmen kilitlenmeleri.

Mehmet Kasım
14 yıl önce - Sal 04 Mar 2008, 18:38

İsmail Abi'yi İstanbul'un ulaşım danışmanı adayı gösteriyorum.

Bravo...

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM