Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Malatya Konut Projeleri
« önceki   123 ... 353637 ... 868788   sonraki »
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Hüseyin_44

2 yıl önce - Sal 13 Mar 2012, 23:16

Alıntı:
TOKİ Malatyaya lüx tip konut yapmadı

Toki'nin yapmış olduğu projeleri yakından takip ediyorum ''da'' nedense malatya'ya klasik yapılardan yapmaya devam ediyorlar umarım bundan sonraki projelerde daha güzel yapılar görürüz

+lvnt44
2 yıl önce - Sal 20 Mar 2012, 18:12

esenlik uzun bir aradan sonra tekrar konut yapımına başlıyor yine esenlik şirketinin yaptırdığı yeşilevler bölgesinde 144 konut ihalesini kazanmış esenlik galiba yıldıztepe bölgesindede bi kentsel dönüşüm yapacak. daha önce dediğim gibi malatyada tokiye hiç gerek yok sadece uzun vadesinden dolayı toki tercih ediliyor yoksa malatya belediyesi ve özel sektör şehri inşaata doyuruyor

Alıntı:
Belediyeden 144 Konut İhalesi

Malatya Belediyesi tarafından açılan ve Esenlik şirketinin tek firma olarak katıldığı kat karşılığı konut yapımı ihalesi yüzde 10’la şirkette kaldı.

Yeşiltepe Yeşil Evler semtinde bulunan ve toplu konut alanı olarak değerlendirilecek olan 14 dönümlük alanda kat karşılığı konut yapımı ihalesi Belediye başkanı Ahmet Çakır’ın başkanlığında encümen üyeleri ile daire müdürlerinin katılımları ile gerçekleşti. Malatya Belediyesi Esenlik şirketinin tek firma olarak katıldığı ihale, yüzde 10 hissenin Malatya Belediyesine verilmesi ile sonlandı.

İhale sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Çakır “ Bilindiği gibi, o bölgede kat yüksekliği konusunda problemler yaşanıyordu. Belediye olarak projelerimizi mânia planına uygun hale getirdik ve yüksekliği 6 kata düşürdük. İhale, kapsamında 24 er dairelik 6 blokta toplam 144 konutun yapımı yer alıyor. Daireler ortalama 150 m2 civarında olacak. Esenlik şirketine hayırlı olsun” diye konuştu.

http://www.malatyahaber.com/haber/belediyeden-144 ...esi#f44538

44hakan

2 yıl önce - Sal 20 Mar 2012, 19:01

Yapacakları bir şeye benzese bari.15 katlı konutların yanına 6'şar katlı konutlar yapacaklar.Zaten yaptıkları binalar estetikten uzak,ruhsuz binalar.
Aman neyse konuşmak istemiyorum.Bu kadar amatör olunmaz ki.
15'er katlı konutların yanına 6'şar katlı konutlar...
Komik ve amatörce.......

+lvnt44
2 yıl önce - Sal 20 Mar 2012, 19:02

mania panı 6 kata kadar izin veriyor hakan orada bir havaalanı var biliyorsun o yüzden yüksek konutlara izin verilmiyor...

+lvnt44
2 yıl önce - Pzr 25 Mar 2012, 15:36

Alıntı:
Levent Nil İnşaatın yeni projesini gördüm led ekranda reklamları yayınlanıyordu ismini hatırlayamadım büyük bir proje hatta site içerisinde kayak pisti bile var

bu proje meyvecilik arazisini geçtikten sonra tecdeye girmeden üst taraflarda dağlık bölgede 1020 konutlukmuş. proje içerisinde 1020 konut-spor tesisleri-yapay mini mağaralar-sosyal tesisler-kayak pisti-büyük bir avm ve daha bir çok özellikli olacakmış şimdi vuslat tv de V-EMLAK programında nil inşaatın sahibi anlatıyordu

Hüseyin_44

2 yıl önce - Pzr 25 Mar 2012, 15:42

oh oh ne güzel proje ev alan yaşadı daha şehirede gelmez kimse bütün ihtiyaçlar karşılanıyor
şaka bir yana Nil İnşaatı kutlamak gerekiyor proje dediğin böyle olur hep klasik konut tiplemeriyle karşı karşıyaydık Nil İnşaat bir ilke imza atmış oldu

anlanlanl
2 yıl önce - Pzr 25 Mar 2012, 16:52

Büyük avm olması iyi,Kayak pisti ise süper.Kayak pisti kimin aklına gelir,nil inşaat'ı yürekten kutluyorum.İnşallah 15 kattan yüksektir blokları.Arazi bol olsa da israf edilmemeli

Gürkan Adalıoğlu
2 yıl önce - Pzr 25 Mar 2012, 22:56

Alıntı:
Yapacakları bir şeye benzese bari.15 katlı konutların yanına 6'şar katlı konutlar yapacaklar.Zaten yaptıkları binalar estetikten uzak,ruhsuz binalar.
Aman neyse konuşmak istemiyorum.Bu kadar amatör olunmaz ki.
15'er katlı konutların yanına 6'şar katlı konutlar...
Komik ve amatörce.......

Yanlış biliyorsunuz.11 katlı 13 bina ile 15 katlı 7 bina yapacaklar.Toplam 20 bina.

anlanlanl
2 yıl önce - Pts 26 Mar 2012, 12:27

Alıntı:
Yanlış biliyorsunuz.11 katlı 13 bina ile 15 katlı 7 bina yapacaklar.Toplam 20 bina.

cemil sav
2 yıl önce - Pts 26 Mar 2012, 14:22

*başharık mahallesinin üst tarafında yüksek katlı bir bina yapılıyor .2 tane vinç kurulmuş .ama hangi projeye ait bilmiyorum.belki bileniniz vardır..

(+)

(+)

cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Ana Sayfa -> HABERLER ve SOHBET