Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Palmiyeler Kenti
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
ceyda başeroğlu
9 yıl önce - Cum 21 Ksm 2008, 22:48

(+)

Bekir Kurt

9 yıl önce - Cmt 25 Nis 2009, 21:47

(+)
Magic Life Sirene Imperial Oteli
bahçesinde palmiyeler

Erhan15

8 yıl önce - Prş 03 Eyl 2009, 23:54

(+)

berk okul
8 yıl önce - Cum 04 Eyl 2009, 00:20

bu nasıl bir politikadır arkadaş!buldukları heryere,refüjlere,parklara palmiye dikiyorlar.antalyayı dubaiye benzetme politikasıdır bu.antalya gibi bir yerde refüje palmiye dikmek nedir ya.bursadaki gibi gölge yapan ağaçlar dikilse etrafa.örneğin yapılacak inşaatlarda,arazideki büyük ağaçları kökünden sökseler ve belediyenin ağaç deposuna götürseler.etrafa da büyük heybetli yemyeşil,gölge yapan ağaçlar dikilse güzel olmazmı.bir de dökülen yapraklara basarak yürüme çok ayrı bir fantezidir

turgutakbaş
8 yıl önce - Cum 04 Eyl 2009, 01:00

Alıntı:
bu nasıl bir politikadır arkadaş!buldukları heryere,refüjlere,parklara palmiye dikiyorlar.antalyayı dubaiye benzetme politikasıdır bu.antalya gibi bir yerde refüje palmiye dikmek nedir ya.bursadaki gibi gölge yapan ağaçlar dikilse etrafa.örneğin yapılacak inşaatlarda,arazideki büyük ağaçları kökünden sökseler ve belediyenin ağaç deposuna götürseler.etrafa da büyük heybetli yemyeşil,gölge yapan ağaçlar dikilse güzel olmazmı.bir de dökülen yapraklara basarak yürüme çok ayrı bir fantezidir

çok doğru ben bunu her yerde savunuyorum ... yaprak döken ağaçlar olacak ki şehir değişecek ... burası arabistan değil ... 4 mevsimi var buranın ... anadoluda mis gibi ağaçlar var ...

hem antalyanın her yerine palmiye değilde çınar gibi gölge yapan ağaçlar dikilirse şehir ısısının 2-3 derece düşeceği yönünde çalışmalar var ... onu geçtim yürürken kaldırımlar gölge olsa keşke ...

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA