Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Antalya - Palmiyeler Kenti
123 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> ANTALYA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Okhan
14 yıl önce - Pzr 07 Arl 2003, 18:31
Antalya - Palmiyeler Kenti

Bir arkadasimin sitemiz icin cektigi fotograflar:

(+)

(+)

(+)

Gecen sene üc Alman arkadasla Türkiye'ye gitmistim. Galiba bünyeleri bu kadar güzellige alisik olmadigindan alerjik reaksiyon gösterdiler. Bir hafta tatil sonrasi durumlari asagida görüldügü gibi. Eee bu kadar güzellik dokundu biraz tabii.

En son Okhan tarafından Pts 22 Oca 2007, 20:09 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Okan

14 yıl önce - Çrş 31 Arl 2003, 18:24

okhan de lan demiş ki:
Gecen sene üc Alman arkadasla Türkiye'ye gitmistim. Galiba bünyeleri bu kadar güzellige alisik olmadigindan alerjik reaksiyon gösterdiler. Bir hafta tatil sonrasi durumlari asagida görüldügü gibi. Eee bu kadar güzellik dokundu biraz tabii.

Bu yukaridakiler de herhalde "AH SO; IST DAS TURKEI" uyeleri herhalde, ayni Alper'in Atlanta'dan gonderdigi wow turkey pankartli Amerika'li arkadaslari gibi..

Bu arada buyuk ihtimalle Almancayi katletmisimdir yukarida..

Bayagi gulumsetti beni yukaridaki foto ve yazi, hay eline saglik, okhan de lan..

Yuzbasi Volkan Yuksel

14 yıl önce - Cum 05 Mar 2004, 02:19

Antalya ve Alman arkadaslarinin resimlerini cok tutum Okhan de Ian

Okhan
14 yıl önce - Çrş 02 Hzr 2004, 17:37

John Miller'in cektigi su fotografi paylasmak istiyorum. Aslinda yönlendirme olarak koymustum ama bir gün silinecek diye de cok korkuyorum. Cidden cok güzel bir fotograf. Ne olur ne olmaz, yazik olur sonra, bizde ebediyen saklansin.
Alinti: http://www.Reklam_link/open.file/420414/L/

Düden selalesi ve Antalya havalimani:

(+)

En son Okhan tarafından Cmt 09 Ekm 2004, 13:13 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

turgutakbaş
11 yıl önce - Sal 29 May 2007, 15:26

keşke palmiyeler kenti olmasa ulu çınarlar kenti olsa ... en sıcak dönemlerinde tüm kentin ısısını düşürürdü bulvarları kaplayan ulu çınarlar ...

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> ANTALYA